Finanse & ubezpieczenia

 • Interesuje mnie z czego korzystaja ludzie w Bolesławcu i okolicach. Z czego chcieliby korzystać? Czy ludzie mają potrzeby związane z tematem? Niezależność finansowa? Zabezpieczyć przyszłość na emeryturze? Zabezpieczyć finansowo siebie, rodzinę w niepewnych czasach? Zabezpieczyć dziecko(ci) na przyszłość studia / własny dom(mieszkanie)? Kupno mieszkania lub budowa domu? Kredyt długoterminowy-interesuje Was szybsza spłata? Ponadprzeciętne zyski z lokat? Ochrona finansowa w czasie choroby, niezdolności do pracy? Ubezpieczenia(domu, komunikacyjne: OC i AC, NNW, wycieczkowe). Jak podchodzicie Państwo do takich tematów?

 • Anonim (A81TgF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chlopak daj sobie spokoj. Przestan zalewac OVB owskim spamem. Struktura wam sie posypala i szukasz frajerow na "darmowa" porade. Co to jest ponad przecietny zysk?

 • Janek nie interesuje Cie temat - nie wypowiadaj się. Nie wiesz co i jak jest - pierdoły sadzisz.

 • Anonim (A81TgF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Problem w tym, ze wiem. Te slodkie pierdzenie i pseudo socjotechniki, perswazja a raczej manipulacja, w stylu MLM. Znami zrobisz miliony, bedziesz wolny finansowo i bla bla bla. ad. Kredyt wez kredyt i inwestycje - compensa, generali w przypadku OVB i po paru, parunastu latach przetna sie dwie linie i wow. Kredyt splaca sie sam. Zenua.

 • Janek - nie znasz sprawy - po co wogóle takie pierdoły opowiadasz. Nie interesuje Cię temat - nie wypowiadaj się.

 • Anonim (A81TgF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracowalem w OVB wiec znam sprawe.

 • "Pracowałeś"-nie pracujesz! Więc teraz oczerniasz firmę bo Tobie sie nie udało! OVB - jako firma jest najwiekszym doradztwem finansowo ubezpieczeniowym w Europie więc jeśli frima byłaby do noczego - nie istniałaby! A istnieje i ma coraz więcej klientów :).

 • Anonim (A81TgF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta. Nie pracuje, bo wole pracowac na siebie, a nie na cala swite powyzej. PRacuje z tymi samymi firmami tylko bez struktury nade mna. ) Czyli o wiele wieksze prowizje za te sama robote. Pzdr.

 • Powodzenia.

 • Panie SebeQ litości - dla samego siebie i dla czytelników. Jest przysłowie że z pustego i Salomon nie naleje. Piramidy już świat przerabiał. Gdy wszyscy czerpią żródło wysycha.

 • Panie Przemku, czy ja w temacie zawarłem slowo OVB? Czy ja pytam o piramidy, jakieś inne pierdoly? Czytaj Pan temat i wypowiadaj się do tematu jak chcesz, a jak nie to wogóle, bez glupich komentarzy.

 • Panie SebeQ -- wpis powyżej 2009-11-04, 18, 03 -- OVB -jako firma. itd. Ja kwestionuje powierzanie pieniędzy wszelakim firmom i towarzystwom ubezpieczeniowym. Proszę zobaczyć jak ludzie wyszli po 10-ciu latach na funduszach. Inne giganty miały problemy finansowe lub upady. To kwestia czasu. Gdy obiecuję się pracownikom /uczestnikom programu/ super zarobki to one z czegoś się biorą. Proszę nie odbierać mi prawa głosu. To Pan wrzuca tu notoryczne krypto reklamę towarzystw finansowych. Lepiej aby Pan nie wdawał się ze mną w szczegóły systemu działania takich firm bo będzie Panu głupio odszczekiwać dyrdymały. W żadnej firmie ani banku pieniądze przeznaczone dla szarego ciułacza nie przyrastają ponad inflację. Miliony ma niewielu, pracownicy a i owszem ale miliony pozostałe są co najmniej rozczarowane.

 • Panie Przemku, nie mam zamiaru dyskutować z Panem tu na ten temat ma Pan jak i każdy inny człowiek prawo głosu i włsanych wypoeidzi i zdania, ja oczekuje odpowiedzi na temat który zawarłem a nie na temat firm, ich działania, czy padają lub nie, jak działają, lub czy oszukuja lub nie. Szacunek.

 • ta, ponadprzeciętne zyski z lokat - Sebeq - może powiesz jak się one ksztaltują - jeżeli pracujesz w takiej instytucji - nie będzie dla ciebie problemem opisanie takiej symulacji lokaty prawda? Skoro robisz sobie reklamę - napisz konkrety.

 • Chcesz żebym na forum opisywał Twoja indywidualna symulację?