• A co myślicie o śmieciarkach, które już po godz. 5 rano zaczynają pod naszymi mieszkaniami wybierać śmieci ze śmietników? Taki dodatkowy i przedwczesny budzik. Czy nie można zacząć wywożenia śmieci np. od godz. 8?2010-07-23, 15:34Albo koszenie trawy przez ZP o godz. 6.

 • Anonim (ANGg2I), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mi śmieciarki specjalnie nie przeszkadzają bo mam dosyć daleko do najbliższego śmietnika ale to koszenie trawy to istny horror. O ile śmieciarka po kilku minutach odjedzie i można spać dalej o tyle panowie z kosiarkami uniemożliwiają dalszy sen.

 • Było by bardzo dobrze gdyby w okolicach traktów spacerowych na obrzeżach miasta stały duże pojemniki na śmieci. Aby brudasy nie rozrzucali śmieci po lasach i parkach. Wiem że to pewien koszt ale z cała pewnością mniejszy niż sprzątanie parków po brudasach. Można by zrezygnować z niektórych wydatków mało potrzebnych miastu na rzecz dbałości o czystość. W tej chwili idąc na spacer nieomal wszędzie natykamy się na dzikie wysypiska.

 • Anonim (AHd3Dh), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Koniku polny do hałasów które wymieniłeś dodaj jeszcze nocne wydzieranie mordy i masz urok mieszkania w okolicy Piwnicy Paryskiej.

 • Anonim (AE7gS1), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieci jak śmieci - raz w tygodniu, ale codzienne walenie w dzwony o 6. 15 doprowadza mnie do szału.

 • Anonim (AE7I0D), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wydaje mi sie ze takie rzeczy wiaza sie z duzymi miastami- przeprowadzcie sie na wies tam bedzie inaczej...