Wybory Parlamentarne 2007

  • Ryszard (ANiwcn), 2007-10-02 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    trzymam kciuki. wolny obywatel!

  • sakramencko szwarna ja (AtPGc9), 2007-10-02 19:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Maciejewska, Maciejewska! chociażby dlatego, że to jedyna babeczka w tym samczym gronie. ale by im gule skoczyły, gdyby wygrała, hej!

  • nina (AsdUR5), 2007-10-02 19:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja zaglosuj na P.Przybylskiego,.Tak wogole chce aby wybory wygrala PO.

  • Niestety, ale w przypadku pani Maciejewskiej ktoś próbował oszukać system, dlatego głosy oddane na tę pozycję zostały odpowiednio zmniejszone. Uprzedzam, że w przypadku ponownego oszustwa będziemy blokować dostęp do serwisu.Zachęcam wszystkich do normalnego głosowania, dzięki temu wszyscy będziemy wiedzieć, jakie faktyczne mają poparcie poszczególni kandydaci. Jeśli będziemy oszukiwać, to ani nie przysporzymy głosów konkretnej osobie, ani nie dowiemy się, jakie mają poparcie. No i zdziwimy się wynikami wyborczymi.

  • Znajomy Znajomego (AN0kBQ), 2007-10-02 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    tylko PO!

  • Benny, 2007-10-02 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zwolennicy PiSu i jakiejś tam Maciejewskiej oszukują. Ci ludzie nie potrafią uczciwie nawet wziąć udziału w sondzie internetowej. Wybieram Cezarego Przybylskiego, człowieka uczciwego i skromnego.

  • Zenon (A7b5mi), 2007-10-02 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jestem pełny podziwu i uznania dla PiS, że wystawił na kandydata kobietę. Żadna inna partia pomimo,że głośno sobie zakładała 30% kobiet na liście tego nie uczyniła. Bardzo chciałbym i moja rodzina, aby kobieta z Bolesławca dostała się do Parlamentu. Głosujmy wszyscy na Panią Maciejewską, a będziemy mieli posłankę, która tak samo jak mężczyźni, którzy są długoletnimi posłami da sobie radę !!! Na innych panów startujących z Bolesławca szkoda głosu !

  • Reklama

  • Benny, 2007-10-02 19:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A jakie burżuazyjna Maciejewska ma doświadczenie w polityce??? Żadne! Nawet tu nigdy nie zagościła, nic nie napisała. A może ty Zenonie jesteś burżuazyjną Maciejewską???

  • slim_sas, 2007-10-02 21:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    NAwet sondę internetową manipulujecie pisiaki, zero godności i poczucia smaku, won stąd.

  • HEX5, 2007-10-02 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A coś o nich wiadomo ? - Nawet nie zachęcają by na nich głosować. Pojawiły się tylko nazwiska i nic się nie dzieje. Cisza. A gdzie jakaś kampania??. No po prostu ...... . Wiedzcie przyszli posłowie i posłanki, iż to społeczeństwo jest waszym PRACODAWCĄ i to ono wypłaca wam wynagrodzenie, a wy nawet nie silicie się nas do siebie przekonać - coś na zasadzie rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym pracodawcą, czyli z nami - ze społeczeństwem. Jeżeli nie podchodzicie do tego poważnie, a nie widać byście podchodzili, to my też tak do was podejdziemy.

  • hehe (A7bIx6), 2007-10-02 22:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja zaglosuje na PO i P. Cezarego . P. Maciejewska to nie jedyna kobieta na listach , na lisie PO kobieta jest na 3 miejscu . Moze , sama zainteresowana napisala by cokolwiek o sobie ? Na PiS nigdy nie zaglosuje , uwazam ze to jest partia ludzi z kompleksami.Ich elektorat to glownie emeryci i rencisci , sluchacze radia maryja i ludzie nie zaradni zyciowo ( ktorym oczywscie trzeba pomoc ale dajac wedke nie rybe - w postaci zasilkow itd. ).Wierze w to , ze narod w koncu przejrzy na oczy i wybierze cywilizowana europe a nie ciemnogrod i izolacje.Wybierze rozwoj , a nie rozliczanie z przeszloscia.Jestem mlodym czlowiekiem i smialo patrze w przyszlosc. Przylosc w ktorej mam nadzieje nie bedzie sie dreczyc ludzi przedsiebiorczych zwlascza jednoosobowych firm.Niech zyje liberalizm gospodarczy . Niech zyje PO .pozdrawiam

  • hania (AN00Gi), 2007-10-02 22:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No tak PO uczciwe HEHE !!! a co z waszą kandydatką PO do sejmiku??? To wasza kolezanka - ponoć taka uczciwa..... a 100tys ????NIE oddam głosu na PO !!! bo to oszuści !!!

  • slim_sas, 2007-10-02 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a co oczukali cie ? Gdzie i kiedy podaj przykłady .. czy tylko tak pleciesz trzy po trzy.

  • hehe (A7bIx6), 2007-10-02 22:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ucziwi ludzie w PiSie. afera tasmowa - begger , mojzeszowicz i lipinski zenada ,aferaz z CBA , wpadki ABW, bezpodstawne aresztowania , proby przekupstwa , koalicja z przestepcami to prawda warto glosowac na PiS.Moze haniu i do Ciebue zapukaja , bo mniemam ze masz na dysku ( mp3 , filmy , piracki office , piracki windows ) itd. premier zreszta pozkazal jak dbac o biednych mowiac: "Głodówka, to nie jest niezjedzenie kolacji" ;szacunek dla ludzi wypowiedz obecnego prezydenta "spieprzaj dziadu"no i pytania od "malpy w czerwonym"no i mamy kraj sterowany radiem bo glownie na tym elektoracie bazuje PiS . gratuluje wyborcom PiS wysublimowanego poczucia humoru

  • MAG (ANI1Ns), 2007-10-03 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Obserwatorzy OBWE sprawdzają, czy opozycja ma dostęp do telewizji.TVP jest partyjna.Obserwatorzy sprawdzają, czy policja nie nęka opozycji.Policja nachodzi Platformę ObywatelskąI dlatego nie wpuszczono obserwatorów.Broń demokracji, głosuj przeciwko PiS.

Reklama