Za nami festyn mundurowych

Dyskusja dla wiadomości: Za nami festyn mundurowych.


 • Anonim (AE7Iik), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jakies informacje ze cos takiego sie odbywa moze by tak dawac na stronce? Jak zwykle dowiadujemy sie po fakcie ze cos jest w miescie porazka te nasze bolesłwieckie stronki.

 • Anonim (ANiwcu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadza sie! Dno totalne! Nasi pseudo redaktorzy z guru naczelnym zawsze informują po fakcie.

 • Każdy organizator może na naszej stronie zareklamować swoje wydarzenie z wyprzedzeniem.

 • Anonim (ANiwcu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie jako ze :) niby jesteście najlepsi, naj... szybsi, naj... rzetelniejsi itp. itd. to wy powinniscie informować NAS jako mieszkańców o takich i podobnych imprezach a nie czekać aż łaskawie organizator sie zjawi i zapłaci za reklame.

 • Kurcze szkoda, że informacja pojawia sie po fakcie z pewnoscią bym skorzystała z mozliwosci uczestnictwa w festynie.

 • Dobrze, ale jesteś w stanie zapłacić za te informacje?

 • Anonim (AsdUQX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj Krzysztof, Krzysztof czy Ty wszystko tu robisz tylko dla kasy? Pamiętam Cię jeszcze z podstawówki z radiowęzła szkolnego, ale jak czasem widzę te Twoje teksty że trzeba coś zamieścić w dziale ogłoszeń "za lekką opłatą" lub najlepiej wykupić reklamę... szkoda słów. A najlepsze to jak niedawno zobaczyłam reklamę Edenu na Twoim portalu... Bez komentarza... Wygląda to tak jakby za kasę można było wszystko. Pieniądze to nie wszystko...

 • Firmę prowadzi się po to, by zarabiać pieniądze. Dorosła osoba powinna to już wiedzieć. Nie miej pretensji do kogoś, że za swoją pracę oczekuje pieniędzy. W ogóle to obrzydliwi są tacy ludzie, którzy przychodzą do kogoś i żądają, by wszystko im dać za darmo.

 • Anonim (AsdUQX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie mam do Ciebie pretensji, w końcu to Twój portal i robisz co chcesz...

 • Anonim (ANiwcu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie tak jestem w stanie zaplacić za tą informacje, ale prosze nie zapominac ze te festyny organizowane są nie dla dorosłych tylko dla dzieci. Im też pan zada takie same pytanie czy wysle ich pan do rodziców.

 • Anonim (AE7ZSn), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za tok rozumowania? Gdybyscie z wyprzedzeniem sami umieszczali takie informacje, to wiekszosc ludzi zaczelaby traktowac ten portal jako taki, z ktorego naprawde mozna sie czegos dowiedziec. Wiecej odwiedzin na stronie= wiecej chetnych na umieszczenie jakiejkolwiek rekalmy. To zas rowna sie podniesieniu cen reklam, a co za tmy idzie- większym zarobkom. W koncu to strona informacyjna (sama nazwa wskazuje), a nie wyłącznie reklamówka na ktorej masz zarobić :).

 • Anonim (ANuA5s), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tkj.

 • Heh, teraz dzieci używa się jako tarczy... Żenujące. Jesteś dorosły, to zadbaj o swoje dziecko i zdobądź informacje na temat wydarzeń i atrakcji.2011-06-07, 14:52Bukol, większość ludzi już dawno traktuje tę stronę jako miejsce, gdzie można się czegoś konkretnego dowiedzieć, to nie jest jakieś byle.info :)2011-06-07, 14:56A tak swoją drogą półtora tysiąca osób jakoś dotarło na miejsce wydarzenia. Jak znam życie, to tylko marudzicie, ale jakby wam nawet billboard z ogromnym zaproszeniem przed domem zamontować, to byście się nie pojawili.

 • Anonim (ANiwcu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tym stwierdzeniem ze używam dzieci jako tarczy śmiem twierdzic ze jednak jesteś pustym człowiekiem. A tak w ogóle o moje dzieci sie nie martw bo mają wiele atrakcji. Kończe dyskusje bo nie chce sie zniżać sie do Pana poziomu. Idz powiekszaj swoją małą fortune, bo tylko o to przecież chodzi.

 • Jeżeli organizatorzy nie chcieli podać takiej informacji, to widocznie ten festyn nie był dla wszystkich dzieci z miasta, tylko dla dzieci i wnuków organizatorów. Nie ma się o co kłócić. Może u Was w pracy też będą festyny zakładowe, wtedy pochwalicie się zdjęciami, a inni popatrzą, jak było fajnie.