Wybory wójtów i burmistrza

Dyskusja dla wiadomości: Wybory wójtów i burmistrza.


 • Anonim (ANI7T7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to znowu Relich w nowogrodzcu a taka byla nagonka na tego obibola nic nie kapuje.

 • Anonim (AkNtgj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tez nic nie kapuje, jest mi wstyd, a szczegolnie za Wykroty ktore tak bardzo chcialy go odwolac. A takie poparcie mu okazali - sprzedawczyki, Malo tego, z tego co widac na wstepnych wynikach to do rady gminy jego komitet wprowadzil 11 na 15 radnych, Tylko emigrowac z tej dziury.

 • Anonim (AkNmtD), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gawron wiedział, kiedy odejść. Ale jak widać namaszczenie Dutkowskiego nie spowodowało oczywistej wygranej. Posłużenie się się Panem Dutkowskim dało mu obraz jakie miał szanse w tych wyborach. Zal mi Pana Dutkowskiego, bo my podatnicy dobrze wiemy kto robił "Robotę" w Gminie a zwłaszca tę, która była niełatwa.

 • Anonim (evggAV), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Haniszewski teraz zajmie się wdrożeniem Elektrowni Wiatrowych! Ma swoją radę w 70%!

 • Anonim (AnsyPp), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto wygrał w Gminie Gromadka?

 • Anonim (AkNsPN), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Gromadce Grzesiu Kozioł haha.

 • Anonim (AtbAj0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo Gawron to tchórz i tyle teraz będzie się grzał w powiecie w majestacie swoim i Jana C. A Dutkowski jak przegra zostaje z niczym, eks wójt wie jak czlowieka uwalić :) Niedzwiedzia przysługa w pięknym stylu.

 • Anonim (An27qJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysztof Zatylny na Wójta. Młody, wykształcony. Jeżeli zmieniać całą ekipe, to Dutkowskiego też. Ja do Niego nic w zasadzie nie mam, ale wolałbym, zeby moją mało Ojczyzną rządził Zatylny.

 • Anonim (AkNt4T), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  P Krzysztof Zatylny powinien wygrać! Wtedy pewnie cała gmina zacznie się szybciej rozwijać i ludzie młodsi ze świeżymi pomysłami w tym pomogą. Mam nadzieję, że mieszkańcy Gminy Wiejskiej Bolesławiec przemyślą sobie wszystko i w drugiej turze oddadzą swój cenny głos na p. Zatylnego. Ja oddałam swój głos na niego w 1. Turze-oddam i 5grudnia :).

 • Anonim (AtbAj0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokladnie wg mnie scenariusz bedzie następujący głosy pana Żądło przejdą na Zatylnego i będzie można zrobić \bye bye Dutkowskiemu ech jakie to będą cudowne chwile koniec żadów gawrona i jeg ekipy cudo :).

 • Anonim (AE7iuJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Zatylny jest tylko młody i wykształcony, a jakie ma doświadczenie by rządzić Gminą Bolesławiec, jako radny nic nie zrobił - ludzie zastanówcie się co piszecie tutaj.

 • Anonim (AmRK6B), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram Pan Zatylny nic nie zrobil dla gminy jako radny on tylko ladnie mowi ja osobiscie mowie nie dla tego pana Pan Dutkowski byl zastepca i troche ma jakies rozeznanie w tych sprawach.

 • Anonim (AsdUOO), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan dutkowski jasno się wyraził na spotkaniu z wyborcami dla młodych nie ma perspektyw w tej gminie! Jestem młoda osobą i oczywistym jest, ze nie będę na niego glosować.

 • Anonim (ANGtkZ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Namaszczony... hm... trąci trochę strefą wpływów... wbrew pozorom - przy starym układzie gminie wiejskiej nie grozi "eldorado naftowe... " a kontrkandydat nieuwikłany w marazm kilkudziesięcioletniej kadencji to gwarant rozwoju gminy... Gratuluję i popieram.

 • Anonim (AHeC6I), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś może mi powiedzieć jakie doświadczenie w zarządzaniu gminą ma p. Dutkowski? On tylko pracuje tam 20 lat i nic. Przez cały ten czas siedział sobie w gabinecie po prawej stronie (jak się wchodzi do sekretariatu) a teraz ma przejść do gabinetu po lewej... Był figurantem p. Gawrona. Oby nie było tak, że obudzimy się w poniedziałek po dogrywce i sobie powiemy miałeś chamie złoty róg...