Turniej pingponga: 600 zł na rzecz noworodków

Dyskusja dla wiadomości: Turniej pingponga: 600 zł na rzecz noworodków.


 • Anonim (ANUsoA), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto był fundatorem dyplomów oraz pucharów? To trzeba odjąć od zysku oraz wynajm, sprzątanie sali i energię.

 • Anonim (AN0Zly), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo piękna postawa. W końcu nasze społeczeństwo zrozumiało jak warto jest pomagać jeden drugiemu a noworodkom szczególnie. Kto takie maleństwa nie kocha?

 • Anonim (AtPxcA), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cel oczywiście jest jak najbardziej w porządku, ale wybory samorządowe coraz bliżej więc trzeba walczyć o reelekcję. Każdy sposób jest dobry. Czekamy na kolejne posunięcia naszych radnych miejskich i powiatowych. Kto kogo pobije w pomysłowości?

 • Anonim (An2Kwu), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Akcja jak najbardziej szczytna szkoda tylko, że okupiona cynizmem. Dość mam już radnych, którzy opierając się o demagogię budują się na nieszczęściu innych. To jest fałszywe, nieszczere i dwulicowe postępowanie skierowane ku osiągnięciu politycznej poprawności i zdobycia większego poparcia. Chętnie pomogę szpitalowi, obecna sytuacja służby zdrowia nie jest łatwa, ale nie kosztem lansowania się radnego.

 • Anonim (d9VdlR), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A Wy jak zawsze wszedzie szukacie problemu. Ktokolwiek cokolwiek zrobi, kogos nagrodza to zawsze szukacie drugiego dna i wymyslacie jakies bzdury. Gratuluje Panie Mirku. Szkoda, ze reszta radnych w ten sposob sie nie "lansuje". Pozdro.

 • Anonim (AFQbKP), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem jak dla was, ale dla mnie Saku to kozak! Jak zresztą prawie wszyscy nauczyciele w II LO! Strasznie brakuje mi tej szkoły =) Pozdro dla nauczycieli z II LO...2010-01-11, 00:45Troche buźka mi się przekrzywiła... miało być "=)".

 • Anonim (AE7hrR), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie też brakuje tych lat spędzonych w tej szkole. Chętnie bym jeszcze trochę pochodził do starego NOWEGO ogólniaka, kiedy jeszcze tylko dwa w mieście istniały.

 • Anonim (ANGMEe), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gik -a kto i co tu zrobi? Już lepiej było by stać pod kościołem i kwestować. Przecież turniej nie był w prywatnym domu i nagrody nie były fundowane z kieszeni organizatora. Taki dobry to każdy potrafi być. Przykład dał prezydent Kaczyński. Zafundował pobyt w rezydencji - ha ha.

 • Anonim (ANGIrc), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Informacja do Pan/i Ciekawskiej. Informuję, że nagrody(puchary, ceramikę, dyplomy), opłatę za wynajęcie i sprzątanie sali, opłacenie pracownika szkoły pokryłem z własnych środków. A pod kościołem też stałem w niedziele (10. 01) i udało mi się zebrać blisko 1400 zł dla WOŚP. Nie wstydzę się tego, zapraszam pod kościół za rok w ramach WOŚP. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

 • Anonim (A7b0WN), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje i uznanie panie Mirku za ten osobisty wkład w efekt WOŚP w Bolesławcu. A takimi jak "Ciekawska" niech Pan się nie przejmuje. Nie warto.

 • Anonim (AtPGVW), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje panie Janku A. Mimo upływu lat i nie najlepszego zdrowia potrafi pan zwyciężać!

 • Anonim (ANudW9), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli tak było na prawdę to gratuluje Panu. Prosiłam tylko o komunikat -- brawo dla Pana. /Tej informacji brakowało przy pierwszym poście/.

 • Anonim (A7b0WN), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cieszy mnie, że na koniec Ciekawska zachowała sie przyzwoicie.