Piłkarski Śledzik po raz 13

Dyskusja dla wiadomości: Piłkarski Śledzik po raz 13.


 • Anonim (ANbBtC), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No to teraz trzeba czekać na ociekające jadem komentarze naszych powiatowych "znafców".

 • Anonim (AE7h2O), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sony ty zapewne jesteś światowym znawcą i wiesz o piłce tyle samo co prezes klubu... A może jesteś z zarządu klubu i już nie możesz doczekać aż zaczną chwalić ciebie i całą świtę...

 • Anonim (AtPxQL), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klub praktycznie leży a oni się bawią. Najpierw coś osiągnijcie jak na przykładzie miedzi legnica. Uzbierali z licytacji 800 zł, a wydali 3000 -to się nazywa rządzenie racjonalne, jeszcze nie ma efektów a już znależli czas na świętowanie. Czyli dalej trwamy w prl, bo to są nawyki starego systemu. Rozumiem że ci pseudo strategiczni sponsorzy łoża niezłą kase na klub, czy też po 100 zł miesięcznie że aż im trzeba imprezke fundować. Zamknijcie w końcu ten stary udawający że coś się robi system, nawyk raz na zawsze. Zacznijcie od początku choćby od a klasy, ale nowy rozdział, na nowoczesnych rozwiązaniach, bo trwanie i tylko trwanie już się ludziom znudziło. Problem pustych trybun z maskotką klubu w postaci "konia"na meczu was nie interesuje tylko piłkarski śledzik nie mający nic wspólnego z piłką nożną. Bilet 6 zł i słonecznik sprzedawany z ziemi.

 • Anonim (eB0Fc9), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie o pilce, a o estetyce. Napoje w butelkach plastykowych nie naleza do kanonow elagancji, i etykiety nakrycia stolu.

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziwne. Budżet klubu to jakieś 200. 000 zł a ludzi tam od groma. Po ile zrzutka miesięcznie na klub? A podatników którzy się składają na tą beznadzieję to nie zaprosili. Pamiętajmy że stadion praktycznie fundujemy MY! Więc nas też powinni zaprosić. Jest tam ich więcej niż ludzi na stadionie więc można powiedzieć że BKS to NIE MY a oni :).

 • Anonim (AE7Lfb), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To my mamy jakiś klub piłki nożnej w naszym mieście?

 • Anonim (ej3GFb), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto łoży z naszych podatków a szlachta się bawi paranoja rzeczywiście to komuna. A na imprezie same upadłe anioły także zysk żaden to potwierdza ze żaden prawdziwy biznesmen który ma troszkę rozumu i kasę nie pokazuje się z takimi ludźmi na imprezach totalnie nie zasłużonych. A gdzie nasza gwiazda i mega prezes Jan olał towarzystwo? Czy po prostu z pospólstwem się nie zadaje? Może to jakiś kolejny jego głupi pomysł taki sam jak straszył rezygnacja a dobrze wiedział ze nie odejdzie. Szkoda tylko tego Jasiny ze musi mu służyć.

 • Anonim (AtJjB0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Same barany komentują. Wstęp jak na każdy bal kosztował parę stówek. Więc szlachta bawiła się za swoje. Barany raz jeszcze powtórze barany jesteście. Do tego co chwilę licytacje i leciały nie raz, nie dwa grube sumy. Kto nie był ten nie wie. Tam było wiele ludzi, którzy wspierają klub na co dzień i dają kasę nie chwaląc się i nie ogłaszając tego wszem i wobec. A takie barany jak wy nie mają o tym pojęcia i piszą takie bzdety jak powyżej. Dał któryś z was coś kiedyś charytatywnie? Wątpię.

 • Anonim (AN0ofK), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie podział się Koniu że niema go na fotkach.

 • Anonim (euIWZ9), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W BKS-sie, w podobny sposób rozchodziły się pieniądze sponsoringu P. Rulińskiego. Aż Ruliński popłynął. Dawne to czasy i prawdziwe.

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Dał któryś z was coś kiedyś charytatywnie? Wątpię. ". A wiesz co to FINANSOWANIE KLUBU Z PODATKÓW? A wiesz co to budowa stadionu Z PODATKÓW? A wiesz że MOSiR jest finansowany z podatków? Gdyby ten klub był finansowany tylko z zapomogi od tych państwa i musiałby wynajmować stadion z własnej kasy po cenie jak dla zwykłego Kowalskiego to grałby w A klasie z tym swoim budżetem od sponsorów.

 • Anonim (AE7hFu), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Panie dostawały róże, panowie karnety na mecze BKS" - za to, że Panie dostawały róże chwalę ale za to, że Panom ROZDAWALI karnety - ganię. To ja cholera kupuję karnety BKS-u, przekazuję 1 % podatku od paru lat, by jakoś poratować mój klub, a oni rozdają! Ostatni raz tak zrobiłem Panowie! Widzę, że nie liczycie się z normalnym kibicem.

 • Anonim (ANbBjP), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie ciekawi dlaczego grał zespół caro skoro wśród gości było ZZ-TOP :D.

 • Anonim (ANI7T7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na siłe i na grande Zabawa wylacznie okreslonych kół Wyl; acznie zona Malkowskiego z kobiet wyglada ok reszta to proba 5 godzinnego stania przed gabinetem luster i proby rzucenia tapety na cos co nazywa sie twarza makabra jak niektore baby sie pokazuja zero samokontroli i wstydu.

 • Anonim (AE7It0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie to nie interesuje co szlachta robi sztywne foty.