Ćwiczenia: Atak terrorystyczny na wiadukt

Dyskusja dla wiadomości: Ćwiczenia: Atak terrorystyczny na wiadukt.


  • Miałam jednego ucznia z Komuny, ale On bardzo rozrabiał akurat :) o może być Niemim...2010-07-03, 10:51To może być, znaczy :-).

  • Anonim (AHed3d), 9 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

    Lolka powinnaś zbierać pieniądze na rzecz skolnictwa np na odmalowanie klas w szkołach albo na papier do ksero dla nauczycieli ale nie ty wolisz wspierać TERORYZM!

  • A bo ja tak mam, Niemim - jak nie kumają nauczyciele w radzie miasta zasiadający, o co kaman w szkole, to ja ich serdecznie NIE pozdrawiam :-(.

  • Te ćwiczenia to chyba przejaw jakiejś megalomanii :-) .Podejrzewa ,że za około 5 lat znaczenie linii kolejowej w kierunku Zgorzelca spadnie do poziomu połączenia regionalnego na szczeblu województwa.Za 2 lata Niemcy po swojej stronie granicy planują rozpoczęcie budowy największej odkrywkowej kopalni węgla brunatnego i z tego co wiadomo wolą wspomóc Polskę finansowo w remontowaniu tzw Berliniki czyli szlaku z Wrocławia do Berlina przez Zagań i Lubsko.Polska też planuje budowę odkrywkowej kopalni węgla brunatnego w okolicach Gubina i Brodów ale nie koliduje to z remontami trasy kolejowej http://infokolej.pl/printview.php?t=3773&start=0&sid=ffa54a4a9f20b0d012fe7ebaf5bf141f