Prezesio a Blues

 • Anonim (AEDcaF), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziennikarskie(zresztą beznadziejne) 'dziełko' [...] nie wywołało echa na forach, natomiast spowodowało, że kilka osób zrezygnowało z członkostwa VS. I co na to BN? Czy nie szkoda latami budowanego wizerunku? Czy pseduowielozawodowiec jest w stanie zastąpic innych jak choćby panią Krysię? Zle się dzieje w VS z powodu prezia.

 • Anonim (Avk5vG), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Via sudetica już się przekonała po tych paru miesiącach kim jest [...] :D.

 • Anonim (eQSk8H), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dni wielozadaniowca są już policzone :D Prezio ma ogromny talent do robienia sobie marketingu i zachwycania wszystkich dookoła wspaniałymi planami na przyszłość, równie dobrze udziela wywiadów oraz podpisuje pod cudza pracą... Gorzej u niego niestety z robieniem czegokolwiek konkretnego oprócz ww. Szczęście, że w via zdążyło sie na nim poznać już pare osób, może nie uda mu się rozwalić via do cna ku chwale własnego wizerunku :/ wiadomo jak jest - rude=fałszywe :D.

 • Anonim (AN0W1B), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Eno sympatycy o czym wy piszecie? Może tak jaśniej!

 • Anonim (AL5hvK), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O co? Mowa o chamstwie [...], który stwierdził, że pani Krysia jest histeryczką, skoro po jego paszkwilu na bluesa, wycofała się z via. Łubu dubu, niech żyje szef naszego klubu.

 • Anonim (AupeZD), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gościowi odbiło. Sodówka uderzyła do główki. Szkoda gadać.

 • Anonim (AE7IuI), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani [...], Jago, Platynko, Palikotofno, "sympatyku via" - to żałosne.

 • Anonim (AN0sPp), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Smutne. Pani Krystyna zawsze dobrze wypowiadała się o stowarzyszeniu przez niego kierowanym. Ile pomagała, choćby przy WOŚP. Czasami wydaje mi się, ze tacy ludzie pokroju prezesia zaglądają do słownika języków obcych, by zapoznać się ze znaczeniem słowa: lojalność, bo na co dzień nie znają jego znaczenia.

 • Anonim (e4Asfa), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie RI skoncz Pan wreszcie studia a przestan zajmowac sie szukaniem ip na forach internetowych. Z tego magistrem pan nie zostanie.

 • Anonim (AtPxQL), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Krystyna jest związna z blusem. Pani Krystyna raz mocniej raz mnie angażowała się w organizację festiwalu, mniej wtedy jak właśnie różne osoby próbowały zasistnieć, pokazać, lansować swoje coś co nie ma nic wspólnego z festiwalem i to właśnie wtedy się wycofywała. Czy można było zrobić coś inaczej w sprawie bluesa w tym roku? Choćby by pozostał w naszym mieście, nie pozostał wiec nie ma u nas bluesa, bo wolę bluesa skromnego, prawdziwego siedząc przy piwie, ale nie w piwnicy paryskiej czy na zamku kliczków tylko normalnie w plenerze, gdzie mogę kupic browara za 4 pln i mieć swoje w plecaku ot tak bo bluesowemu. I czy zgadzam się z panią Krystyną czy nie to i tak ma u mnie wielki sacunek bo dzięki niej mogłem przeżywać piękne chwile na pierwszych festiwalach 90 lat, to było prawdziwe, spontaniczne i bardzo bluesowe.

 • ja mysle, ze blues wlasnie taki powinien miec klimat jak pisze J.L Hookerpiwo w plecaku, dzinsy, plener i.......niech z Dzemem kolysze sie swiat

 • Anonim (AHcK7T), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Święte słowa. Blues to blues. Powinien łączyć. Szkoda, że prezesunio via czyli jegomość tego nie pojmuje. Szkoda, że przez niego wypisała się pani Krysia i inni członkowie. Szkoda, że prezesunio nie wie co to słowo: lojalność.

 • Anonim (AN0rXp), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To na stronie Via w dziale członkowie najwyższy czas uaktualnić listę, by ludzi nie wprowadzać w błąd. Ktoś tam się powinien tym zająć jak najszybciej.

 • Anonim (A7ISJo), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prezesio jegomość rozpoczął nową taktykę, zaczął przez maile i inne komunikatory pouczać panią Krystynę jak powinna się zachowywać. Jego zachowanie oceńcie sami. Dla mnie ŻENADA!

 • Anonim (ekh7aH), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co tutaj mają oceniać internauci? Wypowiedzi anonimowych tyld, które sypią plotkami? Słowo żenada również do czegoś zobowiązuje, ano na przykład do tego, by przedstawić jakieś argumenty, poza zwykłym ujadaniem bez ładu i składu.

 • 1
 • 2