Nowy kandydat na prezydenta Bolesławca

 • Postanowiłem zmierzyć się z wszystkimi kandydatami na prezydenta. Zmierzyć się na program - oczywiście tylko wirtualny. Poddając się w całej rozciągłości surowej ocenie internautów. Zgłaszam swą kandydaturę do wirtualnej potyczki. Zapraszam Państwa na stronę na której sukcesywnie dopisywane będą punkty programu Będę zaszczycony gdy wezmą w niej udział Panowie konkurenci. Pozdrawiam i życzę sukcesów. http://przyjaznapolska.blog.onet.pl/.

 • Anonim (ANx1sg), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ci dopiero nowina. Nikt się nie porywa rozwalcować Przemysława?

 • W polityce chodzi o populizm :)
  Ja mogę w swoim programie napisać, ze będą nowe drogi, tańsza benzyna, mniej biurokracji, tańsza wódka, etc. Głównym celem partii jest utrzymywanie poparcia, jego zwiększanie, bycie na "fali". Lud by pomyślał, ale nie chodzi partią o to aby nam było dobrze (? ) :) Nie, nie. Im chodzi o to, aby mieć poparcie, A więc mają ludzi o marketingu, HR, PR, rzucając kiełbasą i tak dalej :)
  Partia rzuca hasło, ludzie kupują, a po paru latach odchodzą, bo nie spełnili obietnic i ludzie już im nie dali zaufania. Rząd powie wszystko nam, po to tylko aby dostać punkty procentowe. Przemysławie, co byś za plan nie napisał, to na wstępie nie będzie on najgorszy, Czy wszystkie plany partii, czy to PO, PiS, i tak dalej są bardzo złe. NIE. Chodzi o to, że problemem nie jest dobry plan, czy ciekawe rozwiązania, problemem jest jego realizacja :)
  Jednak jeśli firma wygra przetarg i nie wywiąże się z jego realizacji, wówczas ponosi tego konsekwencje. Politycy NIE :).

 • Panie Pro Pain - proszę odnieść się do sposobu rozwiązania problemu dworca wschodniego a nie ideologii wyborów. To jest tematem postu. Pan ponownie rozpatruje co by było gdyby. Proszę o odniesienie się do tematu. Z góry dziękuję.2010-09-24, 15:33To konkretny temat a nie post o populiźmie.

 • Tam gdzie polityka, tam i populizm :) Nie będzie dworca wschodniego, to będzie dworzec PKS :).

 • Oj jakoś ciężko się nam polemizuje. Proszę na temat - to nie tak wiele.

 • Ja piszę na temat. Polityka to jedno wielkie bagno. Populizm i tyle. Ludzie dopóki nie zrozumieją, że hasełka to tylko jedno wielkie "nic", to nie będzie lepiej! Pieniądze szczęścia nie dają, tym co ich nie mają. Ci biedni będą dyskutować, a Ci co mają, będą zarabiać. Polityk rzuci kiełbasą, a lud to zje i poprosi dokładkę. Pan napisał program, a ja napisałem, jak program ma się do realiów. Na temat. Jednak nie na temat jak dla Pana, bo Pana nie poparłem, w Pana krucjacie, przeciwko wiatrakom i smokom z trzema głowami :).

 • Proszę pisać co Panu się podoba w rozwiązaniu problemu dworca wschodniego a co się Panu nie podoba. Nie oczekuję wykładu filozofii o polityce. Tu tyle opinii co piszących. Może Pan krytykować ale temat. O mnie jest jakiś wątek. Można tam smarować ile Pan chce. Niem mam urazy. Dlaczego każda polemika z Panem odbiega od wiodącego tematu i skupia się na biciu piany? Proszę uprzejmie raz jeszcze.2010-09-24, 17:20Nigdzie nie traktuję tego jako krucjata i nie ma nic o smokach ani głowach.

 • Bo biję pianę. Tam gdzie polityka, powinno się wejść z mocnym sprzętem. Z młotami, czołgami, bombami, etc. Co mnie dworzec teraz obchodzi (? ) Napisał Pan swój program i swoje wizje, ja piszę, że to nie wizja, a działania prowadzą do polepszenia bytu zwierzętom na świecie :)
  Czegoś tutaj Pan nie rozumie (? ) Nie krytykuję teraz Pana, tylko politykę :)
  Moja filozofia odnośnie polityki będzie zawsze jedna, jedno wielki G :]
  Pan napiszę o dworcu, Pan X o podatkach, Pan Y o kościele, a dalej będzie jak jest, bo napisałem wyżej. Pieniądze szczęścia nie dają, tym co ich nie mają. Ci co mają nie dyskutują, Ci co nie mają, to walczą o to aby mieć. Ale taki jest świat, ktoś musi być płotką, a ktoś szczupakiem, tudzież barakudą :)
  Nie zrozum mnie źle Przemku, ale gadanie o Polityce, wpływa na mój żołądek, jak połączenie wódki, majonezu i mleka :) Wiesz jaki jest efekt (? ). Jak będzie dobrze, w naszym kraju i na świecie, to napisze coś miłego. Ale nigdy nie będzie. Bo tacy jesteśmy my zwierzęta, rządzimy się prawem silniejszego :)
  Nie zrozumcie mnie źle, zamiast narzekać ( co dla ironii robię to czasem na II), lepiej dbać o siebie, niż czekać aż ktoś zadba o Ciebie :)
  Ironia, hipokryzja i egoizm, coś co kochamy, kocham i ja czasem :)
  Pozdrawiam.

 • Anonim (AHd6gE), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemysław 1954 jest w sztabie wyborczym nowaka. Niemim wie że P1954 to cwany lis i nie dajcie zrobić się w konia! Wyciągnie od Was informacje i wykorzysta jako swoje pomysły. Ostrzegam przed tym człowieczkiem z przerośniętym ego, podobnie jak jego kumpelem polityczny.

 • Anonim (AN0nPr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I z kim ja, Niemim, wódkę piłam! :) )) Dobrze, że nie połykałam! :) )).

 • Anonim (AHdOSY), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niegrzeczna dziewczynka.

 • Anonim (AHd1Bx), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cześć Lolka dawno cię niewidziałem - znaczy czytałem :-)
  Pro_pain dał się wkręcić przemkowi!

 • Anonim (AN0nPr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cześć, Niemim, się dał, to ma :).

 • Podyskutujcie sobie o jakiś większych pierdołach niż wkręcanie śrub :).

 • 1
 • 2