Piłkarski Śledzik po raz 13

Dyskusja dla wiadomości: Piłkarski Śledzik po raz 13.


 • Anonim (euIWdj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~p jesteś bardzo nie sympatyczny w dniu kobiet dla kobiet.

 • Anonim (ANI7T7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Osnosze sie do zdjec z imprezy z dnia 05. 08. 2011 a nie do dnia dzisiejszego.

 • Anonim (euIWdj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę, że nic nie zrozumiałeś. Kończę tą krótką polemikę z Tobą.

 • Anonim (AN0mol), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie interesują osoby na zdjęciach, domyślam się, że większość z nich to ważne osobistości w biznesie ale ja chciałabym znać ich nazwiska. To młodzi ludzie - pewnie coś ważnego robią w mieście i dla Bolesławca ale oprócz paru osób nie znam nikogo a może powinnam? Może warto podpisać zdjęcia- jeśli zgodzili się na fotki to może zgodzą się na podpis? Warto by było wiedzieć kto jest kim w Bolesławcu.

 • Anonim (euIWdj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli to Ci pomoże w poruszaniu się po naszym mieście, poproś REDAKCJĘ II. Pewnie podpiszą fotki bardziej szczegółowo.

 • Anonim (AtPydO), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kapela marsz żałobny powinna zaśpiewać zarządowi BKS-u. Nie tak dawno się rozpadali a teraz już znaleźli kasę na imprezę. Żenada.

 • Anonim (AtPx4s), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkiego najlepszego dla pan.2011-03-08, 19:26Klose mamy klub do imprez pijackich.2011-03-08, 19:29I nato sa pieniadze pijaczyny sportowe.2011-03-08, 19:56A zdiecia z imprezy to zenada same grubasy i staruchy normalnie dno kanal fe.

 • Anonim (AN0yxB), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Olo spoko, Za tydzień będą z IMPERIUM! Pamiętaj, że zanim się nie obejrzysz będziesz takim samym staruchem! Tylko czy uda Ci się osiągnąć to co Ci ludzie na zdjęciach? Wątpię, bo nie błyszczysz inteligencją.2011-03-08, 21:25Kochane Dzieci, Nie wrzucajcie do jednego wora zaproszonych gości z organizatorami. Nie macie zielonego pojęcia na jakiej zasadzie się to odbywa. Ci ludzie, których widzicie na zdjęciach nie wpraszali się na imprezę, tylko zostali na nią "zaproszeni" za opłatą - 300zł, czyli balowali za swoje i jak to się mówi NIC Wam do tego (nie wspomnę, że wielu z nich trochę kasy straciło podczas licytacji odbywających się na balu). Oni mają szczere intencje, służą pomocą i kasą, a co z tym robią PREZESIKI klubu to już. Druga strona medalu i to ich sobie oczerniajcie. Ponadto nie na miejscu są komentarze - Drogie Dzieci - o wyglądzie zewnętrznym osób zaprezentowanych na zdjęciach, bo jak mówi stare, ale bardzo mądre przysłowie "nie szata zdobi człowieka"! Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów.

 • Anonim (AE7hL6), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oby tak dalej klub sie rozpada a tu naraz taka imprezka kasy na klub niema na imprezke jest jak nie płaci sie za użytkowanie stadionu to można poimprezować tylko by te osoby na imprezie coś doły klubowi jako mały sponsor dały, a tak dalej beda imprezować za kase bolesławina.

 • Anonim (AtPx4s), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy zielone pojecie sami alkocholicy i koniec.

 • Anonim (AtPxQL), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kółko wzajemnej adoracji i baranów, więc kto tam był broni tej karykatury rodem z prl. Co wynikneło z imprez pod nazwą "zdechły śledzik jeszcze żyje"przez lata, czy kibice ci normalni co nie łaszą się o bezpłatny karnet zauważyli jakieś korzyści z tego tytułu dla klubu-żadnych! Po co to jest? No i wracam tu do początrku-kółko wzajemnych lizań dziur, aby trwało, aby panowie mogli pograndzić i poczuć klimat starych czasów towarzyszy, sekretarzy i dostać karnet, bo to sponsorzy i ich nie stać na karnety, bo fakt cena za bilet jak na taką kaszane-olbrzymia. Piłkarsko nic z tego nie wynika, ani szkoleniowo, ani organizacyjnie. Więc złapcie jakiś od X lat sukces, awans o rozgrywkę wyżej, a nikt złego słowa nie napiszę bo będzie widział efekty pracy i z ochotą chodził na mecz niekoniecznie tylko raz w roku na piłkarski śledzik.

 • Anonim (AN0hKZ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwykle nie komentuję takich komentarzy i teraz też nie będę zniżać się do poziomu nieudaczników piszących pod róznymi Nickami. Mam tylko propozycję: weźcie sprawy w swoje ręce i wejdzcie do zarządu klubu. Przecież o ile sie orientuję ostatnio nie było chętnych.

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klub to nie zarząd. Zarządem ligi się nie wygrywa tylko piłkarzami. Piłkarz dzisiaj łasy na kasę i jak jej nie ma to oleje drużynę i albo odejdzie albo będzie grał na pół gwizdka. BKS odnosił sukcesy za Rulińskiego (czytaj - była kasa). Jak nie ma kasy na sukcesy a na dodatek kosztuje to podatników, to albo drużynę się rozwiązuje albo grają młodzi za darmo, nie ma innego wyjścia. Jeszcze raz to powtarzam - klub nie jest żadną wizytówką miasta i nie jest żadnym osiągnięciem awans do międzyokręgówki, bo w naszym przypadku to dwa razy większa kasa od podatnika do dziury bez dna. A kibice których jest garstka jak chcą klub to niech się złożą.2011-03-10, 20:01Złóżcie się po sto złotych na sezon x 1000 kibiców i będzie budżet. Ale wiem że nikt wam złamanego grosza nie da bo cwaniaki liczą na darowane. Myślę że 1000 kibiców się znajdzie - przecież jest to wasz ukochany klub i z pewnością nie będziecie szczędzić na niego kasy ;).

 • Anonim (AN0n25), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tylko parę słów, także co roku 1% PRZEKAZUJĘ NA BKS, ALE NIE O TYM. Tylko te fotki to żenada, pokazywać wszystkie te fałszywe blondynki, które za wszelką cene chcą się odmłodzić, nie mogą zaistnieć w inny sposób, to tony pudru, sztuczne rzęsy, paznokcie, wstrzyknięty botoks i na bal. Czemu nie ma zdjeć samych piłkarzy. Co mnie obchodzą białe falbanki i wielkie łapy jakiejś sztucznej blondyny, albo to że te baby chcą wyglądać na 25 lat. Krótko nie pomoże lila róż kiedy dupa stara już. To całe towarzystwo lubi chodzić po takich imprezach po to tylko aby się pokazać. Nic więcej. Ż E N A D A.

 • Anonim (eko9tj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ż e n a d a to niejaki kazik.