To przewidzieliśmy w 2010 roku

Dyskusja dla wiadomości: To przewidzieliśmy w 2010 roku.


 • Anonim (AE4zhG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w szeregi naszego Stowarzyszenia Reemigrantów z Bośni, Ich Potomków i Przyjaciół. Jesteśmy otwarci na pozytywne działania wszystkich, którym zależy na rozwoju Bolesławca i okolic, oraz budowaniu silnych wzajemnych kontaktów pomiędzy mieszkańcami. Nie interesuje nas polityka, lecz praca na rzecz wszystkich obywateli. Nie popieramy politycznych konfliktów, oraz bezwzględnych walk o władzę. W naszych szeregach może być każdy, kto potrafi szanować drugiego człowieka. Młodzi, odważni i pomysłowi ludzie mile widziani. Kontakt: Prezes Stowarzyszenia - Edward Burniak - tel. 75 6447584. Obecnemu Prezydentowi jesteśmy wdzięczni za ogromną pomoc, za wsparcie i ludzkie potraktowanie naszych działań w kwestii organizowania Stowarzyszenia. Cenimy fakt, że nie wywyższał się i podszedł do nas, po ludzku, Oby nadal miał siły i realizował wraz z przyjaciółmi plany, co do rozwoju miasta.

 • Anonim (AtPGVh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Grażynko, oczami wyobraźni - kto się usadowi na wolnych miejscach przy torciku? Jesteście w stanie to przewidzieć? Myslę, że zadanie w Waszych kompetencjach.

 • Anonim (AN0rx6), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rysunki udane. Znaczy celne ;).

 • Anonim (AE7IMv), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chcialbym wyjsc na jakiegos slodzacego wam ale co prawda to prawda. Powazne analizy czy jak tam je nazywacie sa w boleslawieckich mediach tylko u was w dodatku sprawdzajace sie. Azart-sat to pie. Dolenie kotka za pomoca mlotka, ekspres daje samo g. Wno o bolcu juz nie wspomne bo to glownie dla dzieciarni.

 • Fajne analizy. Akurat w tym co mnie najmniej interesuje jesteście najlepsi ;-))).

 • Anonim (AN0rs0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może i przewidzieliście - tylko co było do przewidzenia -że wszscy z wyjątkiem mima chcą zachowania status quo - bo nie czarujmy się kandydat i kampania PO była nastawiona na porażkę w mieście i utrzymanie władzy w powiecie... i zrobienie sobie jaj z wyborców, bo mimo przegranej kandydat po nadal jest na swoim stołku szef PO również. Nikt nie odpowiedział za kolejny słaby wynik - w mieście, jeden z najgorszych w polsce - zupełnie jak byśmy byli na ścianie wschodniej, a nie na dolnym śląsku... więc nie liczyłbym na upadek PO - bo nadal mają władze - tam gdzie chcieli, a młodzi radni PO, po tej kadencji jeśli mają ambicje dadzą sobie spokój, no chyba że chodziło im o diety... Pocieszający jest mimo wszystko wynik B. Nowaka bo jednak część ludzi nie chce by ich traktować jak stado baranów...

 • Anonim (AE7yPQ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle. Każda pliszka swój ogon chwali. A we łbie, kłębie.

 • Anonim (An2Kqu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiełbie we łbie... jak już.

 • Anonim (A7bELX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteście debeściaki...

 • Anonim (AFeHpY), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak czytam felietony p. Hanaf, to zastanawiam się skąd czerpie to samozadowolenie. W mojej ocenie misją tej pani jest wejście w rolę Mądrego Starca, siedzącego gdzieś w mroku i co jakiś czas komentującego rzeczywistość, jednym grożącego palcem, innych chwaląc, bądź co bądź, wyposażonego w patent na nieomylność. Plusem twórczości szanownej pani, jest oczywiście konkurencja z felietonami p. Rosińskiego i jej teksty podsycają wiarę w umiejętność w miarę poprawnego formułowania zdań z dawką wprawdzie niezdarnego, ale zawsze sarkazmu. A propos teksu - proszę zwrócić na jedno uwagę. Używanie terminu "polityka", "polityczne" etc. w kontekście samorządu bolesławieckiego jest co najmniej chybione. Zresztą jakiegokolwiek samorządu. Kilknaście lat temu, grupa ludzi, po częsci zakompleksionych ( nie wszyscy podkreślam) postanowiła być radnymi, tak by sąsiad wpłacający podatek za psa widział ich jak paradują po magistracie w moim ulubionym (sic) kompleciku - spodnie poliestrowe czarne, błękitna koszula z Lidla, krawat żółty, wsjo za 19, 90 pln. No i stwierdzili: ten był w LWP to będzie lewicowcem, tego ojciec jest kościelnym to będzie prawicowcem. Jaka to polityka? Do śmiechu doprowadzają mnie ten określenia, jak "koalicja" "rozmowy "kuluarowe". Najzabawniesze w tym wszystkim jest to, że w poprzedniej kadencji, w mojej ocenie najlepiej wypadł Dominik Chodyra. Chciał pokazać twarz na plakatach i lokalnej tv i udało się. Nic poza tym. A motłoch dał się nabrać. Ot i wszystko.

 • Anonim (ANxu5V), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po tylu ciekawych materialach, redakcja może przygotować pierwszy tomik poradnika "By pO rządzilO".

 • Anonim (AtPxcA), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Amerykę odkryli...

 • Anonim (AN0nJa), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "fot. Grażyna Hanaf / Waldi". Rozumiem, że Pani Grażyna sfotografowała rysunki. A kto je narysował?

 • Kazdy to wiedział, jak bedzie. Także niczym nie zablysneliscie, to bylo do przewidzenia lata mijają a ludzie sie nie zmieniają.

 • Anonim (VFBRc), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  He, he, wszyscy wiedzieli, ale nikt nie powiedział. Jak by nie pisać PO dało du, py i powiedziano to głosno. Wielu by chciało to powiedzieć, ale jeszcze się nie zdecydowało, czy wypada :)
  A co do Nowaka, cóż, wielu się nabrało na jego zwycięstwo... A teraz głupio.

 • 1
 • 2