Wszystkie tematy

 • BKS: wygrana nad Ślęzą i sukces młodzików. A już myślałem, że przerzucą się na Futbol amerykański. Krępnica jest dobrym miejscem na taki sport. Jednak ze względu na Zagrożenie powodziowe w tym rejonie powstaje pytanie Czy biegacze z Iwin wyjadą na Mistrzostwa Europy. Dobrze, że 18 igrzyska samorządowe Związku Gmin "Kwisa" już zakończone między powodziami. A tu jeszcze Pożar w sklepie Stokrotka, a Realia Hoerbiger-a powodują, że Hoergiger będzie zwalniał. Na szczęście Sprawcy podpalenia hali aresztowani jeszcze nim rozpoczął się Festyn mundurowych. A Ci co Chcą zarobić niech otworzą na miejscu hali Komis meblowy. Władza ludu też może dać im jakiś Pomysł na działalność. Jak juz się rozwiną to będą Zachęcali Polonię do udziału w wyborach licząc na Miłość na kredyt u polonusów. Stowarzyszenie (bez)partyjnych polityków zaprosi sprawców, mundurowych, porzuconych itd. na debatę pt. Piosenka...proszę o pomoc. Kto się jeszcze pisze bo Marszałek pęka przed debatą. Już Szkoła gimnazjalna uczy, że Dopalacze są niektórym potrzebne. Potem wszyscy się zbierzemy i będzie Ocena dni Miasta 2010. Ponadto proponuję wziąć się za Remont drogi na Starzyńskiego. Albo spędzić Wieczór z Joanną -Loz bo Bluesowa Noc ponownie w Bolesławcu już się odbyła. A na koniec zostanie nam Cmentarz na działkach. A teraz idę po browar.2010-06-08, 18:51Zapraszam do dyskusji.

 • Anonim (AN0Wco), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja bym chciala sie dowiedziec, jak nasi klikacze spędzili wczorajszy Miedzynarodowy Dzien Seksu... swietujac, czy tez w ramach swietowania poszcząc... to by mnie jeszcze interesowalo, a nikt jeszcze kurcze nie napisał :-/.

 • To napisz jak spędziłaś ten dzień.

 • Aż żałuję że nie założyłam żadnego tematu ;-))).

 • Anonim (ANzdPG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lotos zawsze temat mozesz zalozyc przeciez, moze jakies wspomnienia z pikantnego zycia. Koniku ciekawy post napisales.

 • Anonim (e3J27b), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konik tak samo nawija na zajęciach.

 • Anonim (AtPGPO), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koniku polny-lotusie-Przemyslawie i jeszcze 4 do brydza-Joanna-Loz, jak czytam Wasze posty to z... mi sie chce. Jestescie sila napedowa istotnychinformacji za co wdzieczniWam sa wlasciciele portalu[powinowaci jestescie czy co]. Takich bzdurnych wypowiedzi i wpisow jakie umieszczacie nie ma na zadnym innym portalu. Gdzie sienie wejdzie w istotnychinformacjach to czyta sie Wasze ble ble czy idiotyczne hasla rzucone do dyskusji. Chcialbym zauwarzyc ze ten portal ma w nazwie; informacje; i chcialbym czytac o wydarzeniach w naszym miescie i okolicy.

 • Anonim (ANzdPG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oszczedny to napisz cos madrego, blysnij.

 • Anonim (ePcZI9), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Odp... l się od Lotuski. Ona na obczyźnie nie ma z kim pogadać a ten się przyczepił. Joanna tak samo. Chłop bez czucia.

 • Anonim (e3J27b), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak Ci się nie podoba to nie czytaj. On Nikola może błysnąć co najwyżej złotym zębem (chociaż jako oszczędny pewnie ma podróbę). A co do Twojego polskiego to strach się bać. np. "Gdzie się nie wejdzie... ". To ciekawe, że nie wchodzisz a widzisz. Ale to dla Ciebie zbyt mądre. A może wczoraj za dużo nalewek wypiłeś. Mi pasuje bo często dowiaduję się ciekawych rzeczy.2010-06-09, 10:00A nazwa nie zobowiązuje tylko do prezentowania tylko informacji. Skoro jet możliwość wrzucenia tematu i ludzie chcą pisać to co Ci to przeszkadza.

 • Anonim (ANzdPG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram Elunia. Nie tylko wiadomosciami o powodziach i pozarach sie zyje, ludzie maja potrzeby znacznie wieksze.

 • My wymienieni przez Ciebie Oszczędnego piszemy po to żeby czasem taki palant jak Ty mógł coś skomentować.

 • Anonim (eB0Fc9), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koniku, jest to bardzo szlachetny cel Twojego pisania. Komentarze "palanta" roznia sie jednak poziomem.

 • Zgadza się B-c. "palanta" są bardziej płaskie.

 • Anonim (AtPGPO), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do; konika polnego''-gosciu nie mam zamiaru znizac sie doTwojego poziomu; nie wiem czy wiesz co znaczy ;p lant; --to naprawde jest przykre jak dorosly wyksztalcony potrafi sie zachowac. Elunia z Nowogrodzca--niestety nie mialem tak dobrych nauczycieli od j. Polskiego jak P. Krystyna.

 • 1
 • 2