Powiat Bolesławiecki zdobył Dolnośląskiego Gryfa!

Dyskusja dla wiadomości: Powiat Bolesławiecki zdobył Dolnośląskiego Gryfa!.


 • Anonim (AsJNuA), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hura! To genialna wiadomość.

 • Anonim (ANbpX6), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W powiecie widać wiele zmian, czego dowodem jest ta nagroda - gratulację dla Panów Kwaśniewskiego, Przybylskiego i Chwojnickiego.

 • Anonim (AN0mYq), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tak bolesławiec jest do d... Pełno kolesiostwa. Bez układów i znajomości nic nie załatwisz.

 • Śmiechu warte, widać samorządowcy z Powiatu pozazdrościli, "Jaśnie Nam Panującemu nad Ciemnogrodem", parcia na nagrody które niczemu nie służą. Jakby w naszym mieście za każdą nagrodę dla włodarzy przybywało chodź 100 miejsc pracy to nie mielibyśmy bezrobocia wcale. Drogi były by jak w cywilizowanym kraju a podatki lokalne najniższe w Polsce, a mamy to co mamy. Jedno trzeba przyznać - gratulacje za wirtualną nagrodę, za wirtualne osiągniecie od kreatywnej kapituły istny Matrix.

 • Anonim (ANI7T7), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest Ku... wa Skandal Przez duze K i duże S Towarzystwo wzajemnej adoracji pzyznaje sobie nagrody za nierobstwo Szlak trafia. Burdel na powiatowych drogach taki ze kola mozna pourywac i zawieszenie stracic, na chodnikach nogi polamac Placowka zdrowotna szpital chyli sie ku upadlosci Jajca Panie Jajca.

 • Anonim (AN0lPQ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łowcy nagród za Naszą kasę.

 • Anonim (ANbpi3), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulije.

 • Anonim (An27qJ), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dwie refleksje 1. W jakiej kategori ten gryf -redaktor zapomniał napisac - bo są dwie "szczególna efektywnośc pozyskiwania środków unijnych" - chyba nie a druga to "Za najlepszy samorządowy program rozwoju gosodarczego" - też mi nie pasuje bo kiedyś Pan starosta w wywiadzie na konkurencyjnym portalu odpowiedział mi że powiat nie zajmuje się rozwojem gospodarczym... 2. Pan Starosta zapomniał dodac że zasiada w kapitule która przyznaje nagrody. Pozdrawiam.

 • Anonim (ANx13J), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakoś mi tak przypadł do gustu ten ONTUS -- młody a jarzy zajawke.2009-10-22, 16:51Pozostali Panowie też OK.

 • Normalnie się wzruszyłam, jakie to możliwości daje ta demokracja ;-).

 • Anonim (eQ5PaW), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nagroda Gospodarcza- brawo! A kiedy zniknie lub ulotni sie SMROD z ul. Sluzowej, ulicy, ktorej gospodarzem jest Nagradzany Powiat?

 • Tak to teraz jest że najłatwiej jest się wypromować organizując konkurs na najlepszą gminę, najbardziej przyjazną itp. Takich nagród jest masa i jeszcze jeden dyplom nie jest zbyt wiele wart. Bolesławiec dostał kiedyś nagrodę za najładniejsze oświetlenie i co z tego? Dzisiaj każdy konkurs jest "prestiżowy". Jedyne co mnie martwi na serio to wypowiedź starosty. Jak można sądzić, że "Jeżeli inwestorzy przeczytają, że nasz powiat otrzymuje kolejne nagrody, dojdą do słusznego przekonania, że panuje tu korzystny klimat dla biznesu". Nagrody to się powinno chyba dostawać za przyciągnięcie inwestorów a nie dla przyciągnięcia (ale możliwe że po Noblu Obamy zmieniają się standardy). Zresztą przedsiębiorcy to ludzie o wiele inteligentniejsi od polityków i jeżleli byłyby w powiecie aż tak dobre warunki do inwestowania to już dawno by się tu sami przyciągnęli.

 • Przedsiębiorczość nie znosi pustki. Każda najmniejsza luka jest szczelnie wypełnione. Tylko ktoś nie mający całkowicie rozeznania może przypuszczać że przyciągnie biznes dyplomami. Jedyna korzyść z tych "prestiżowych nagród " to za jakiś czas przy jakiejś tam okazji realne wymierne nagrody w twardej polskiej walucie. /dla kogo? /. Istne mniemanie mania mienia.

 • Anonim (ANbpuK), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Warto też wiedzieć, że ze wszystkich samorządów Dolnego Śląska tylko 6 złożyło wnioski o tę "niezwykle prestiżową nagrodę", nasz wniosek był "najładniejszy". Proponuję gryfa dla osoby, która przygotowała materiały.

 • To o nagrodę należało składać wnioski? - Składam wniosek o przyznanie mi nagrody Nobla Z pewnością kilku znanych forum-mistrzów napisze za co.