Soczewki kontaktowe

 • Anonim (A7q3Qv), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od dawna noszę okulary a bardzo bym chciała soczewki proszę podpowiedzcie mi gdzie można to najlepiej zrobić.

 • Anonim (AtPxtP), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adam moja córka od wielu lat używa soczewki jak chcesz to mogę się wszystkiego dowiedzieć jest bardzo zadowolona.

 • Anonim (ejzXdT), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja polecam dr Chome w Rynku w optyku.

 • Anonim (AtPxQv), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkła dobrała mi pani z Optyka ze Zgorzeleckiej (salon optyczny naprzeciw Apteki pod Klonem, teraz przenieśli się koło drogerii Schlecker), zrobiła badanie oczu, pokazała jak zakładać szkła i jak je zdejmować, poleciła rodzaj szkieł - jestem bardzo zadowolona z obsługi i z rodzaju dobranych szkieł - a fakt, że pani z optyka zna się na swojej pracy, potwierdziła moja kontrolna wizyta u okulisty, który po badaniu oczu stwierdził, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

 • Anonim (AWl7dI), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkla kontaktowe to super rzecz ale musisz sie upewnic ze to rzecz dla Ciebie. Najlepiej by bylo zebys dostal jedna pare do wyprobowania za darmo, tak zebys wiedzial ze sobie poradzisz. Ja kilka lat temu dostalam soczewki, ktore moej oczy ciezko tolerowaly po kilku godzinach noszenia. Oczy byly podraznione do tego dochodzil probklem z wkladaniem i sciaganiem bo oko sie bronilo przed dalszym podraznieniem. Troche mi bylo zal tych 160 zl za badania plus soczewki, ktore szybko poszly kat. Potem zakupilam sama soczewki jednodniowe i teraz wiem ze moje oczy tylko takie toleruja. Tak wiec powiodzenia i nie daj sie naciagnac na za duze koszty okulistom na poczatek.

 • Anonim (ANIs5x), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kilka lat temu to była inna, gorsza technologia, ja tez nie mogłam nosić wtedy soczewek. Po chwili noszenia moje oczy nie oddychały, były czerwone i piekły. A teraz mam soczewki jednodniowe, zakupione w zakładzie na przeciwko przystanku Busów. Jestem BARDZO zadowolona już dwa razy mi się zdarzyło ze zapomniałam je ściągnąć na noc, ponieważ w ogóle ich nie czuje na oczach. Polecam nie są drogie a fachowa obsługa pomoże ci dobrać najodpowiedniejsze dla twojego oka. Jeszcze raz polecam zakład obok Schleckera. Aha i na początku miałam trudności z zakładanie i ściąganiem ale to trwało tydzień no może dwa, póki się nie nauczyła. A Mój syn z dużą wadą wzroku od kiedy nosi soczewki to okularów nie chce widzieć na oczy ;)

  My nosimy te soczewki http://www.acuvue.pl/oasys.

 • Ja polecam soczewki z Allegro :) kupuję najtańsze za ~5zł.Wypróbowałem kilka firm i myślę że "Horien" jest bardzo dobry! z innych dobre są "Baush&Lomb" oraz "Maxvue HDX". Płyny też kupuj na Allegro! są co najmniej 3-4x tańsze!

 • Anonim (ANGg72), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hej na allegro znalazłam soczewki miesięczne które moźna nosić w trybie ciągłym tzn. dzień i noc bez zdejmowania, jak dla mnie rewelacja, kosztują ok 22 zł od 1 sztuku, cena zależy od sprzedawcy.

 • Anonim (ej6aWT), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adamie, jak pani doktor będzie Ci zakładać soczewki to pamiętaj ze mają być o , 25 dioptrii mniejsze niż te szkła które teraz nosisz. Mi pani włożyła takie jak miałam okulary i efekt jest taki ze okulary mam teraz silniejsze. Przeczytałam o tym gdzieś w internecie i byłam zaskoczona ze pani okulistka o tym nie wiedziała!

 • Anonim (AE4Tn2), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Soczewki musza byc dobrze dopasowane i przede wszystkim przymierzone na oczy bo jedne skoryguja wdę wzroku a inne moga ją nawet pogorszyć i powinno to byc sprawdzone u specjalisty.

 • Anonim (AESu2c), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja też tak zrobiłam najpierw badania u okulisty, a później zakupy w necie http://soczewkomania.pl bez badań nie polecam noszenia soczewek - a tak poza tym to soczewki są spoko i nie ma mowy o żadnym pogorszeniu wzroku jeżeli się to robi z głową i pod kontrolą okulisty.

 • Anonim (evgggb), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może zdarzyć się i tak, że oko nie przyjmie soczewki jako ciała obcego. :( Jest pewna część populacji, która reaguje alergicznie na jakiekolwiek obce ciało w okolicy źrenicy... tak było w przypadku mojego syna. Ale to rzadkie przypadki.