Działania „Prędkość”: 160 mandatów wystawionych

Dyskusja dla wiadomości: Działania „Prędkość”: 160 mandatów wystawionych.


  • Owieczka (ANGWuw), 2009-11-19 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekaw od jakiej szybkości zatrzymywali? Czy po aptekarsku czy po ludzku humanitarnie?

  • Beata (ANbR7z), 2009-11-19 13:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zatrzymywali i to od rana się zaczęło jak leci. Mnie zatrzymali o 8. 20 i manadat za przekroczenie 30 km i 200 zł poszło.

  • Pixar (ANI7T7), 2009-11-19 13:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Owieczko nie ma zlituj sie przekroczenie o 5 km i mandacik Trzeba studzic poczynnania niektorych Tak Trzymac Władzo nareszcie jakies dzialania. Powinni jescze stanąc przy meblowym hubercie na jeleniogorskiej i łoic mandaciki i łoic. Moj bilans to dwie stluczki delikatne /przerysownia lakieru, mandat z radaru 50 zł, mandat za halogeny 50 zł Tak głupota ale Pan policjant ktory juz u nas nie pracuje mi go wlepil - zamiast pouczyc Mandat za złe parkowanie we wrocku 50 zł To na tyle.

  • Heniu, 2009-11-19 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pixar chwalisz się czu żalisz. Jak ty przekroczysz o 5km też niech cię ostudzą i znajdą jeszcze kilka innych spraw. Tak z pincet jak ci walną to nie będziesz się tak wymądrzał :) 5 km przektoczene prędkości to nie wykroczenie - wszystkim może się zdarzyć.

  • Mieszkaniec koziej górki (Are8ws), 2009-11-19 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepsze z tego wszystkiego było to, że jeden gliniarz stał na wysokości sklepu spożywczego "u wieśka" i dawał znać swoim kolegom, że ktoś zasuwa!

  • Pixar (ANI7T7), 2009-11-19 13:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rozgrzeszam publicznie choc jestem ateista i nie wymądrzam sie Heniu, a zdarzyć to sie moze tobie dziecko choc po stylu pisania sadze żeś z podstawowki lub z gimnazjum ale i takiemu czasami cos bocian gotów przynieść. Jeżeli chodzi o prędkość i jej przekraczanie to na drodze nie jestes sam sa inni użytkownicy uzależnieni od ciebie I nie chciałbym abyś kiedykolwiek był powodem śmierci kogokolwiek jadącego z przeciwka, przechodzącego przez jezdnie lub idącego po chodniku.

  • Proboszcz (eB0Fc9), 2009-11-19 14:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pixar, Twoje rozgrzeszenie jest niewazne. Moje tak.

  • Reklama

  • Owieczki Białe (ANGtUW), 2009-11-19 14:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ojcze Proboszczu to kozy nie owieczki.

  • Matematyk (Ak5zdO), 2009-11-19 16:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ... funkcjonariusze zarejestrowali 88 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości (za które nałożyli 76 mandatów karnych)... Różnica 12... ciekawe.

  • Kierowca (AtPyf0), 2009-11-19 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na Staszica też jest ograniczenie do 40 a to najdłuższa prosta w mieście, może teraz tu zapolują a mandatów będzie dwa razu tyle. Strefa zamieszkała na Konstytucji taż dała by niezłe żniwo -zapraszam chłopaków z drogówki!

  • Jajeczko, 2009-11-19 16:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja uważam ze to chamstwo ustawić fotoradar i go nakryć a potem żeby łapał to tylko takie dziadostwo w Polsce jest.

  • Tofik89 (ekhSkt), 2009-11-19 16:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od kiedy jest kryzys to zaczęli łapać, kasy im na wypłaty brakuje cwaniaki.

  • Boannawi (Aree3L), 2009-11-19 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja uważam że to doskonały pomysł, skoro jest ograniczenie prędkości to się do niego trzeba dostosować, a tak wogóle to taka akcja przydałaby się w RACIBOROWICACH, bo tam też jest zgroza na ulicy.

  • Miki (ej7qtX), 2009-11-19 19:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "~Heniu. Bolesławiec. 192. X. X. 74). 2009-11-19, 13: 12. Pixar chwalisz się czu żalisz. Jak ty przekroczysz o 5km też niech cię ostudzą i znajdą jeszcze kilka innych spraw. Tak z pincet jak ci walną to nie będziesz się tak wymądrzał :) 5 km przektoczene prędkości to nie wykroczenie - wszystkim może się zdarzyć. ". Każde przekroczenie prędkości powyżej 10% obowiązującej prędkości to wykroczenie. Przy 50 km/h, 5 km /h więcej nie zrobi różnicy, przy 20km/h, 5km/h więcej to aż 25%. Ps. Słyszał ktoś może o facecie (prawniku z zawodu) który wygrał sprawę w sądzie z drogówką. Udowodnił że fotoradar/radar podłączony do gniazda "zapalniczki" w samochodzie nie daje miarodajnego wyniku pomiaru. Dobrze było by odmówić przyjęcia mandatu, a na drodze sądowej powołać się na precedens.

  • Ps (AE7on1), 2009-11-19 20:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak od serca: polecam dolne młyny miedzy skrzyrzowaniem (obwodnica) a polklinkierem - tam sie dzieja cuda panowie policja... ! Jesli chcecie zarobic na mandatach to jest odpowiednie miejsce! Pozdrawiam!

  • 1
  • 2

Reklama