Spotkanie z Katarzyną Maczel odbyło się w Muzeum Ceramiki

Dyskusja dla wiadomości: Spotkanie z Katarzyną Maczel odbyło się w Muzeum Ceramiki.


 • Anonim (ApKm9a), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moje wielkie gratulacje dla Pani Maczel,że dziś na swoim spotkaniu autorskim tak pięknie się zachowała.Żenującym był bowiem fakt,iż sekretarzyk miasta lizusostwem,względem Romana, na każdym kroku podkreślał jak to osiągnięcia ma Bolesławiec dzieki niemu,kompletnie zapominając,że to spotkanie służyło czemu innemu.Drogi Zieliński,najpierw kindersztuba i zapoznanie się jak wygladać powinno powiatnie przedstawieciela władz miasta,a dopiero po nauce,robić to.To co dziś zaprezentował to żenujący sspektakl z lepperowskiej półki.Brawa dla Pani Maślickiej i brawa dla Pani Maczel.Gratuluję.

 • Anonim (ewauk4), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  p.Maslicka pieknie polozyla na lopatki Zielinskiego,udawadniajac mu jego niekompatencje. Brawa pani Danusiu. brawa tez dla pani Kasi,która pięknie speuntowala kipokryzje Zielinskiego.

 • Anonim (d0Zc3I), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  uwazam,że tych kilka głosow z widowni poruszyło kilka istotnych spraw dla miasta.Władze bardzo się obruszyły.

 • Anonim (dkMmGC), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  niech żalują ci,których nie było.Sekretarz się wił-nie wiedziła jak ma odpowiedziec na zarzuty Pań:Maślickiej i Trawniczek, o obecnej sytuacji kulturalnej w naszym mieście. Panie go zażyły,wytrąciły argumenty z rąk ,a Pan Zieliński tylko zrobił się buraczkowy i się obraził. nielada widowisko:D.

 • Anonim (AN0Eoj), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem na tym spotkaniu (Kasia Maczel mieszka obecnie w Jeleniej Górze) bom ogrminie był ciekaw jak wypadnie Ona w swym rodzinnym mieście. Doskonale dała sobie radę z pierwszym atakiem wynikającym z błednie rozumianego tytułu tej pracy! Tytuł podobno w trakcie prac nad tą nagrodzona pracą magisterską uległ zmianie i stąd te drobne anse!Tak się składa, że od wielu lat osobisci i politycznie znam i panią Danutę Maslicką, pana Jerzego Zielińskiego a także nieobecnego na spotkaniu Prezydenta Miasta Piotra Romana. Bywałem w swym życiu na różnych spotkaniach, widywałem naprawdę ostre polemiki ocierające się wręcz o brutalność. Tu nie widziałem aby ktos kogoś położył na łopatki, aby ktokolwiek się obraził!Niemniej gratuluję Bolesławcowi takich magistrantów! Gratuluję pomysłu na nagradzanie prac naukowych związanych z Bolesławcem. Praca magisterska pani Katarzyny Maczel z domu Świerzewskiej jest według mnie pierwszym etapem opracowań. Teraz przed ... (może też panią Kasią) wykonanie szczegółowego opracowania dotyczacego życia teatralnego po 1945 rokiem do dzisiaj.Usłyszałem na spotkaniu i w kuluarach, że Powiat Bolesławiecki w niedługim czasie przejmie tereny za teatrem i rozpocznie działania nad remontem i rozbudową starego teatru. Może będzie stac Wasze miasto i Wasz powiat na ożywienie murów teatru po remoncie pełnym zespołem teatralnym i czestymi premierami spektakli!Z całego serca Wam tego życzę!Mieszkający od 29 lat w Jeleniej Górze Kazimierz Piotrowski (wczesniej byłem mieszkańcem Wrocławia) czyli Dolnoślązak!!!

 • Anonim (AKGAex), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  bo nikt nikogo nie obraził,ale skoro Pan był to widział jak p.Zieliński się wielce obraził:D. Chciał wypaść tak "pięknie" i szlachetnie popisując się ,że gdyby nie on to Bolesławiec by nie istniał.Wyglądało to mniej więcej tak:'ja i P.Prezydent jesteśmy piekni,śliczni,genialni,praworządni i jedyni tacy jacy istnieją na ziemi". Zenada!!!

 • Anonim (AN0EHj), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do "Zenady"!;-)Widziałem jedynie jak pani weszła w zdanie panu Zielińskiemu, więc on przerwał wypowiedź i dał tej pani dokonczyć jej myśl (było to ze strony tej pani w stylu debat "polityków" w telewizji). Potem t co miał przekazać to wypowiedział! I tyle.Niemniej całe spotkanie mi się podobało wraz z zaperzaniem się niektórych osób - to znaczy, ze one tym żyją i nie jest in to obojetne!Miłej niedzieli! Ukłony dla Bolesławczan, ale chyba właściwiej jest powiedzieć "dla mieszkanców Bolesławca!?!"Kazimierz Piotrowski

 • Anonim (A5Ggv7), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kasia na pewno wypadła świetnie i mądrze. Z tego,co wiem to poruszony został dość powazny problem bolesławieckiej kulutury w obecnym czasie. Nie ma co się dziwić towarzyszącym emocjom. Sama jestem bardzo zaniepokojona tym co się obecnie dzieje w naszym pięknym mieście,albo raczj to,co sie nie dzieje :(.Bardzo żałuję,całe swoje dziecięco-młode życie spędziłam w MDKu i BOKu,gdzie życie kulutralne miasta kwitło. Teraz nic się nie dzieje.Ilekroć przyjeżdzam do Bolesławca,nie ma zadnych imprez.Wszystko,co było juz nie istnieje,a nowego nic nie stworzono. Dlaczego?Ja bardzo żałuję:(. Myślę,że z Kasią miałyśmy jeszcze szczęscie rozwijać się w tamtym czasie dobrej,fajnej niwie kulturalnej .Tu nie chodzi o żadną krytykę,tu chodzi o to by władze zaczeły myśleć,że dzieje się zle,a wytykanie komuś nie oznacza,że mamy stać się od razu wrogiem.I nie chiałabym stać się wrogiem,ale chciałabym by mój kochany Bolesławiec kwitł jak kiedyś.Tymczasem on umiera kulturalnie :(.z pozdrowieniami Madzia :)

 • Anonim (ANyfPB), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piekna kobieta z różą - ciekawe...

 • Anonim (e3N3d8), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ooo pan andriu wyglada jak ksiadz

 • Anonim (AKDURr), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ojejej!Co to się działo! Pan Sekretarz jak przystało na klan megalomanów "wybijał się na czoło tej imprezy"a tu niesubordynowane babynie uszanowały stanowiska i za wszelką cenę chciały się dowiedzieć o szczegóły aktualnej aktywności kulturalnej instytucji do tego powołanych.I tym obraziły szanownego gościa swoją "nieumiejętnością rozmowy z przedstawicielem władzy".A TAKI BYŁ PIĘKNY,AMERYKANSKI

 • Anonim (AN0okz), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zastanawiam się , czy warto z naszych podatków utrzymywać nadętych bufonów , którzy z racji pełnionych funkcji , bo tylko na tym polega ich praca , raczą nam się objawiać przy okazji dostrzeżenia ludzi , którzy dla kultury w mieście naprawdę coś robią . A może pieniądze z ich pensji przeznaczyć na sponsoring przedsięwzięć kulturalnych , bo nie brak tu ludzi , którzy potrafią , jeśli im się nie przeszkadza i nie rzuca kłód pod nogi. Instytucjonalizacja kultury w niczym jej u nas nie pomaga , a to , co się dzieje , to przypomina niektórym , że oni ,, w tym robią " ...

 • Anonim (Arermk), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O fakcie docenienia Kasi Maczel podał jeleniogórski portal:jelonka.comdając za przykład Prezydentowi Jeleniej Góry Bolesławiec. Tekst jest pod tytułem:"Honory za magisterską lokalność"

 • Anonim (A7fzNi), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  czy aby nie za namowa Zielinskiego,a moze to sam sie Zielinski sibie chwali :D?Jeszcze dojdzie do tego,iż dowiemy sie,ze p.Katarzyna Maczel napisala prace magisterska dzieki Romanowi i Zielniskiemu. Coz za chora megalomania!!!!