Pieszy zginął pod kołami Audi

Dyskusja dla wiadomości: Pieszy zginął pod kołami Audi.


 • Anonim (ej7Lxb), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda kierowcy audi bo bedzie mial klopotuw co niemiara a takrze i czlowieka ktory zginol.

 • Anonim (AE7gJg), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jechałam tą drogą na chwilę przed zdarzeniem. Widziałam tego mężczyznę jak krążył po drodze, dziwnie się zachowywał. Zresztą na tym odcinku pełno takich, w dodatku na ciemno poubieranych. Sama w ostatniej chwili go zobaczyłam. Współczuję kierowcy :(.

 • Anonim (V8kef), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak się nazywał-ten co zginoł?

 • Anonim (ejpmpF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ródolw.

 • Anonim (AN0W96), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Kierowca Audi był zjęty rozmową przez radio CB i dlatego doszło do tragedi! ". Totalna bzdura! Zastanów się najpierw co piszesz a później pisz. Tak się składa, że przejeżdżam tą drogą kilkanaście razy dziennie. I wieczorem codziennie chodzą nią pijani piesi! Nie zwracają uwagi na nadjeżdżające samochody. Chodzą poubierani w ciemne ciuchy bez kamizelek odblaskowych. Nie ma tam chodnika, i zginęło już tam wiele osób. I dalej nikt z tym nic nie robi. Zginął bo sam wylazł na tą drogę, oczywiście szkoda człowieka, ale jeżeli się nie ma wyobraźni to nic na to nie poradzimy. A kierowcę znam, i to dla niego wielkie wyrazy współczucia.

 • Anonim (AE7yQK), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadza się, żadnego CB w tym aucie nie było! Nie miał możliwości ominąć tego człowieka, bo zatoczył się pod auto. Znam kierowcę tego samochodu i wiem jaką traumę teraz przechodzi! Nie życzę nikomu...

 • Anonim (ANbBGA), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tez często tam jeżdzę, (znajomi w Dąbrowie)i jeśli jadę sam to jadę środkiem i na długich, bo już mam dość nagłego odbijania, bo "coś mi się urodziło" nagle przed maską, nieodsnieżone pobocza, dziury na drodze, tylko pogarszają sytuacje... Inna kwestia, że jeśli ktoś dba o swoje życie to wyda te 5 zł na kamizelkę, ale to trzeba mieć wyobraźnie, troszkę oleju w głowie i żaden przepis tego nie ureguluje... P. S. Nie każdy musi być pod wpływem alkoholu. P. S II pisownia niektórych nautów poraża :(.

 • Anonim (ANGgXj), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tak musiało się kiedyś skończyć. Jeżdżę tą drogą co dziennie i pełno pijaczków itp. tędy przechodzi na ciemno ubranych lub jeżdżą rowerami zimą paranoja :(. Powinni tam zamontować latarnie lub powinni ich tak karać mandatami aż by im się odechciało tędy chodzić.

 • Anonim (AtPyCG), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak byś chciał wiedzieć to ŚP zmarły nie był wtedy pijany. Wiem bo go dobrze znałem.

 • Anonim (A7by1n), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, bardzo czesto tam dochodzi do podobnych incydentow gdzie nachlani brudni ludzie z domeczkow socjalnych z kosciuszki tak robia. Maja renty socjalne za nasze piniadze i chleja i coraz wiecej tam biednych dzieci, i tacy wlasnie piesi sa problemem na tym odcinku dla kierowcow.

 • Anonim (AkNNbI), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wińcie tego ś. P. Człowieka że szedł drogą tylko miasto i osoby odpowiedzialne za to że na tej drodze nie ma do tej pory czegoś co poprawiłoby bezpieczeństwo pieszych i kierowców na tym odcinku. Lol.

 • 1
 • 2