Znany autor książek dla dzieci gościł w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Znany autor książek dla dzieci gościł w Bolesławcu.


 • Anonim (ANGgIT), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zagubieni abstrakci, którzy namawiają młodych do kształtowania wyobraźni która nie posiada praw czyli mocnych podstaw, co w swej konsekwencji zmierza do myślenia magicznego z pozoru realnego do momentu gdy chcemy sprowadzić wyobraźnię do realności zaczyna nam umykać i wówczas pozostajemy z niczym. Co powoduje frustrację i niechęć do życia bezpośredniego.Pozdrawiam

 • Anonim (ANyf8q), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciotko Rozalio, proszę, nie pal wiecej tego świństwa...:-)

 • Anonim (ANGgIT), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Julianie jak nikt nie stanie w obronie tych dzieci to ich frustracje będą się kończyć tym, o co mnie posądzasz, nie rozumiejąc wiele z tego co napisałam.Proponuję ci postarać się odrobinkę i zrozumieć, wówczas może doświadczysz odrobiny przebudzenia.Pozdrawiam ciepło i z zachętą.

 • Anonim (AN0XxM), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli chodzi o czytanie w myślach, to wszyscy mężczyżni są alfabetami :-)2008-05-10, 18:05To taki chwaścik, winno być analfabetami.

 • Anonim (AN00MG), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lolka proszę nie demobilizuj Juliana, szowinizm w obie strony źle działa. Pozdrawiam i czekam na wypowiedź Juliana.Bo dyskusja może być ciekawa!!!!!

 • Anonim (AN0XxM), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś znowu głowę w piasek chowa albo zbiera siły ... Poczekajmy !

 • Anonim (AN00MG), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No cóż zagaję jeszcze raz może ten facet co naszym dzieciom w głowach mieszał coś sie nauczy też. No to Julian zaczynamy dyskusję z poziomu. Cuda nie są niezgodne z naturą lecz z tym co o naturze wiemy i jak ją poznajemy.Zachęta chyba mocna pozdrawiam.

 • Anonim (AN0XxM), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz co, ciociu, mężczyzni nie lubią intelektualistek. pewnie dlatego Julian milczy jak grób.A z drugiej strony, kobiety piękne wierzą w swoją inteligencję, kobiety inteligentne nie wierzą w swoją piękność i jeszcze jedno - facet to świnia ...:-))) Sorry za nieadekwatny poziom wypowiedzi i odejście od wątku głównego, aczkolwiek naszym dzieciom mieszał w głowie facet :-) ( cudów nie ma, wiem to od Kasi)

 • Anonim (eQ5PLu), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tacy ludzie jak Trojanowski, pozwalają nam żyć w wielu światach. A na przyszłość w jednym z nich, skoro ten co mamy jest nie do przyjęcia... Nawet jak się tak nie stanie, to pozwala spojrzeć na nasze życie z różnych perspektyw i zdystansować się od tego co złe... to jest skarb fikcji, to jest siła przygody książkowej. Poza tym ubarwia nasze życie, przez co jesteśmy bohaterami dl anaszych dzieci, które lepiej rozumiemy... :-) Wszak całe życie jesteśmy dzieci... tylko dobranocki kto inny opowiada :-)

 • Anonim (AN00MG), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O mój Ty Boże, Franz to ty chcesz spędzić całe swoje życie na uganianiu się za iluzjami i niczego samodzielnie nie stworzyć, tylko być niewolnikiem obcych decyzji i nakazów.Ciarki mnie po plecach przeszły.Dobranoc

 • Anonim (eQ5PLu), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie! to moje myśli fantazyjne są moim niewolnikiem (słodkim) przywołuję je wtedy kiedy mam na to ochotę.... leżąc na kocu w blasku słońca, w szumie spadajcych kropli wodospadu :-) ... ściągaj MO(therfuck)HER już wiosna :-)2008-05-11, 00:49Ps. mam nadzieję, że przyjmiesz to z przymróżeniem oka ;-) bez zbędnych kalamburów. Slip Łel2008-05-11, 00:58Ciociu...a w św. Mikołaja wierzysz? ja tak!

 • Anonim (AN0W2T), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I o to chodzi, Franz, zawsze wiedziałam, żeś swój chłop ...:-) W tajemniczy ogród książek powinni wprowadzać swoje dzieci rodzice i to jak najwcześniej, a potem to już im nikt w głowach nie zamiesza...

 • Anonim (ANb3Rg), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ciotko Rozalio, mam wrażenie ,że życie Cię skrzywdziło, każda bajka to magia, jak smutno by było bez Andersena, braci Grimm czy choćby Disney'a , to nie ucieczka od rzeczywistości , to brama do "zaczarowanego ogrodu" i chociaż mam sporo lat to bardzo chętnie ją otwieram żeby na chwilę sobie odpocząć lub pomarzyć, robię to z wielką przyjemnością i łatwością bo ktoś kiedyś w dzieciństwie podarował mi do niej klucz. Pozdrawiam Cię.

 • Anonim (AN00MG), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żal mi was i dzieci które wychowujecie,które tak jak wy będą uciekać w nierealne marzenia, światy gdzie jesteście nierealnie szczęśliwi. A czynić to będziecie przy każdej okazji gdy pojawi sie życiowy problem lub trzeba pokonać życiową przeszkodę.Dołączacie do tych, którzy będą wierzyć w brednie polityków i innych handlowców rożnego autoramentu co wam kit opychają, a wy go weźmiecie za dobrą monetę choć parszywym szelągiem są.Tu muszę się godzić z Lolką. Pozdrawiam Ariela i Franca niech trwają w swoich mrzonkach a życie i tak pójdzie swoim torem dla nich nieznanym i nie do poznania.

 • Anonim (ANyTXS), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ciotko Rozalio, opowiedz, a jak Ty wychowywałaś swoje dzieci i na kogo wyrosły? Jak to wszystko opiszesz na koniec odpowiedz na pytanie czy sa szczęśliwe