Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej

Dyskusja dla wiadomości: Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej.


 • Anonim (ANbBZ2), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy kierowcy nie rozumia ze przy skrecie w prawo przy tak zwanej zielonej strzalce nie moga od razu skrecac w prawo gdyz jest to warunkowy skret trzeba sie zatrzymac przed a potem jesli nic nie zagraza w bezpieczenstwie ruch jechac w prawo przy zachowaniu szczególnej ostroznosci. No ale jesli sie rozmawia przez komorke w czasie jazdy to sie dzieja takie przypadki jakie sie stalo kilka miesiecy temu w ten sam sposob zginela pewna kobieta ( pokoj jej duszy ) te skrzyzowanie jest przeklete wiele wypadkow smiertelnych na nim sie wydarzylo rowniez z udzialem erki. Pracuje jako grzbarz i ze smiercia mam na codzien wspulczuje tej kobiecie i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonim (ANIZg3), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Marek czytaj dobrze komentarze!!!!!!! Tak kobieta już nieżyje. ;-(

 • Anonim (AznMeH), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Michałku, naprawdę nie wiem, co mogę napisać czy powiedzieć Tobie, Twoim Rodzicom, Justynce ... Serce mi pęka, kiedy myślę o Was i o ukochanej Cioci Oli. Ściskam Was wszystkich bardzo mocno, cały czas jestem myślami z Wami - Gosia.

 • Anonim (kUfMC), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Peace Man !! wielka strata i wielka szkoda,trzymaj sie !!!R.I.P.

 • Anonim (ePEAB9), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pogrzeb odbędzie się 15.12.2007 r. o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym w Bolesławcu.

 • Anonim (AsdUR5), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam Tam gdzie to sie stało...:(to straszne to juz Chyba 2 wypadek w tym miejscu!!!tez tir potracij kobiete tak samo jak ten wypadek....:( Ciarki mnie przechodzą jak tamtendy przechodze Grrr

 • Anonim (AtPG2N), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  dokladnie tak samo jak kiedys w tym samym miejscu

 • to definitywnie wina sygnalizacji... bo po 1 tam nie ma warunkowej strzalki w prawo jak to co niektorzy tu pisza, a zielone dla kierujacego pojazdem od strony jeleniej gory zapala sie w tym samym czasie co zielone pieszego...

 • Anonim (AmRBsZ), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzisiaj jest dwa miesiące jak doszło do tego wypadku,nie mogę w dalszym ciągu pogodzić się z śmiercią MAMY.Przeraża mnie ilość TIRów w naszym mieście a na skrzyżowaniu na którym doszło do wypadku wszystko jest po staremu,ile ludzi musi zginąć żeby ktoś odpowiedzialny zajął się tą sprawą.

 • Anonim (AN0WSS), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie jest to zadna wina osob przechodzacych przez pasy... Instruktorzy nauki jazdy zawsze informuja ze jak przejezdzam przez krzyzowke to musimy patrzec jakie swiatlo maja piesi i wtedy zachowac ostroznosc. Wiec wina lezy po stronie kierowcy... Moja siostra zostala dzisiaj w tym samym miejscu potracona takze przez MANa, na szczescie nic sie nie stalo, ale samo przezycie (doznanie) kontaktu z "kolosem" pozostaje w psychice. Nie jest to pierwszy ani ostatni wypadek w tym miejscu, dlatego apel do wszystkich: ZACHOWUJCIE TAM SZCZEGOLNA OSTROZNOSC !!!!

 • Anonim (AEbla5), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Minely juz trzy miesiace. Nie ma winnego smierci mojej ukochanej cioci. Kierowca, ktory spowodowal wypadek, do tej pory nie poniosl zadnych konsekwencji.Nic z tego nie rozumiem. Jest mi bardo smutno.