Policjant z Nowogrodźca nie przyjął łapówki

Dyskusja dla wiadomości: Policjant z Nowogrodźca nie przyjął łapówki.


 • Anonim, 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Gliniarze! Trzeba tych gówniarzy nauczyć jeżdzić i odpowiedzialności za swoje czyny! Pozdrowienia dla WRD KPP Bolesławiec

 • Anonim, 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech nie udają, że nie biorą! A z czego mają na luksusowe samochody (BMV, VW i SKODY prosto z salonu), wille (choćby na Zabobrzu) oraz lunche w chińsiej restauracji lub restauracji "Słoneczna"?. Bardzo cierpią z braku możliwości spędzenia czasu na służbie w którymś z barów na parkingach NON STOP, bo obydwa zostały zamknięte. Ale wystarcza im pobyt w barze na którymś z całodobowych CPN-ów. Panie komendancie, proszę przejrzeć na oczy. Oby było więcej takich uczciwych policjantów, jak ten z Nowogrodźca. Może nowa ustawa to zmieni. Jeden z nielicznych uczciwych policjantów rozumie, że kierowca Mercedesa mógł kogoś zabić, wyprzedzając na linii ciągłej. Stop piratom drogowym!

 • Anonim, 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiedziałem, że w Nowogrodźcu mamy pożądnych policjantów :D No panowie, za sto zł to byłoby z 30 dobrych browarów. A tu jaka chwała.

 • Anonim, 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy tytuł nie powinien brzmieć raczej "23-latek próbował wręczyć policjantowi łapówkę"? Obecny zdaje się sugerować jakoby to, że policjant nie przyjął łapówki, było czymś dziwnym i niebywałym.

 • Anonim, 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu grozi chłopakowi 10 lat za próbę wręczenia łapówki, a na poprzedniej stronie jest artykuł o pijanym policjancie, który potrącił chłopaka nieopodal Bolesławca, a po miesiącu wszczęto dochodzenie :)

 • Anonim (A7b05B), 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  postawa tego funkcjonarjusza napawa mnie optymizmem. nie dajmy sie zwariowac i nie mierzmy wszystkich jedna miarka zawsze jakas czarna owca sie znajdzie w kazdym srodowisku. nawet w watykanie. takich ludzi traba nam wiecej aby swiat byl normalny i nie przesiakniety dewiacja

 • Anonim (AN0r4v), 13 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od niego nie wzioł ale ta noc się nie skonczyła zaraz po tym więc przekonany jestem że na zimówki do BMW zarobił, kwasibory biorą do dzioba jak ta lala.