przedwyborcze INWESTYCJE

 • Tak sobie myślę o tych wszystkich inwestycjach w Mieście,i o fontannie w Rynku, o porządkowaniu plant, o remontach chodników i podwórek w ścisłym centrum, o mega zespołach na zbliżającym się Święcie Ceramiki.Czekałem od lat a tu wszystko kumuluje się na tych wakacjach !Nie wiem ile w tym prawdy o wydanych obligacjach miejskich, zadłużających nasze Miasto, nie wiem kto je miał kupić, jak to My spłacimy. Czy to prawda ? O tym rzadko słyszę w Telewizji, zazwyczaj widzę tam wręczanie kwiatów i pochwały.Może niedługo obudzę się w pięknym mieście nie należącym do Nas- Mieszkańców. Będę tylko od płacenia podatków i cichego siedzenia na czterech literach. Nie wybijać się. Zastanawiam się na ile skuteczni są radni, którzy piastują wysokie stanowiska w instytucjach podległych Prezydentowi ?Gdzie święto Bolesławów i Bolesław ? Przecież w tamtym roku specjalnie zmieniłem imię !Czy będzie powtórna emisja bolesławów ? Dlaczego BOK - Międzynarodowe Centrum Ceramiki nie będzie otwarte przed Plenerem, dla którego było tworzone, tylko po wakacjach dla zajęć typu MDK - dzieciom ( z szacunkiem do akcji MDK-u)? Jakoś nie przemawia do mnie tłumaczenie Pani Dyrektor, prędzej potrzebna jest osobna, medialnie nagłośniona feta lub jest to strach przed fiaskiem Mega Budowli na Plenerze.Gdzie te nasze galerie handlowe, w którym lesie one stoją ?Dlaczego słyszę o budowie parkingu za BOK-MCC ? Przecież niedawno mówiono chyba o nowoczesnej Bibliotece, tak?Jak skończyła się sprawa gruntu przecenionego o ileś milionów bez możliwości budowy sklepów wielko-powierzchniowych, kupiona za bezcen a potem nagle przywrócono prawo do budowy marketów? Tak to było ?Z 10 milionów do przodu i cisza ? W Telewizji cisza.Czy śmigłowiec latający nad naszymi głowami może latać tak nisko i swobodnie gdzie chce? Czy jak inni mieszkańcy kupią sobie śmigłowce to też będą mogli tak samo ...........Czy tylko przed wyborami Prezydent osobiście obniżył ceny biletów na baseny, czy może ta akcja będzie co roku? Dlaczego Prezydent obniża ceny a nie Dyrektor MOSiR-u? Dlaczego Prezydent przeprasza mieszkańców za utrudnienia podczas remontów ulic - przecież to nie Jego ulice, nie Jego pieniądze.Czy będą zaniżone bilety również na nowy basen w centrum miasta , już po wyborach ?Dlaczego idąc do kina nie czuję obniżki płacąc blisko sto złotych za bilety dla rodziny z dzieckiem, kawy i popcorn ? Nowe show chwilę przed czym ?Szanowni Państwo, Panie Prezydencie, Pani Dyrektor,( tu można nareszcie wręczyć kwiaty )Wybory tuż, tuż...Pozdrawiam, kamikaze

 • Anonim (AE7hAb), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za nieboszczki komuny dobrą okazją do oddania takiej czy innej inwestycji był dzień 22 lipca - teraz są to wybory. Żadna władza nie przepuści okazji aby zamydlić oczy ciemnemu ludowi i zaklajstrować codzienną prozę życia przeciętnego obywatela. Tak było na początku, teraz i na wieki wieków. Amen.

 • Anonim (AHd6Fc), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oj kamikaze. A mzgm zrobił specjalnie drogę dojazdową do podwórka Sekretarza miasta pana zielińskiego! Oczywiscie z naruszeniem prawa. Tam telewizji nie było i prezydent tej drogi nie otwierał - czemu?

 • Anonim (AN0myX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poczekajcie aż nasz "wielki mim" dorwie się do władzy. Spotkania służbowe i te mniej służbowe, przyjmowanie gości spoza miasta itp. odbywać się będzie na ul. Komuny Paryskiej. Obowiązkowy będzie płatny wyszynk. Oczywiście na ważne uroczystości pracownicy magistratu będą musieli się wysmarować gliną.

 • Anonim (AsdUQX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BOK - Międzynarodowe Centrum Ceramiki nie będzie otwarte przed Plenerem ponieważ nie ma tam jeszcze mebli i nnego wyposażenia wewnątrz, nie otworzą go przecież jak w środku świeci pustkami. O tych mega zespołach na zbliżającym się Święcie Ceramiki to bez przesady, Perfect był w Bolesławcu na Dniach Miasta bodajże w 2001roku a kto poza Perfectem jest jeszcze niby mega zespołem?