Dokąd na wakacyjny s..?

  • Anonim (evgggb), 2015-05-29 21:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    kazdy ma tylko chwilke?! W koncu ktos sie odezwal

  • Sama, 2015-05-29 23:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Temat założony 4 lata temu więc się wyczerpał

  • asieńka, 2015-05-30 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Masz rację Sama, ale teraz to może być temat, i właściwie jest, do wszelkich dyskusji. Tylko jakoś dyskutantów brak...Rozleniwiliśmy się czy co?

  • Anonim (ANilTq), 2015-05-30 14:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A JA JADE NA MAZURY Z CAŁĄ RODZINA

  • Anonim (AFeD95), 2015-06-02 10:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja ruszam do Zakopanego. Z żoną. Mam nadzieje, że to dobre miejsce na wakacyjny s...

  • roko28, 2015-06-11 20:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    (AFeD95) napisał(a):

    Ja ruszam do Zakopanego. Z żoną. Mam nadzieje, że to dobre miejsce na wakacyjny s...

    masz wyliczony kosztoryst takiego urlopu?

  • Sama, 2015-06-12 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdecydowanie nad morze:-D

  • Reklama

  • Anonim (Are5ol), 2015-06-12 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    asieńka napisał(a):

    Masz rację Sama, ale teraz to może być temat, i właściwie jest, do wszelkich dyskusji. Tylko jakoś dyskutantów brak...Rozleniwiliśmy się czy co?

    nie rozleniwili.....portal stal nieatrakcyjny...

  • Sama, 2015-06-13 17:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Portal, forum tworzą ludzie, ich wypowiedzi. A od mniej więcej roku obserwuję raczej zapaść:-( kiedyś forum tętniło teraz to już zapaść.Szkoda!

  • Anonim (e3aTyB), 2015-06-13 22:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    od kiedy zmienili wizualnie strone to automatycznie zabili forum i aktywnosc na nim

  • Sama, 2015-06-13 22:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I tu się z Tobą zgadzam.Zmiany w tym przypadku okazały się strzałem w stopę.

  • Nie odnotowaliśmy spadku odwiedzin strony. Faktycznie jednak spadła aktywność na forum. Ciężko jednak przypisać to zmianie wyglądu. Forum działa tak jak wcześniej, wygodniej się komentuje czyjeś wpisy, bo nie są duplikowane jak kiedyś.

    Jesteśmy otwarci na propozycje. Proszę, napiszcie, co jest nie tak, albo co powinniśmy zmienić, by było lepiej.

  • Anonim (e3aT9H), 2015-06-15 21:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Krzysztof Gwizdała napisał(a):

    Nie odnotowaliśmy spadku odwiedzin strony. Faktycznie jednak spadła aktywność na forum. Ciężko jednak przypisać to zmianie wyglądu. Forum działa tak jak wcześniej, wygodniej się komentuje czyjeś wpisy, bo nie są duplikowane jak kiedyś.

    Jesteśmy otwarci na propozycje. Proszę, napiszcie, co jest nie tak, albo co powinniśmy zmienić, by było lepiej.

    No tak, ja nadal czesto wchodze na istotne, ale juz nie komentuje jak kiedys na forum, nie udzielam sie gdyz obecna formula / wyglad/ funkcjonalnosc troche mnie zniecheca....

    co zmienic? po prostu tamto forum mogloby wrocic, w takim kształcie jakim bylo, chociazby mozliwosc podpisania sie, nie zmuszjac do logowania.

    Swoja droga moze Pan podać email na ktory mozna napisac w sprawie swojego konta , na które nie moge sie zalogowac? w sensie znam login, ale mozliwe ze haslo zapomnialem, a nie wiem na jakiej poczcie swojej zakladalem konto... i troche lipa z opcja przypomnij haslo, da sie cos zrobic ?

  • Anonim (AFeD95), 2015-06-16 11:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    roko28 napisał(a):

    masz wyliczony kosztoryst takiego urlopu?

    Pewnie. Nocleg to 840 zł za 7 dni. Ładne kameralne pokoje - żaden drogi hotel. Dojazd w dwie strony to około 160 zł. Popularny przewoźnik. Jedziemy bez samochodu.
    Trudno powiedzieć ile wydamy na miejscu. Wierzę jednak że w tysiaku się wyrobimy. Wyjazd za granicę niestety byłby dla nas za drogi. Jak na razie.

  • (e3aT9H) napisał(a):

    No tak, ja nadal czesto wchodze na istotne, ale juz nie komentuje jak kiedys na forum, nie udzielam sie gdyz obecna formula / wyglad/ funkcjonalnosc troche mnie zniecheca....

    co zmienic? po prostu tamto forum mogloby wrocic, w takim kształcie jakim bylo, chociazby mozliwosc podpisania sie, nie zmuszjac do logowania.

    Swoja droga moze Pan podać email na ktory mozna napisac w sprawie swojego konta , na które nie moge sie zalogowac? w sensie znam login, ale mozliwe ze haslo zapomnialem, a nie wiem na jakiej poczcie swojej zakladalem konto... i troche lipa z opcja przypomnij haslo, da sie cos zrobic ?

    A jakiego nicka używałeś?

Reklama