Wybory 2007: granice obwodów

Dyskusja dla wiadomości: Wybory 2007: granice obwodów.


  • slim_sas, 2007-10-21 10:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Idźmy na wybory ! :)

  • gonzo (ANu996), 2007-10-21 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Idziemy i glosujemy na .........

  • Amanda (ANuY0F), 2007-10-21 11:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    PROSZĘ!! Co to zmieni jak zagłosujemy.To tylko im do kieszeni damy a sami nigdy nic nie otrzymamy z tych obietnic!!Chodziłam głosowałam i CO??? Za marne grosze zasówam!! A 90% moich znajomych opuściło ten kraj..Sama wychowuję dziecko i co? Zabrali fundusz alimentacyjny, tatuś dziecka rozbija się samochodami a Ja muszę wykarmić dziecko za 170 zł.Nie mówię już o szkole itp. , itd.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nigdzie się nie wybieram a wy róbcie jak chcecie..

  • slim_sas, 2007-10-21 11:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Amanda nie tędy droga. Jesli nie pójdziesz głosować to wybiorą za ciebie. Czyli wybiorą tak że bedzie ci się żyło tak jak dotychczas, chcesz tego? Więc rusz się do lokalu wyborczego i zrób coś bo narzekać to kazdy potrafi.

  • Wyborca (eQ5PN2), 2007-10-21 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Amando! A na to z kim masz dziecko tez nie mialas wplywu? Ruszaj wiec na wybory, jesli nie dla siebie to zrob to dla wlasnego dziecka!

  • grzesiek (ANuekN), 2007-10-21 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a może tak śluzowa, a nie rluzowa????

  • Amanda (AN0m0v), 2007-10-21 12:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Slim.Proszę cię ,wszyscy obiecują COŚ czego nigdy nie spełniają!!! W sejmie są tylko wojny i jakieś afery.A MY Polacy gdzie??Uważasz,że godnie żyjemy i godnie bedziemy Żyć!!!! Możemy dobrze żyć ale napewno nie w tym kraju...

  • Reklama

  • fgt (AN0EOI), 2007-10-21 15:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    grzesiek napisał: "a może tak śluzowa, a nie rluzowa????"poza tym: nie Plac Rwiętego Krzyża i nie Rwierkowa ;) Coś im się musiało pokiełbasić.

  • anpek, 2007-10-21 16:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    głosowałem, glosuję i mam nadzieję, że tego prawa mi nikt nie odbierze! a poza tym dziwię sie tym wszystkim, którzy ciągle narzekają i biadolą na władze, polityków, że źle w kraju... na pytanie czy byłeś na wyborach i głosowałeś? odpowiedź jest zawsze ta sama! po co? czy to coś zmieni? ciągle te same osoby dostają się do koryta i robią tylko swoją prywatę zapominając o dobru państwa i jego obywateli! ale jak ma się coś zmienić skoro przynajmniej 50% uprawnionych do głosowania Polaków nie idzie na wybory, a później tylko biadoli.może trzeba by powiedzieć! NIE GŁOSOWAŁEŚ, NIE MASZ PRAWA GŁOSU I NIE POWINIENEŚ NARZEKAĆ NA WYBRANYCH POLITYKÓW! TO NIE TWOI PRZEDSTAWICIELE!!!

  • rev® (eFwSPr), 2007-10-21 19:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przez takie "upadki" jak ta Amanda,Polska wlasnie jest gdzie jest.Sama piszesz ,ze za granica.. A czemu za granica NIE TUTAJ!?.Bo tam ludzie chodza na wybory a nie jak ty czekaja na kogos zeby im pomogl.Jak znowu bedzie zle w Polsce to tylko siebie za to win i takich bezmuzgow jak ty!.

  • Do SRIM SAS (ePEAB9), 2007-10-21 21:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ty kolego nie za mądry jesteś? Wypowiedz się konkretnie w jednym temacie a nie skaczesz jak prawiczek z kwiatka na kwiatek i nieudolnie próbujesz, nie masz co robić dzieciaku to siadaj do lekcji bo dostaniesz oczopląsu od przesiadywania godzinami przy komputerze i pisaniem niesprecyzowanych krótkich bełkotliwych treści. Zacznij formułować i określać swoje wypowiedzi Widać że ty już dawno jesteś na dnie a może i w rynsztoku nieudaczniku.

  • rev® (eFw9nr), 2007-10-21 22:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy ktos jeszcze oglada TVN24?-Bo wlasnie mowia ,ze kaczory juz chca uniewaznic wybory ?! dlaczego?

  • Amanda (ANbBiC), 2007-10-22 13:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Anpek!! Zrozum tekst ,który napisałam a pózniej się udzielaj!!! Głosowałam i nie miałam żadnego wpływu co się dzieje w tym kraju. Moja mama zawsze głosuje i...?Strajkowała bo pracuje za marne grosiki już 30 lat i to w naszej POLSKIEJ służbie zdrowia.Oby ten jeden twój głosik zmienił całą POLSKĘ..Polacy wracajcie będą zmiany ;-))))))))))

  • PASCAL5, 2007-10-22 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja się cieszę że PiSiory odpadły

  • Amanda (ANbBiC), 2007-10-22 15:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rewo!! Chyba sam siebie nazwałeś bezmuzgiem..Głosowałeś zawsze i co ?? masz coś z tego,żyje Ci się w Polsce super..Jak tak to gratuluje!! Ja wiem i wszyscy Polacy wiedzą co się wyprawia.Aby po tych wyborach było lepiej.

Reklama