Klich: 23 ŚBA to jednostka modelowa

Dyskusja dla wiadomości: Klich: 23 ŚBA to jednostka modelowa.


 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bogdan - zlikwiduj tą jednostkę! Trzeba jakoś załatać 100 miliardową dziurę budżetową. Ta w Świętoszowie wystarczy, po co ich tyle?

 • Anonim (ApHAE0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Penie to napisał żołnierz ze świntuchowa... oj "dekielki", "dekielki".

 • Anonim (AE7oew), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powoli likwiduje: z trzech jednostek zrobił jedną brygadę, którą teraz zmienia w pułk, a skończy się na kompanii (do kielicha), hehe.

 • Anonim (AN0G8H), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja proponuję okopać się i utworzyć samodzielne państwo/księstwo/królestwo/republikę bolesławieckiego pod panowaniem... no właśnie - kogo z polityków widzielibyście w roli cara/króla? Fonatnnę już lada chwila będziemy mieli, aquapark również, aptek i banków mamy tyle że wyleczymy i sfinansujemy się sami. Czego nam jeszcze potrzeba? :D.

 • Znowu co niektórzy będą mieć żal że się czepiam. Fakty mówią tak. Państwowe wojsko zamówiła w państwowym zakładzie drogie zabawki. /skoro jednak były potrzebne to dobrze że są przynajmniej Polskie/ Zabawki zostały wyprodukowane, skarb państwa zapłacił, fabryka zadowolona. Ale jak to w państwowej firmie odbiór towaru musiał być z fajerwerkami. Pamiątkowe bibelociki, helikopter, grochówka a na koniec zestaw do kiszenia ogórków. To ostatnie chyba najbardziej się przyda Panu ministrowi. Pan prezes ceramiki zafundował prezencik - znowu. Potem będzie mówił że on jest zwolennikiem nieagresywnej polubownej polityki. Panu ministrowi to może wyjść niekoniecznie na zdrowie -- bo jak wpisać jako dochód garniec na kiszone ogórki. Te wszystkie niby drobne uroczystości bibelociki i obiadki w niewielkim stopniu ale jednak przyczyniają się do tego że przeciętny Polak będzie płacił wyższe podatki.2010-09-23, 16:03Bolesławiecka Platforma Obywatelska lepiej wystawiła by za drzwi Pana Prezesa zamiast przedsiębiorcy Nowaka Tamta decyzja przybliża Platformę raczej do SLD lub Samoobrony niż do liberałów.