Tekst może i istotny, ale ...

Dyskusja dla wiadomości: Tekst może i istotny, ale....


 • A moim zdaniem można się dziwić. I to bardzo. Mottem Istotnych nie jest hasło „dowalić Romanowi”. W ogóle to trochę oburzające, że po tekście, w którym nie skrytykowaliśmy Romana, ktoś zaczyna sugerować, że „pewnie nam zapłacono”. Nie mamy obowiązku krytykować Romana. Jeśli to robimy, a w całej historii portalu czy gazety zdarzyło się to kilka razy, to z własnych przekonań.Kupując reklamę u nas zleceniodawca dostaje naszą oglądalność, popularność i jakość. I na tym może skorzystać – jeśli jest inteligentny i biznesowo podchodzi do sprawy. Jeśli ktoś myśli, że zlecając reklamę w Istotnych jednocześnie zamyka nam buzię i nie spotka go krytyka, to się myli.

 • Anonim (ANx1jK), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odpowiedź może rzetelna, ale nie istotna i obłędnie rozwlekła. Panie Kwaśniewski, Jeżeli ktoś ma naprawdę coś do powiedzenia, to potrafi to powiedzieć krótko - jeżeli nie, to potrafi ględzić godzinami (stronami).

 • Anonim (AtPGOX), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chodzi o to czy krytyka wcześniej była, tylko czy po tym artykule o basenie jakaś krytyka przed wyborami na obecnego prezydenta spadnie. Będziemy obserwować.

 • Anonim (A81ueJ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieję, że Pan Kunecki nie wpadnie na pomysł aby odezwać się na jakimkolwiek forum. Szanse na oddanie głosu przeciwko Romanowi maleją z każdą następną publikacją kolejnego kandydata. Pan Kwaśniewski napisał ten tekst pod wpływem łaski Ducha Świętego jaka, zapewne, na niego zstąpiła. Wyczytał z tekstu Pani Hanaf tyle informacji niedostępnej dla percepcji zwykłego grzesznika iż miast do ratusza powinien aplikować do Polsatu, do rozkładania kart tarota. Czując się spotwarzonym nie omieszkał, w nasz własny narodowy, katolicki sposób odpowiedzieć, prz... ił mocniej w drugi, adwersarza policzek.

 • Anonim (AHdFPt), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Gospodarz" kupił istotne - mocno powiedziane (napisane) panie Dariuszu. Panie Dariuszu proszę wrzucić link do pańskiego programu wyborczego. Czytelnicy istotnych chętnie poddadzą ocenie program panskiego sztabu. POzdrawiam.

 • Przyznam szczerze,że ucieszył mnie ten felieton.Dzięki niemu nastąpiło u mnie przeszeregowanie Pańskiego sposobu prowadzenia kampanii wyborczej z szufladki z napisem" Mokasyny i sztruksy" na wyższą półkę z napisem "Ludzie z jajami" , tuż obok dokonań B Nowaka :-)Cemoi07 udzielił tu ( niechcący )dobrej rady, jeśli dało się komuś w pysk i to nie pomogło- to trzeba poprawić z drugiej strony :-)Wiem ,ze dotychczas nie leżało to w Pańskiej naturze, ale z niektórymi ludźmi tak trzeba, bo inny język do nich nie przemawia :-)

 • Anonim (euENm1), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hmm, po raz kolejny felieton i żadnych konkretów, oprócz krytyki. Daleko takim sposobem, to Pan nie zajdzie, Panie Dariuszu. Pozdrawiam.

 • Anonim (AtJjB0), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cyt. Z Kwaśniewskiego: "„Gospodarz” idzie na łatwiznę, licząc – nie bez szans, znów niestety – że ciemny lud to kupi. ". No ładnie nazwa pan kilka tysięcy bolesławian, którzy na niego zagłosują... Ot demokracja wg PO.

 • W zasługach "autorytetu" PR pani Hanaf nie wymieniła faktu, że "gospodarz" przychodzi do pracy. To rażące zaniedbanie, którego niestety nie zauważył Dariusz Kwaśniewski.

 • Anonim (AtPyZ0), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Prezydencie Piotrze Romanie, wzywam do debaty telewizyjnej! Proszę o konfrontację na żywo z Panem Dariuszem Kwasniewskim. POzdrawiam Wojciech Kasprzyk!

 • Anonim (e3JaNV), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stanowcze wezwanie.

 • Anonim (AE7Inm), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mimo 20 lat demokracji w Polsce, wciąż w Bolesławcu kolejni włodarze budują swoje fortece oraz trenują ekipy ludzi, dającym im gwarancję nietykalności, głosy mieszkańców są niesłyszalne. Hasło po pierwsze mieszkańcy jest sprytnym wybiegiem, nie słuchałem was 4 lata, ale teraz obiecuję, że będę was nie tylko słuchał, ale także słyszał. Nie dajmy się nabrać na takie hasła. Piotr Roman powinien w końcu wyjść ze swojego królestwa i podjąć konfrontację z kontrkandydatami, jest winny to mieszkańcom Bolesławca, ale cóż może boi się, że przegra, a może wyszedł już z wprawy?2010-10-16, 21:18Człowiek może wyjść z partii, ale partia niekoniecznie musi wyjść z niego, PiS stosował metody unikania debat publicznych, Panie Prezydencie, niech podejmie Pan rękawice w debacie z kontrkandydatami!

 • Anonim, 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego nie! Skoro nasz szanowny prezydent nie ma nic do ukrycia to dlaczego ma unikać debaty? Założe sie ze wiekszosc mieszkańcow Bolesławca z checia ja obejrzą.

 • PO. PIERWSZE. MIESZKAŃCY. Tłumaczenie hasła: PO - skutek wysokich notowań PO w kraju i nadzieja, że ktoś się pomyli. PIERWSZE - kryterium doboru kandydatów na listy wyborcze - pierwsi, czyli naczelnicy, prezesi, szefowie wydziałów UM. MIESZKAŃCY - ten człon hasła sztab PR stara się jakoś zrozumieć, wytłumaczyć i powiązać z kampanią, ale zadaniu powiązania tego słowa z kandydatem na prezydenta sztab nie podołał.

 • Anonim (AtJjB0), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego Roman nie weźmie udziału w, jak Pan to nazywa "debacie"? Bo widzi, że PO rozmnożyła się się przez pączkowanie i mamy teraz Kwaśniewskiego, Nowaka i Króla (oseska). Cóż widać, aby PO mogła zrównać się z Romanem potrzebuje trzech mózgów :) Poza tym z kim Roman ma rozmawiać z szóstką? Siódemką? Kandydatów? Niech każdy z nich gada po 10-15 min. To mamy do 120 min gadaniny. Kto to zniesie? Panie Kwaśniewski, debata ma sens w ewentualnej drugiej turze, kiedy demokracja zweryfikuje dwóch najpoważniejszych i odrzuci plankton. Umyj Pan szyby w tym rozlatującym sie okrąglaku to może zobaczysz co i jak.