Czy jest w Bolesławcu "hotel" dla zwierząt

 • Anonim (AtPG1F), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyjeżdżamy na tydzień, nie mamy komu zostawić naszego małego kotka, a podróż dla niego jest zbyt uciążliwa, jest w B-cu ktoś kto pomaga w wakacje w opiece na d zwierzakami?

 • Anonim (ANGWma), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koty źle znoszą zmianę miejsca, to dla nich wielki stres, który mogą przypłacić zdrowiem. Najbardziej optymalnym wyjściem byłoby znaleźć zaufaną osobę, która odwiedzałaby Twojego kota w jego domu. W Bolesławcu nie ma hoteliku dla zwierząt. Jest we Lwówku, ale nie wiem, czy jego właścicielka akurat przebywa w kraju. Szukaj najlepiej wśród znajomych, zaufanych osób, na pewno ktoś pomoże Ci w opiece nad kotkiem.

 • Anonim (AN0Zy1), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakbym mieszkała w bolesławcu to bym na tydzień wzięła kotka.

 • Anonim (AtPxj3), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja bym kotka nauczył fruwać z balkonu. Fałszywe są.

 • Dss to wynajmij sobie na tydzień pokój w hotelu w B-cu i weź kotka na ten czas. Ty będziesz w B-cu, a kotek w hotelu.Baca, a ty zajmij się owcami.Poważniej i w nawiązaniu do schroniska dla zwierząt w Bolesławcu:Pod koniec lat 90 z kolegą psiarzem mieliśmy pomysł na hotel dla zwierząt, a przy tym małe schronisko i przy okazji szkolenie psów. Hotel miał zarabiać na nas, a schronisko miało zajmować się zwierzątkami, które tego potrzebują. Tym bardziej, że niejako przywrócono w tym kraju stanowisko "hycla" więc myśleliśmy, że miasto będzie ponosiło koszty za te zwierzątka skoro każe te bezdomne wyłapywać. (myliliśmy się). Był obiekt jednak warunki jakie nam przedstawiono były straszne. I po interesie.A mojego kolegę zwierzątka, szczególnie psy po kilkudniowym kontakcie w ramach szkolenia nie chciały opuścić i wracać do właścicieli.I dalej jestem za uporządkowaniem Dłużyny i wspólnym partycypowaniem w kosztach okolicznych gmin.

 • Anonim (ANx15Q), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja za wydzieleniem miejsca w schronie dla pasikoników!

 • No to jesteś pierwszym kandydatem. Ale przyjmujemy tylko rasowe więc przedstaw papiery.2010-07-29, 21:06Chyba, że Straż Miejska cię wyłapie to się załapiesz na opiekę. Mam nadzieję, że Panie ze Stowarzyszenia będą kontrolowały, czy się dobrze Tobą opiekujemy.

 • Anonim (ANx15Q), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O konik polny to także rasista! Przeciwnik schroniska w Bolesławcu a chce się opiekować... i na pewno nie za darmo!2010-07-29, 21:17Dwulicowość i interesowność! Do swojego hotelu też tylko rasowce byś przyjmował?