Program Dni Bolesławca 2011

Dyskusja dla wiadomości: Program Dni Bolesławca 2011.


  • Piotrek z romanogrodu (AE7I5e), 2011-06-11 11:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba uciekać z miasta. Znacie jakieś ciekawe miejsca gdzie będzie można przeczekać?

  • r (ANuALS), 2011-06-11 11:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny kibel zamiast ciekawych atrakcji. Same smętne zespoły będą i znów karuzela będzie najciekawsza niestety.

  • bolek (AE7Ivv), 2011-06-11 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trąci parafiańszczyzną z daleka. Taki trochę większy odpust na powiatową skalę.

  • lala (AjWKa4), 2011-06-11 14:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super atrakcje i bardzo fajny program :) Marudy niech najlepiej się ewakuują i nie zatruwają pozytywnym ludziom powietrza. Zwłaszcza Festiwal Kultur z filmem :).

  • n1cram, 2011-06-11 15:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziękuje za program :) może coś sobie zobaczę :)

  • ALE LYPA (eQP2V2), 2011-06-11 18:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co to święto dla brudasów z długimi włosami po kolana, z glanami itp.? Mnie i tak nie będzie :D D :D.

  • Mercc, 2011-06-11 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    " ALE LYPA " Dlaczego uważasz ludzi, noszących glany i długie włosy za brudasów? To dosyć niedorzeczne. Przełamcie w końcu te stereotypy -, -.

  • Reklama

  • P (AN0oE5), 2011-06-11 19:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja wybieram sie przede wszystkim na Maleo.

  • kuba (ANGssb), 2011-06-11 20:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Poza tym zespołem "boban... " reszta całkiem niezła.

  • malovicz (eQP2V2), 2011-06-11 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Mercc: Bo taka jest prawda, to żaden stereotyp!

  • Kacha, 2011-06-11 22:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Akurat "Boban i Marko Marković Orchestra" wart zobaczenia. W Bolesławcu, i nie tylko, znajdzie się niejeden człowiek, który doskonale zna filmy Kusturicy i ucieszy się na samą myśl o bałkańskich, dynamicznych rytmach w ich wydaniu. To prawdziwe gwiazdy. Byłam naprawdę zaskoczona, kiedy jakiś czas temu zajrzałam na stronę Urzędu Miasta i przeczytałam, że będą na festiwaluMam nadzieję, że uda mi się wpaść do Bolesławca, choć na Budce już na pewno nie zostanę:( bo trzeba będzie wracać do domu

  • Mercc, 2011-06-12 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do "malovan": Nie wiem po czym to wnioskujesz. Chyba nie miałeś wcześniej do czynienia z tymi ludźmi. Większość moich znajomych to właśnie tacy "metalowcy" i to, że ktoś mówi o Nich "brudasy", to lekkie przegięcie.

  • fan (AtPyAi), 2011-06-12 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja z chęcią zobaczę wystawę zdjęć o Bolesławcu. Zapowiada się ciekawie.

  • erw (AE4faB), 2011-06-12 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Hm. Nudy poza maleo.

  • ela, 2011-06-12 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z miłą chęcią zobaczę wystawę przypominającą Turniej Miast Bolesławiec-Sanok. Powspominam sobie teraz, bo nie wiadomo czy będzie okazja w czasie wystawy. Zajmowałam się wtedy upowszechnianiem plastyki w Bolesławieckim Ośrodku Kultury. Udało mi się w ciągu tygodnia przekonać wielu artystów do wystawienia swoich prac na aukcję i zebrać je. Przekonałam do nieodpłatnej pracy Barbarę Ross, która zajęła się stroną finansową, a także prowadzacą Grażynę Sławuską, której obowiązki przejął później prezenter telewizji. Pomagał nam również Mariusz Rex. Prace do licytacji wystawili: Bronisław Wolanin, Jolanta Ajlikow-Czarnecka, Krystyna Gay-Kutschenreiter, Stanisława Wojda, Grażyna Sławuska, Elżbieta Kalinowska, Jacek Zalewski, Stanisław Broniszewski, Janina Kowalonek-Hyplak, Maria Paszkiewicz i ówczesne instruktorki z Klubu Relax: Katarzyna Hałas, Małgorzata Sidorowicz i Barbara Pustelnik.Za zebrane pieniązde, kupiliśmy "cegiełki" wspomagające nasze miasto. Kilka dni przed aukcją sfilmowano w plenerze wystawę Klubu Plastyka Amatora, który miałam przyjemność prowadzić. Pracy miałam bardzo dużo, ale radość z tego była też wielka. Na załączonym zdjęciu z Nowin Jeleniogórskich mam nieziemską fryzurę i kilkanaście kilogramów mniej niż teraz. Pozdrawiam wszystkich, którzy to pamiętają Ela Kalinowska

    Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
  • 1
  • 2

Reklama