Miasto wykupiło teren Dworca Wschodniego

Dyskusja dla wiadomości: Miasto wykupiło teren Dworca Wschodniego.


 • Anonim (ANux2d), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciency jestescie :P.

 • Anonim (A5EexK), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ech a moze lepiej bulwar odbudować... i tam robic imprezy.

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko po co tam mam jechać i parkować? Dla kogo ten parking?

 • Anonim (ANGMNr), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Przede wszystkim mieszkańcy " -- Pan Prezydent swój służbowy samochód parkuje na rynku / tam gdzie jest zakaz ruchu / tuż przy wejściu do swojego miejsca pracy. Mieszkańcom proponuje parking z dala od śródmieścia. Po co mają tam parkować. Ten ruch daje wyraźny sygnał że miasto brnie w dalsze komercyjne inwestycje. Więc droga ku socjalizmowi otwarta. Po co miastu /Państwu / te budynki użyteczności publicznej skoro wszystko należy szybko sprywatyzować? Pan Prezydent kupuje nam następne pewne wydatki. Te wszystkie dobra zafundowane ludziom pomnożone przez ilość " Prezydentów Bolesławca " w Polsce jest powodem wzrostu podatków i opłat / tj ukrytych podatków /.2010-12-03, 06:06Co to jest za termin - " kupiła w użytkowanie wieczyste. "? Proszę zwrócić że zakup został dokonany przez państwo od państwowej firmy za pieniądze obywateli. Ludzie dysponujący waszym majątkiem opylili go wam za ponad trzy miliony i jeszcze będą brali co roku opłatę za dzierżawę wieczystą. Ponad to mieszkańcy będą spłacać tę dzierżawę oraz płacić za budowę i utrzymanie tzw " Obiektów użyteczności publicznej " Właśnie dlatego przed wyborami zwracałem się do Pana Prezydenta o wyjaśnienie nam mieszkańcom jak mamy rozumieć hasło " Przede wszystkim mieszkańcy ".

 • Anonim, 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo pan prezydent może parkować w rynku bo jest panem prezydentem a ty nie. Mieszkańcy z tego co wiem każdego miasta płacą podatki z których się korzysta w mieście więc żadna nowość, bo niby kto zapłacił za ten plac? Dopiero co płakaliście że nie chce kupić tego placu za 7 baniek ale okazało się że warto było czekać i zapłacić mniej. Ale czego by się tu jeszcze przyczepić panowie. Rozumiem że czekasz na św. Mikołaja który sam za wszystko zapłaci i pobuduje no to gratulacje, bo jak tak rozporządzasz własnym budżetem tak jak piszesz to masz pełne konto, a reszta to sponsoring.

 • Przemysławie - nie ośmieszaj się. Dla człowieka z Twoimi kompleksami zawsze każda inwestycja będzie zła, choć warto zauważyć, że Twój idol=kandydat na prezia także miał pomysły na ów dworzec. Czyżbyś nagle doznał olśnienia,czy nudno w domu, kiedy pada śniego?

 • Kiedy czytam komentarze p1954 zawsze mam wrażenie, ze pisze je biedny, głupiutki miś Puchatek:)

 • Anonim (ANidlX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Proszę zwrócić że zakup został dokonany przez państwo od państwowej firmy za pieniądze obywateli. Ludzie dysponujący waszym majątkiem opylili go wam za ponad trzy miliony i jeszcze będą brali co roku opłatę za dzierżawę wieczystą" - zwróć uwagę, że za użytkowanie będzie się płacić, podobnie jak to robiło PKP, państwu, a nie PKP. Tak więc to żadna nowość. Grunt jest własnością skarbu państwa i PKP też miało go w użytkowaniu.

 • Kupe kasy i po co? A dzieci w domu dziecka za najnizsza stawke zywieniową jakos skromnie kusza zyc...

 • Anonim (ANIhsL), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda, że tam nie wrócą pociągi. Myślałem że miasto zrobi kolej aglomeracyjną ;) lub coś podobnego. Fajnie by było wsiąść do pociągu pod parą i pojechać na grzyby do Trzebienia lub Leszna Górnego i dalej na Żagań, lub do Złotoryi albo Lwówka Śl. Na lwóweckie. Tylko trochę torów trzeba by odbudować i już widzę pełny pociąg ludzi z wiklinowymi koszykami na grzyby :) Marzenia ściętej głowy. Miasto jak chce parking robić to niech dziurę kopie na Pl. Piłsudskiego i zrobi podziemny na 500 aut i będzie git, a tam komu go zrobią? Klientom biedronki czy media exp? Chory pomysł z tym parkingiem ale łatwo wydaje się czyjeś pieniądze. Może niech mieszkańcy się wypowiedzą, ja jestem za przywróceniem pierwotnej funkcji ale nie będę protestował jak powstanie tam coś POTRZEBNEGO. Panie prezydencie ZOO jeszcze nie mamy :) ).

 • Anonim (ANbpI6), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie kupuje źle, kupił źle jesteście poj... ani, wszystko wam nie pasuje, szpital psychiatryczny jest za mały żeby was pomieścić.

 • Anonim (AtPGcl), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy już ZOO i nawet wstęp darmowy! Mieści się w budynku na środku placu ratuszowego. :D Ps. Do wszystkich poważnych. TO BYŁ ŻART.

 • Anonim (A7wlsI), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głupi żart.

 • Anonim (AE7gw9), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za "inwestycja celu publicznego"? Co to za nowe diabelstwo?

 • Celem publicznym może być dom publiczny. Wszystko zależy od tego jakie cele ma publicum ;-)))