4% różnicy - Platfusy trzęsą porciętami

 • Anonim (ANxu5V), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już widzę tych rozwścieczonych czerwonookich platformersów, którzy rzucą się do ataku. Juz widzę te "mądre glowy" tych "specjalistów", "felietonistów" "politologów", "lokalnych dzialaczy", "artystów i "autorytetów", którzy zaczną znów, tylko z podwójną dawką jadu opluwać Kaczyńskiego i z absolutną gorliwością peanować i kadzić Komorowskiemu. Tak, czekam na felieton pana Rosińskiego, czekam na kolejne wynużenia pana Burniaka, czekam na więcej jadu i zwziętości również spod paluszków pani Grażyny. Czekam na nowe objawienia, na nowe twarze które stana we wspólnym froncie, bo przeciez demokracja jest zagrożona. Stańcie do walki, bo potem to juz tylko kolbami w drzwi wam będą lomotać... STRASZNE! Na szczeblu centralnym czekam oczywiście ze zniecierpliwieniem na roztrzęsionego Pana Bartoszewskiego - glównego autoryteta (biedny staruszek), na pana Palikota (świńskie lby juz byly, wibratory za slabe, hm... co by tu teraz). Czekam też na pana Wajdę i przyjaciól z TVN i Gazety Wyborczej (może jakiś nowy sondaż - Komorowski 85 % poparcia). Czekam wreszcie na pana Kmicica - znaczy święcie oburzonego Olbrychskiego Daniela - Stań i rozedrzyj szatę Wielki Polaku, bo nam Ojczyzna ginie! I potem wszyscy powiedzą że oni są spokojni i merytoryczni i że ZGODA BUDUJE, a Komorowski jest Goląbkiem Pokoju. Pozdrawiam wszystkich. Nie dajmy się propagadzistom i manipulatorom.

 • Anonim (A4NfyC), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mi jest przykro, bo mojego kandydata nie ma w drugiej turze! Oj narodzie polski kiedy sie obudzisz! A skoro ciagle spisz nie narzekaj na biedna, korupcyjna, nierozwojowa Polske! Uderz sie w piers narodzie i krzyknij --moja. Moja wina!

 • Anonim (AHdLNR), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zacytuję Wielkich tego portalu-" mówię NIE"- ale panu Komorowskiemu, bo to on musi, tu lekko sparafrazuję słowa Pana Korwina Mikke -"wykarmić większą bandę złodziei i czerwonych pijawek"-. Pozdro.

 • Anonim (Ap8Qmy), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tak dojdziemy do władzy i ustawimy się (popatrzcie na te wszystkie ustawy które wprowadzamy po cichu) a wy będziecie nam dziękować. Jesteście tak głupi że zrobimy z wami co będziemy chcieli. Wystarczą nam media, psychologia i mit strachu przed kaczorami. Baliście się komuny? To zobaczcie co z wami robimy. Oj głupi narodzie, będziesz nam dziękować i płacić nam daninę.

 • Aleście nagłosowali ;-))))

 • Janusz Korwin Mikke zdobył prawie trzy procent bez zaangażowania wielkiej machiny finansowej państwa. To mówi wiele. Gdyby procedura wyborcza zabraniała czerpać publiczne pieniądze na kampanię wyborczą oraz był by równy dostęp do mediów jestem przekonany że wyniki były by zgoła inne. Co do Pana 'RUDY" -- gratuluję sukcesu Pana kandydata Ale te nienawistne komentarze są zbędne. Właśnie takie zachowania różnią te dwa elektoraty. Nie ma potrzeby nienawidzić. Jest potrzeba jedności w rozwijaniu gospodarki dla dobra wszystkich.

 • Anonim (AE7gzT), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I znów się wypowiedział intelektualista i autorytet moralny czyli Przemysław. Gdzie Ty w wypowiedzi Rudego widzisz nienawiść? Kpisz czy o drogę pytasz?

 • TO chyba bylo glosowanie na zasadzie --zaglosowalbym na Pana X, ale on na pewno nie przejdzie do drugiej tury wiec zaglosuje na pana Y i z tej blednej filozofii wyszla sytuacja gdzie tylko rece zalamywac i modlic sie o cud! Gratulacje Polacy! Jestescie prawdziwymi masochistami!2010-06-21, 09:11Co zrobilas Polsko?

 • Anonim (ANxu5V), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemyslawie, nienawistny ton, straszenie, granie na emocjach, używanie brzydkich zagrywek, stalo sie domeną sztabu Komorowskiegoi i jego zwolenników. Mieliśmy piękne kwiatuszki z tego gatunku na tym portalu, mieliśmy sporo ciekawostek ze strony honorowego supportu kandydata i prognozuje, że oni wszyscy nie osiągnęli jeszcze 100% swoich mozliwości, a juz wkrótce będą się ścigać o to kto bardziej dopiecze Kaczyńskiemu, kto wymysli gorszą obelgę. I jeszcze jedno, Przemyslawie, jeżeli oczekujesz od platformy zmian prorynkowych, antybiurokratycznych i reform finansów publicznych, to gratuluje cierpliwości. Ja w tych wyborach daję zdecydowanego prztyczka w nos platformie, która zajmuje sie sobą od 3 lat. Jak chcesz im jeszcze za to wisienkę na torciku ulokować, to twoja sprawa...

 • Anonim (AtPGOX), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Gdyby procedura wyborcza zabraniała czerpać publiczne pieniądze na kampanię wyborczą oraz był by równy dostęp do mediów jestem przekonany że wyniki były by zgoła inne". Wtedy o prezydenturę bił by się Walter z Solorzem, bo są najbogatsi i mają na kampanię. Równy dostęp do mediów? I kto to mówi? Korwinowiec? Telewizja jest prywatna i zaprasza kogo chce. Że też kapitalista chce równego dostępu do mediów i muszą mu dać :) Przecież to socjalizm :D
  Załóż sobie telewizję i występuj 24 godziny na dobę. A do publicznej też nie powinno się go zapraszać bo to z podatków, a wy przeciw podatkom jesteście (i pewnie abonamentu nie płacicie). Wracając do tematu, chcę powiedzieć że jako wyborca G. Napieralskiego, nie dam się nabrać na obiecanki 2 panów K. I nie idę głosować w 2 turze. Wszystkim wyborcom Grześka też polecam! Nie dajcie się nabrać na nowoczesność Gowina (in Vitro) i miłość do Lewicy Kaczyńskiego który chciał delegalizacji SLD.

 • Przemysław jest neutralny politycznie -- moje zdanie na temat gospodarki i państwa jest powszechnie znane. Gdybym wierzył że PO spełni moje oczekiwania nie zakładał bym bloga. Blog z natury rzeczy jest protestem a nie pochwalnym peanem. Proszę poserfować po jego stronach. Wisienkę wolał bym dać Panu i innym. Władcy i tak całą tą propagandę robią za pieniądze podatników.2010-06-21, 10:16Oto linka dla Pana http://przyjaznapolska.blog.onet.pl/.

 • Anonim (ePSuLD), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W nawiązaniu do tematy, to ten Komorowski wygrał tę turę, czy przegrał? Jak się wygrywa mecz 1: to się przegrywa mecz, a jak 3: to się wygrywa? Bo jakoś nie mogę pojąć swoistej logiki, panie Rudy? A, jak 2 turę wygra Komorowski o 1%, to co, nie zostanie prezydentem? Zaznaczam, że nie głosowałem na Komorowskiego.

 • Anonim (AE7hpL), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie będziemy uczestniczyć w drugiej turze wyborów. To nie nasi kandydaci, obaj panowie "K". Józef Piłsudski powiedział "Polacy to naród idiotów". A ja dodam "krótkowzroczni".

 • Anonim (ANxu5V), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Edgara. Gdybyś gral nie w nogę, ale w pilkę ręczną, albo w koszykówkę, zrozumialbyś o co chodzi. Wyobraź sobie prowadzenie twojej drużyny 30 albo 20 punktami. Nagle cos zaczyna się psuć i przewaga topnieje do 4 punktów. W tym momencie kończy się pierwsza polowa (kwarta tercja itd). W ostatnim sondażu GW dawala Komorowskiemu 51%, Kaczyński dostawal mnw. Okolo 30, trzydziestu kilku %. Róznica byla okolo 20 %. Stopniala do 4 %. Mecz będzie na pewno ciekawy, ale w tym momencie Moc jest z Jarkiem.

 • Anonim (d9V9ss), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po wyniku jedynego socjalisty w stawce B. Ziętka, a z drugiej strony jedynego kapitalisty JKM, można śmiało stwierdzić, że ideą pierwszej trójki jest koryto. Niestety partie okrągłego stołu skutecznie trzymają władze nad państwem. Ostatnio nawet w uścisku cba, coraz bardziej zależnej od rządu :).

 • 1
 • 2