O ponad 138 tys. zł mniej dla niepełnosprawnych

Dyskusja dla wiadomości: O ponad 138 tys. zł mniej dla niepełnosprawnych.


  • Zainteresowana (AN0s8Q), 2010-03-04 18:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No cóż żadna nowina że sprawy osób niepełnosprawnych są spychane na ostatni plan. A ponoć o zaawansowaniu cywilizacyjnym świadczy między innymi to jak traktuje się osoby niepełnosprawne. Z tego wynika że nasz kraj się cofa w rozwoju ciekawe gdzie będziemy za 10 lat.

  • Olo, 2010-03-04 19:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no i tak trzeba się cieszyć , bo Hitler wykańczał nie przynoszące chluby , i upośledzone osoby aby zachowac czystą rasę . ...no ale kto wie dokąd zmierza nasza polityka.

  • Sloneczko (AtPxkW), 2010-03-04 20:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja uważam, że do tej pory PFRON wydawał pieniądze podatników- delikatnie mówiąc- mało rozważnie. Osobiście znam osoby, które orzymały dofinansowania do rzeczy, które służyły nie osobom niepełnospawnym (! ) a całym ich rodzinom! Cięcia są bardzo krzywdzące, ale winne są też rodziny, które nadużywały pomocy niekoniecznie dla nich! Stąd tak ciężko dostać się chociażyb na turnus rehabilitacyjny...

  • Zainteresowana (AN0rEw), 2010-03-05 06:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do, słoneczko'' nie uważam ze pieniądze pfron są mało rozważnie wydawane, jakiekolwiek dofinansowanie dostać od nich do naprawdę wymaga determinacji i wytrwałości. Natomiast jeśli chodzi o to że korzystają całe rodziny czy to naprawdę tobie zdrowy człowieku przeszkadza? Weź pod uwagę to że całe rodziny zajmują się osobą niepełnosprawną. Rzeczy zakupione za pomocą dofinansowania mają takiej rodzinie pomóc w codziennym funkcjonowaniu. NIe powinieneś pisać takiej opinii ponieważ z twojej wypowiedzi wnioskuję że nie znasz środowiska ON. Poza tym dlaczego upieracie się wszyscy przy turnusach chyba (co roku )jak jest naprawdę dużo ważniejszych spraw...

  • Gerard (AtPxQL), 2010-03-05 09:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No to przypomnę że rząd zmniejszył wydatki na wszystkie cele społeczne o charakterze pomocy społecznej, pfron itp. No bo jak mówią oni dają wędkę (której też nie ma)a nie rybę. Więc potrzebujący nie dostają rybek tylko wędką po plecach. A w opiece rybki dostają tylko ci co leją żony, chleją, nie płacą za czynsz a dostają-kasę, węgiel, talony żywnościowe, które potem sprzedają za pół ceny bo za nie, nie kupią chlania a jak wiadomo rybka lubi pływać. Kiedy mojej rodzinie na święta panie w mopsie wyliczyły że mogę z rodziną się ubiegać o max. 50 pln to żulandia patologiczna w tym czasie pobrała talony na 400 pln i gotówkę od 200 do 800 pln przez okres trzech miesięcy, a ja chciałem poprostu jednorazową pomoc bo miałem kryzys w tych miesiącach świątecznych. Łot i cała ojczyzna nasza.

  • Szafira (AtPGVW), 2010-03-05 11:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak się dawniej pozwalało, na okradanie PCPR w prymitywny i bezczelny sposób to teraz na nic nie starcza. Niech władza sprawdzi, jakie sprawy są w naszym sądzie dotyczące tych pieniędzy i jak pewnie i butnie zachowują się ci, których oskarżono. Nie wykluczone, że ci, którzy w prymitywny sposób fałszowali dokumenty, nachapali się tą drogą, unikną kary, bo mają dobrych adwokatów.

Reklama