Wypadek na skrzyżowaniu Mostowej z Bema

Dyskusja dla wiadomości: Wypadek na skrzyżowaniu Mostowej z Bema.


 • Anonim, 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak sie pasow nie zapina to pozniej glowka boli.

 • Anonim (An27qJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ile oni musieli tam jechac bo po samochodach widać że napewno nie 50km/h.

 • Anonim (AE7Iw7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W jażdym wypadku musi być VW... nierozważni kierowcy.

 • W pobliżu tego skrzyżowania kierowcy nagminnie parkują w nieprawidłowy sposób. Kiedy skręca się z Bema w lewo, trzeba wyjechać częściowo na mostową bo nic nie widać zza zaparkowanych na chodniku samochodów. Dodatkowo ludzie często parkują bezpośrednio przed sklepem monopolowym na mostowej, jakieś 50m od skrzyżowania blokując jeden pas drogi co dodatkowo komplikuje sprawę. Poza tym od niedawna ktoś parkuje duży autobus na Bema zaraz za skrzyżowaniem, permanentnie zwężając drogę do jednego pasa. Aż dziwne, że stłuczki tam zdarzają się tak rzadko.

 • Anonim (AtJkAb), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Notorycznie żle zaparkowane samochody są przy ulicy Ceramicznej (tuż za byłym sklepem) wjeżdzając na łuk w kierunku Bolesławic, właściciele samochodów nic sobie z tego nie robią, że stawiając tak samochody narażają innych na kalectwo lub utratę życia. Ostatnio była tam kolizją, a oni nadal stawiają tam auta. Ludzie są strasznymi egoistami. Apeluje aby straż miejska lub policja zajęła się tym tematem.

 • Anonim (ANuYUr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale urwał!

 • Anonim (A7Z1L4), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jaki ja mam temat na artykuł! Ostatnim razem gdy wracałem ze sklepu to potknąłem się i rozbiłem cały tuzin jaj. To jest dopiero afera!

 • Anonim (AN0Wxh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Policja apeluje aby zgłaszac podobny stan rzeczy(złe parkowanie itp. ). A czy panowie policjanci jeżdżący tą ulica nie widzą łamania przepisów drogowych? Coś mi tu nie gra, a tak nawiasem to już bardzo dawno nie widziałem miajskich strazników na piechotkę. Cuda na ulicy Mostowej i przyległych. Zycze dobrego samopoczucia.

 • Anonim (evggep), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ktosiu raczej BMW, VW w wypadku to rzadkość, ale jak sądzę jesteś pewnie kierowcą "bawarki"...

 • Anonim (ekh10v), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z "Kierowcą"- droga łącząca ul. Ceramiczną z Bolesławicami jest jedną z najtrudniejszych do przejazdu ulic w okolicy. Kierowcy parkują po obu stronach drogi nie zwracając uwagi na przepisy i zakręt znajdujący się w pobliżu. Zupełny brak wyobraźni i lekkomyślność doprowadzi wreszcie do jakiegoś nieszczęścia i wówczas będziemy znów szukać winnych... (pewnie będą nimi policjanci i strażnicy miejscy-bo przecież nie bezmózgowiec parkujący gdzie i jak popadnie). Trochę wyobraźni!

 • Anonim (euQ3UV), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kierowca tego autobusu z ulicy Bema jest ŚLEPY albo nie zna przepisów! Nie dość że parkuje pojazd przy samym skrzyżowaniu to jeszcze dwadzieścia metrów za zakazem wjazdu powyżej 3, 5 t. MAJSTERSZTYK. A co do aut zaparkowanych przy łuku na Ceramicznej. Mieszkańcy twierdzą że po prostu nie mają gdzie stawiać samochodów.

 • Anonim (V8fsG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy mieszkańcy którzy tam parkują swoje auta nie mają miejsca na posesji przed domami? O ile pamiętam to większość z nich mieszka w domkach jednorodzinnych.

 • Anonim (evggAw), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja tamtędy latam dosyć często i ogólnie też mnie wkurza jak parkują przy monopolowym ale tak serio to tam nie ma gdzie zaparkować więc złość na nich mi szybko mija. Bardziej irytują mnie studzienki wystające ponad przeciętną z asfaltu bo zamiast na drodze trzeba się skupić żeby czego sobie nie urwać w autku jak się na taką wpada.

 • Anonim (AtJjB0), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, zgadzam sie w zupełności z tą ceramiczną! Od sklepiku praktycznie aż do tablicy "bolełsawice" to jest po prostu tylko czekanie na tragedię! Codziennie jeżdżę tą trasą -podziwiając kierowców autobusów (pozdrawiam) jak przed 8 rano lawirują pomiędzy żle zaparkowanymi autami -jak się policja nie bierze za coś takiego nie rozumię, jezdnia po łuku wąska a pajace parkują jak się komu podoba, wiele razy autobusy się spóżniają bo nie ma przejazdu, auta cofają, kombinacja jak w matematyce, czy naprawdę auto zaparkowane na łuku zasłaniające widoczność to normalne wg przepisów?

 • Anonim (A7Z1Fh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za wiaduktrm na ceramicznej jakis osiolek parkuje przed samym skrzyzowaniem... skad tacy ludzie sie biora...

 • 1
 • 2