Pyskaty Jaś, niegrzeczna Ala

Dyskusja dla wiadomości: Pyskaty Jaś, niegrzeczna Ala.


 • Anonim (AtPx8c), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nauczyciel powinien miec wieksze prawa. Jak coś nie pasi to łapka przed siebie i cap. Nie mówiąc juz o kozie, zawieszeniu w prawach ucznia na kilka dni itp. Gwarantuje ze dzieciarnia nabrałaby szacunku dla nauczycieli i innych. Pamietam jak powiedziałem ojcu ze mi nauczyciel ucho naderwał z jednej strony to po chwili miałem z drugiej bo powiedziałem dlaczego.

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A za dwa lata taki mongoł kończący gimnazjum (albo i nie) ma prawo głosować. Nawet chcieli obniżyć wiek do 15 lat! Powinni podwyższyć do 21 lat.

 • "Nagle jedno dziecko popchnie drugie, nawet niechcący, a wtedy popchnięty kolega oddaje kopa albo uderza pięścią. Nieważne: chłopiec czy dziewczynka.""Inna nauczycielka z długim stażem podkreśla też, że dawniej rodzic chętniej współpracował ze szkołą, z nauczycielem.""Co zrobić w klasie, kiedy dziecko rzuca w nauczyciela papierkami, wyzywa go, naśmiewa się i nie reaguje na żadne upomnienie? – pyta nauczycielka również prosząca o anonimowość.""Pamiętam z gimnazjum, jak za punkt honoru stawialiśmy sobie, by doprowadzić nauczycielkę do łez."Koedukacja, bezstresowe wychowanie, Sodoma i Gomora...Obejrzyjcie film "Cyrulik syberyjski" jak wychowuje się chłopców na prawdziwych mężczyzn a dziewczęta na kobiety. A psycholożki motają się w zeznaniach bo wiedzą w czym problem ale powiedzieć o tym głośno nie mogą :-)))).

 • Anonim (AkNsXP), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ta Leokadia to nie Lolka?

 • Prawdopodobnie "gonimy" zachód.Ja w dalszym ciągu nie rozumiem jaki pożytek miała przynieść reforma edukacji w Polsce polegająca na wprowadzeniu gimnazjum ?Dla mnie jest to jeden wielki śmietnik doprawiony hormonami, który "uczy" zachowań wspomnianych w artykule.

 • Anonim (AkmBfP), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja daje fajki wszyskim którzy chcą mnie zkocić i mam spokuj.

 • W gimnazjum młodzież w najtrudniejszym wieku musi znów ustalić swą "pozycję w stadzie".Słowem: kwintesencja patologii :-///.

 • Anonim (AHdzLW), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lotosie a jakiej szkole zaczełaś hicać ( napisz jak to było pierwszym razem- chodzi o pierwsze hicanie ) PROSIMY CIĘ LOTOSIE.

 • Anonim (euIAI3), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem co do seksu oralnego, ale filmik co koleś wpada z fujarą do klasy jest prawdziwy, więc nie wymyślajcie. A co do pierwszego, jeśli jest on atrapą to winszuję zdolnościom osobie którą go montowała bo zrobiła to lepiej niż w filmie transformers.

 • No dobrze :-))).Hicać zaczęłam w ogólniaku. Mieszkałam wtedy w Poznaniu i często byłam hostessą na Targach Poznańskich. Co ja się nakombinowałam! Trzeba było mieć 18 lat aby stać na stoisku. Pożyczałam legitymacje koleżanek i takie tam. Tam poznawałam ludzi z branży. Aby przebić się w tym środowisku trzeba było hicać ;-)))). Mi udało się dość bezboleśnie zostać fotomodelką, tzn. spałam z tymi z którymi chciałam, co jest niewątpliwą zaletą w drodze na szczyty. Styl życia modelek to istna dżungla ale tak naprawdę największa masakra to świat modeli. Tam nie ma litości a jedyne wyjście to być parówą. Coś koszmarnego! W branży mody większość mężczyzn to homosie więc dla dziewczyn nie jest źle. Lubiłam imprezy i spanie po cztery godziny dziennie więc nie miałam problemów. Wokół narkotyki i blichtr. Było ciężko ale fajnie. Chyba w 1999 przeprowadziłam się do Bolesławca. Tu kariera została ograniczona do stanowiska kelnerki w Aniołku ;-))). Było fajnie. Studiowałam we Wrocławiu i uczyłam się języków obcych. Cały czas hicałam ale z głową :-))). Trudno zliczyć facetów, którzy przewinęli się przez moje życie ale pewnego dnia trafiłam na kogoś kto dostrzegł we mnie wrażliwą i zmysłową kobietę :-))). Po studiach zaczęłam pracować jako nauczycielka. Trwało to 2 lata (?) a potem była Austria i Innsbruck. Branża hotelarska... a potem Mauri. Niemimie, za pierwszym razem było wspaniale. Ale co ja mogłam o tym wiedzieć? Byłam tka niewinna... ;-))))).

 • Bardzo ciekawy artykuł, bliski moim szkolnym doświadczeniom z lat 90. (niestety, mojej klasy w podstawówce nie dotyczyło tylko nagrywanie na komórkę krępujących scen, ustawki się zdarzały, jedna wymknęła się spod kontroli) i byciu nauczycielką później (a więc znów szkolne doświadczenia, choć z drugiej strony biurka).

 • Anonim (AtPxRx), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pamiętajcie " Klaps to przestępstwo! " Tylko zapomnieli w drugą stronę coś wymyślić.

 • Anonim (ANGIsZ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Guma i wąskie drzwi.

 • Anonim (AN0hqH), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dołżyć lekcje religii KONIECZNIE a będzie wzorowo! Młodzież będzie... przykladna i religijna a spoleczeństwo wniebowzięte!

 • Anonim (AHdcuj), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Abyś wiedział Krzych, chrześcijaństwo uczy zachowań ludzkich czyli współpracy w każdej sytuacji społecznej. Zasady panujące w szkole utrwalają zachowania zwierzęce, którym jednym z nich jest, określanie pozycji w stadzie poprzez brutalne zachowania werbalne lub fizyczne. Pozdro.