Agnieszka węgrzyn -blecić problemy- blog

 • Anonim (AHeeky), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu agnieszko możesz pisać o problemach z przekwitaniem, dziećmi, komputerami itd itp. Nie musisz zaśmiecać forum politycznego. Pozdro.

 • Anonim (AHdvFH), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O seksie może zacznij pisać to się ruszy twój blog.

 • Anonim (ApH9Ad), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witajcie koledzy i koleżanki :)
  Co słychać w Bolesławcu? W Kołobrzegu w niedzielę, cały dzień odbywa się zawsze, ostry koncert pogrzebowo-weselny, w katedrze, w centrum miasta. Na zewnątrz kościoła są duże głośniki i walą z nich jęki księdza. Słychać w obrębie kilometra! Mieszkańcy zamykają okna i też wyją, ale z rozpaczy... ! Dzisiaj rozpoczęłam prawdziwą wojnę z kościołem i jego wyjcami - sekciarzami. Mieszkam ok.30m od katedry, otworzyłam drzwi na balkon, wystawiłam swój głośnik od komputera i daje czadu na cały regulator, muzyczka bałkańska. Siedzę teraz na balkonie, pije kawkę, na stoliku piszę w laptopie i mam SUPER UBAW! Jestem wierząca, ale w Boga, a nie w jego obrazy i rzezby... nie popieram wyłudzania kasy z naiwnych i sekciarstwa generalnie rzecz ujmując. Czy w Bolesławcu też całe niedziele odbywa się publiczny koncert pogrzebowo-weselny?2009-11-22, 21:18P. S cytat posta p. Agnieszki z dn 21. 06. 2009r.

 • Czy wierząca czy nie , Bóg wie. Ale nie bądź złośliwa bo to nie dobra cecha.

 • Anonim (AtPG2k), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Agnieszka uważałam Ciebie za troszke mądrzejszą kobiete. "Troche " już przeginasz. Nawet Lotosik sie uspokoił, a Tobie delikatnie... Zawsze szkoda człowieka. Szkoda.