Koszykarze TOP pokonali LOSSM Wrocław 80:74

Dyskusja dla wiadomości: Koszykarze TOP pokonali LOSSM Wrocław 80:74.


  • GRACZ Z ŁAWKI (ANxAx0), 2007-10-12 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    GŁUPI MA SZCZĘĆCIE !!!!!!!!!

  • Sylwuś...:) (eOFtno), 2007-10-12 14:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    GRATULUJE CHłOPAKI !! OBY TAK DALEJ!! Trzymam kciuki:* powodzenia w następnych meczach :)

  • Willy, 2007-10-12 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Szczęście nie szczęscie....wygraliśmy to się liczy!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

  • KSJK (ANbB5f), 2007-10-12 18:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A tam gadanie oni nie umiom grac a w szczegonie willas nie umie grac

  • sm (eOFtgL), 2007-10-12 18:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A TY NIE UMIESZ PISAĆ!!!!CHŁOPAKI DALI RADE!POWODZENIA W NIEDZIELE:)

  • Tysia, 2007-10-12 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takie rzeczy Brawo tyloma punktami wygrać

  • siwy, 2007-10-13 01:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    mały z krzysiem tą ekipę ciągnie tak trzymać bez was to by lipa grzmiała siwy na was liczy kureł i jkechać z frajerami pozdrowienia szacunek chciałbym wam pomodz ale łacze si e z wami krzysztof z małym atak i mileić frajerów strzła pozdrowienia siwy bks pa licze na Was

  • Reklama

  • banan10, 2007-10-13 16:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no wiec trzeba raz jeszcze pogratulowac oby tak dalej :)

  • Piotras (A7egJ5), 2007-10-13 20:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratuluje chlopaki macie awansowac do 2 ligi:) tak dalej trzymam was kciuki:)

  • banan10, 2007-10-13 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    z ta 2 liga liga to bym sie tak nie rozpedzal jeszcze nie w tym sezonie tego jestem pewien chociaz nie wroze chlopkom zle ale zeby tamsie dostac to trzeba grac juz troszke jeszcze troszke lepiej niz nasi dlatego takie moje zdanie jeszcze nie na ten sezon chociaz zycze im tego zeby sie awansowali

  • ktoś (AN0kkO), 2007-10-13 22:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a czy to chodzi o Jacka Wójcika który pracuje w BADER POLSKA???A tak właściwie to gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • banan10, 2007-10-13 23:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tak wlasnie o tego czlowieka tu chodzi

  • maly (An2FYM), 2007-10-14 11:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    moze kiedyś 2 liga stanie sie faktem w naszym mieście - ale na pewno jeszcze nie teraz. Na to potrzeba bardzo dużo pracy, po pierwsze aby była kiedyś 2 liga w bolesławcu to wszystkie osoby które zajmują sie koszykówką w naszy mieście muszą zacząć z sobą współpracować i wspólnymi siłami stworzyć zespół - a to jest możliwe - tylko potrzeba porozumienia a narazie tego nie ma.a szkoda. :-(

  • banan10, 2007-10-14 11:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    no moze i maly masz racje hmm tylko wspolpraca ciezkie slowo prawda szczegolnie teraz gdzie sa dwa klubu koszykarskie wy robicie swoja seniorska kosyzkowke my swoja hmm mozan bylo myslec na poczatku ze to bedzie jeden klub hmm no akurat stalo sie jak sie stalo ale mozna pomyslec bylo ze hmm zawodncy w jakis sposob beda wymieniani hmm pogramy troszke i tu i tu ale niestety ja jestem tylko zawodnikiem i do mnie nalezy gra reszta co sie dzieje nie nalezy juz do moich spraw. Mi daja pilke i ja mam trenoac i grac tylko tyle wiem. Mozna skombinowac w tym miescie ekipke do grania i to dosyc dobra moim zdaniem ale trzeba miec checi i jakis pomysl tylko tyle. Jeszcze raz wielkie gratulacje i oby wiecej tych zwyciestw.

  • maly (An2FYM), 2007-10-14 19:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ja jak i ty (banan) jestem wyłącznie zawodnikiem i wszystkie sprawy organizacyjne są poza mną. Własnie chodziło mi o to ze po co tworzyć dwie sekcje koszykówki w tak małym mieście jak mogłaby być jedna która miałaby zawodników jak i w juniorach tak i w lidze seniorskiej. Na pewno wpłynełoby to pozytywniej na rozwój basketu w naszym mieście. Jest wielu zawodników juniorów którzy już bardzo dobrze grają w basket i mieliby możliwość ogrywania sie w lidze juniorów i III lidze. A tak nie jest i tu rodzi sie pytanie dlaczego? dlaczego osoby które to wszystko organizują nie potrafią sie połączyć?

  • 1
  • 2

Reklama