Tańsze bilety do kina?

Dyskusja dla wiadomości: Tańsze bilety do kina?.


 • Jak byłem na Toy story 3D, nie było nawet pół sali. Za połowę ceny pewnie by była cała sala.I tak wyświetlają co za różnica ile osób ogląda?

 • Anonim (A7w9M4), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem dwa razy z rodziną w kinie czyli ja, żona, syn i pociągło nas to mocno po kieszeni. Syn wielokrotnie namawiał nas na jakiś wypad do kina, ale takie wyjście na film 3D to jednorazowy wydatek w kwocie 67zł i w tym momencie to jest już luksus na który nie każdy człowiek w tym mieście może sobie pozwolić. Połowę mniejsza cena pozwoliła by mi zabrać rodzinę do kina dużo częściej niż przy tak wysokiej cenie. Ps. Trochę to dziwne, że kino w dzisiejszych czasach jest luksusem...

 • Niestety, kino, teatry, opery i operetki, koncerty, wystawy w galeriach i muzeach, a także książki, wszystko to jest coraz bardziej luksusem.

 • Anonim (ANxu6J), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze jeszcze wiecej osób skorzystałoby z kina ale nie ma dojazdu dla osób niepełnosprawnych od ulicy bankowej, tyle mówi sie w, mediach o walce z barierami architektonicznymi a w naszym miescie jest zupełnie inaczej, mysle ze wiecej osób jest tego zdania.

 • Od placu Piłsudskiego można przecież wejść. Są nawet dwa miejsca parkingowe na wprost wejścia. Tyle się pisze w Internecie głupot, a człowiek nawet się nie wybierze zobaczyć, jak jest w rzeczywistości. Myślę, że więcej osób jest tego zdania.

 • Całkiem fajnie, to znaczy, że młodzieżówka SLD wyskoczyła z genialnym pomysłem i nikt nie wpadł na pomysł sprawdzenia kto decyduje o cenie? Gratulacje, skoro za politykę biorą się tak inteligentni młodzi ludzie, to już wiem co myśleć o tych "doświadczonych samorządowcach".

 • Dokładnie tak! :).

 • Anonim (ANI7T7), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja uwazam ze wiele inwestycji u nas w miescie to takie swoiste fanaberie pana prezydenta. Oczywiscie nie wszystkie lecz wszystkie nieutrafione a pochlaniajace milinony PLN. Mamy w bolesławcu inwestycje na wyrost naszego miasta i mozliwosci zasobow ludzi ktorzy z nich korzystaja. Zauwazcie Panstwo jak sie ma nasz przygotowywany kilka lat temu na II-gą lige stadion na spoldzelczej, ano nijak II ligi nawet nie poczulismy a smrod i wstyd reprezentowania terazniejszej pilki jest coraz gorszy. Proszę zauwazyc nastepna inwestycje amfiteatr. Wybudowany z rozmachem kilka lat temu uswetnił kilka minut koncertu bluesowego w deszczu, rubika i kabareton. Nastepnie nasze Kino przypucowane z zewnatrz poglaskane wewnatrz a i tak nie potrafi zarobic na siebie. I przechodzimy do basenu ktory swietnoscia zablysnie w przyszlym roku. Na poczatku wielki bom a potem jedno wielkie nic. Zapomniano jednak o najważniejszym, Nie realizuje sie w naszym miescie najważniejszej potrzeby społecznosci 100 tys powiatu - Szpitala. Szpital oblepia sie plastrami styropianu maluje z usmiechem na twarzy a problem stanu tej ruiny pod prztykrywka kawalka ocieplenia i farby jest nadwyraz zatrwazajacy. Nie ma zadnego planu na postawienie nowej pieknej placowki zdrowotnej z ktorej korzystaliby wszyscy w powiecie i nie tylko. Tak naprawde buduje sie w bolesławcu budowle i remontuje cos co połechta tylko nielicznych czyli tych ktorzy maja troszke wiecej w portfelu.

 • Pt, nie ma dojazdu od strony Bankowej, ale jest wspaniały (bez barier) dojazd od strony Asnyka, a w kinie jest zamontowana winda na salę. Błagam, sprawdzajcie, zamiast pisać, co Wam ślina na język...

 • Anonim (AtPG2k), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  P. Grażyno, a tak dosadnie to Pani sprawdziła ile wózków inwalidzkich tam wjedzie i ile niepełnosprawnych tam zasiadzie dokladni chyba tylko 15 siedzących zaraz w lini prostej do windy. Ja bym sobie życzyła żebyście tak usiedli na wózek właczniez Panią i tak spróbować wjechać w wózku i się umieścic. Zobaczymy co wtedy na to pozostali. Oczywiśćie z wózka też powinnam porządnei widzieć ekran bo wkońcu zapłaciłam za bilet.

 • Widuję samych niepełnosprawnych na wózku, którzy korzystają z windy w kinie Forum. Podczas spektakli i seansów filmowych. Z reguły są to najwyżej dwie osoby. Nie wiem ile jest chętnych osób jeżdżących na wózku do jednorazowego wejścia na salę kinową, ale nie ma na świecie kin tylko dla osób na wózkach. Źle to, czy dobrze, niech sama Pani osądzi.

 • Z cen biletów zeszliście na bariery dla niepełnosprawnych. Proponuję założyć inny temat a ten skierować na problem cen biletów jednak, hm ?

 • Anonim (A7bxJB), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  - Porównywanie Bolesławca z Wrocławiem jest śmieszne i ośmiesza tę urzędniczkę prezydenta, a pisanie, że UM nie ma wpływu na koszta ośmiesza tę panią Grażynkę z forum. Ogólnie nie mamy warunków wrocławskich, sprzęt nagłośnieniowy szwankuje, albo mamy takich super akustyków w BOK. A tego nie będę komentować. Burczy coś, basy na maxa... - Edukacja Filmowa pokazuje od lat to samo, albo prawie to samo, gimnazjum rok temu, liceum w tym roku, powtarzają się, choć trzeba przyznać świetne filmy, ale kilkakrotnie obejrzane nudzą i cale nie edukują. Do mówienia prelekcji często bierze się ludzi, którzy na wstępie pokazują swoją opinię na temat filmu, albo nudzą długimi i nie konkretnymi wywodami na temat całej otoczki. Tylko nieliczne prelekcje trafiają do młodzieży.

 • Anonim (AN0r6Z), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie też nie stac na kino zbyt czesto. Mam dwoje dzieci. Ale byłam w tym tygodniu na filmie na 12, za pięc złotych. Na premiery, zwłaszcza jak jest w 3D dzieciaki mnie ciągną i jestem zadowolona, że nie musze jechać aż do Legnicy, bo wychodzi mnie w Bolesławcu o wiele taniej i jestem zadowolona.

 • Anonim (ejpk6T), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ceny biletów są drogie, ale wszystko jest drogie, wchodzę do sklepu po chleb za 2, 50zł, a że jest nas 8 w domu to musze kupic 8 bochenków :( o jakieś smarowidło i kawalek wędliny(na cały mnie nie stać), więc przestanie narzekać.