Bolesławiec ma talent: 520 zł na rzecz WOŚP

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławiec ma talent: 520 zł na rzecz WOŚP.


  • krytyk (AN0mTG), 2011-01-07 12:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Same talenty ;) Nawet by eliminacji w tvn-ie nie przeszli :D Zero głosu zero ambicji zero talentu :D
    Zal.

  • krzysiek krzeminski (AN0mKK), 2011-01-07 12:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sam jesteś żal człowieku - był i talent i wielkie serce do pomocy innym. Szkoda, że tobie tego zabrakło! Dziękujemy ii. Pl za wsparcie medialne!

  • a mi się podobało (ALJrbV), 2011-01-07 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Impreza super. Cel szczytny. Fajnie, że tylu ludzi chce się pokazać. Jasne, jedni maja wiekszy talent inny mniejszy ale jeśli mają ochotę podzielić sie tym z innymi to dlaczego nie. Ważne, że młodzież i dzieci mają jakieś zainteresowania bo przez to sie rozwijają na wielu płaszczyznach. A parę talentów to tam zabłysnęło bezapelacyjnie. Pozdrawiam organizatorów :).

  • Maryla (AtPyAZ), 2011-01-07 14:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cudowne to, ze ktos pomyslal o tym, zeby cos takiego skomponowac i dac mlodziezy naszej szanse i zajecie... to co zrobiliscie to szczytny cel... pozdrawiam organizatorow a mlodziezy mowie tak trzymajcie... i WIĘCEJ.2011-01-07, 15:01Oby tak dalej :).

  • jot.ka (AN0WNW), 2011-01-07 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyżbym widziała Martynę S. Martyna, co za make-up? Śpiewałaś coś? Pozdrawiam.

  • brawo (AE7I5f), 2011-01-07 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Uważam, że koncert wspaniale zrobiony. Talenty niesamowite! Kto by pomyślał, że tylu młodych i zdolnych ludzi mieszka w naszym mieście. Miałam swoich faworytów. Cudowną wokalistkę, wspaniały zespół oraz wywijającego na parkiecie chłopca :D.

  • Widz. (AtPx8S), 2011-01-08 10:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super impreza :) Dziekuje, że mogłam oglądać mładzież z różnymi talentami. Ja też miałam swoich faworytów. Pięknie spiewającą wokalistkę, chłopca tańczącego a przede wszystkim zafascynował mnie występ dziewczynek w tańcu orientalnym. Gartulacje dla organizatorów jak i dla uczestników.

  • Niccita (AE4fX1), 2011-01-08 14:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    O ja... [...] spiewala? Ale wstydu musiala sobie narobic!

  • Krytykuje Krytyka ;] (AtPGJW), 2011-01-09 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Krytyk chciałbym Ci powiedzieć że chłopak który żonglował był w mam talent w pół-finale :) A Ty jesteś pewnie zerem które nie ma talentów i zazdrościsz innym :) Pozdrowionka łajzo.

  • krytykuje krytyka krytiki (ANGsrY), 2011-01-09 12:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    @up tyle wiesz o nim co on o tym co zonglowal.

  • Adi (AtPx5b), 2011-01-09 14:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto wygrał? Powinni to napisać!

  • widz (Ak5r79), 2011-01-10 07:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Młodzi wolontariusze brawo!

  • Borys (V8T3A), 2011-01-11 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moim zdaniem piekna inicjatywa i bardzo dobrze wyszla :) ciesze sie ze moglem w jakis sposob pomoc :) nie wiem czemu tu spotkalem takie bluzniercze wypowiedzi na temat tego wydarzenia, no ale niestety. Dziekuje wszystkim za wsparcie i pare monet ;) Adi - wygral chlopczyk ktory tanczyl Michaela Jacksona, niestety nie pamietam jak mial na imie. Pozdrawiam widzow, wolontariuszy i wszystkich ktorzy pomogli :).

Reklama