Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej

Dyskusja dla wiadomości: Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej.


 • Anonim (AN0m1F), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja moherowa przekazuję wyrazy współczucia, bo czasami wiem jak jesteśmy my w moherkch dyskryminowane .Przekazuję tą drogą szczere życzenia powrotu do zdrowia i sprawności. Bo najważniejsze w tym wieku to sprawnym być i nie być nikomu ciężarem. Pozdrawiam

 • Anonim (ApHAhl), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do Perus123Weeeź idź się człowieku na 1000- lecia wylecz. Tylko jak tam będziesz szedł to nie idź przez te skrzyżowanie, które przecina ulicy 1000- lecia z Chrobrym, bo tam też są światła i mogą cie rozjechać. Idż sobie lepiej na te światła na przeciwo bramy szpitala. Tam będziesz miał ZiElOnE na życzenie, więc przypuszczam, że tam bezpiecznie przez ulice sobie przejdziesz.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na tym skrzyżowaniu jest lipa , bo gdy stoisz na światłach od Lwówka pierwszy to przy skręcie w prawo ruszasz na zielonym i widzisz że na tych feralnych pasach jest czerwone, jak już dojedziesz do pasów wtedy pieszym wyskakuje zielone i przez to ten wypadek. Sam bym tam rozjechał pieszego który nie patrzy w bok tylko w światło i wskakuje na pasy bo ma zielone....Może "Będzie lepiej" hehe

 • Anonim (ePg2jl), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  strasznie prosty jesteś człowieku .żal mi Ciebie.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do ~ddddddd, na przejściach z sygnalizacją świetlną pieszy ma bezwzględne pierszeństwo do przejścia jeśli sygnalizacja działa poprawnie, ostrożność i to wielokrotnie zwiększoną, nie tylko na przejściach z sygnalizacją, ale wszędzie, winien zachować kierowca! Nic nie usprawiedliwia młodych pistoletów za kółkiem 20to tonowego kolosa! On jest panem drogi! A widoczność to kierowca tira ma dużo większą od osobówki - siedzi 2 metry nad ziemią i widzi z góry co się dzieje na drodze! Przejście dla pieszych to miejsce gdzie właśnie pieszy ma pełne prawo do bezpiecznego przejścia na drugą stronę bez specjalniego zachowania ostrożności ze swojej strony. Nawet przepisy o ruchu drogowym mówią o zachowaniu specjalnej ostrożności na przejściach.

 • Anonim (ArgADl), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  no ja tam nie wiem ale skoro kobieta była potłuczona to gdzie byli jej opiekunowie??? "potłuczeni" mają zazwyczaj ograniczone możliwości swobodnego poruszania się, no chyba że to tylko insynuacja

 • Anonim (Ap8Pq8), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego adam życzę ci powodzenia przy przechodzeniu przez przejście bez zachowania ostrożności, oby cię nic nie rozjechało.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz kolego, ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu, napisałem, że przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną nie wymagają szczególnej ostrożności ze strony pieszego!! Bo jak do cholery ma zielone światło na przejście to rusza i przechodzi, a ty jako kierowca masz czerwone to stoisz!! To chyba rozumiesz! Światła są tak skonstruowane, że nawet daltonista wie kiedy ma stać, a kiedy jechać! Widocznie ty nie zwracasz uwagi na światła, skoro takie bzdury wypiosujesz! Pieszy na światłach to nie zwierzyna, która ma za zadanie przeskoczyć leśną przecinkę - ulicę, przed myśliwym - kierwocą! A strzałka zzielona, to jak ktoś słusznie zauważył, nie zielone światło, ale warunek, jeśli droga jest wolna!!! Panie ~dddddd, polecam kodeks drogowy i nowe przepisy o ruchu drogowym. A może ty jesteś młodym kierowcą?

 • Anonim (Ap8Pq8), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolego adam to chyba nigdy nie jechałeś przez to skrzyżowanie, od strony jeleniej góry przy skręcie w prawo masz zielone ( nie zieloną strzałkę) a pieszym zapala sie zielone po ok 2-3 sekundach. Oczywiście że jestem młodym kierowcą z 12 letnim stażem za kólkiem i uważam w dalszym ciągu że trzeba zachowywać szczególną ostrożność przy przechodzeniu przez jezdnie, jak również przy przejeżdzaniu przez pasy dla pieszych. Więc adamie tobie przydało by się poczytanie kodeksu skoro twierdzisz że pieszy nie musi uważać na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną.

 • Anonim (A54mts), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  TO NIE PIERWSZY WYPADEK Z UDZIAłEM PIESZEGO I TIRA NA TYCH PASACH. MOZE BY JAKIś CYMBAł POMYśLAł I ZMIENIł ORGANIZACJE śWIATEł żEBY PIESI I AUTA NIE MIELI ZIELONEGO. POZDRAWIAM CYMBAłóW OD śWIATEł.

 • Anonim (AmRONf), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chciałbym powiedzieć tylko tym idiotom pozbawionym jakiegokolwiek śladu mózgu, którzy tu sobie urządzają żarty z tej sytuacji, że potrąconą kobietą jest moja Babcia, która przechodziła na zielonym świetle, ciężarówka wyjechała zielonej strzałce która oznacza WARUNKOWY wjazd na skrzyżowanie. Winny jest więc w 100% kierowca ciężarówki i mam nadzieje że spotka go za to odpowiednia kara. Obecnie moja babcie znajduje się w złym stanie w szpitalu. Jest już po jednej operacji. Nie wiadomo jak z tego wszystkie wyjdzie, ani czy odzyska kiedykolwiek sprawność. Debilne komentarze radze wiec zachować dla siebie.

 • Anonim (AsdUR5), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  popieram w 100% powyższą wypowiedź (Michała P.)

 • Anonim (AN0tgL), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja również w 100% popieram zdanie Michała P. i Rekina! Niewyobrażalne jest dla mnie, jak taką tragedię można tak debilnie komentować jak co niektórzy! Trzeba być pozbawionym uczuć i serca, żeby wyrażać takie opinie! I niezaprzeczalny jest fakt, że to babcia Michała miała pierszeństwo, nie wtargnęła nikomu nagle pod maskę! Michale, z całej siły trzymam kciuki za szybki powrót Twojej babci do zdrowia i formy! Mam nadzieję, że będzie dobrze i że mimo tak poważnego urazu, Twoja babcia odzyska sprawność!

 • Anonim (ePEAB9), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi Michale!Teraz przejmujesz się stanem babci! Jako wnuczek powinieneś nosić babci zakupy z tartaku, a Babcia w kapciach przed kominkiem słuchac ojca dyrektora...

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  do ~adolf. Czy ty człowieku nie masz za grosz wspólczucia wypisując takie rzeczy do chłopaka, który przeżył właśnie tragedię!!! Co ty sobie myślisz, że każda babcia jest taka jak np.TWOJA!! Ciekawe jak ty byś się czuł jakby takie cos przydarzyło sie twojej babci!! Przeżyłam podobną tragedię, ale w moim przypadku babcia nie przeżyła.. ciekawe jaki ty bedziesz jak sie zestarzejesz i wtedy też będą się z ciebie śmiać, bo bedziesz miał inne poglądy niż wówczas obowiązujące w oczach młodych, więc takie pierdoły zachowaj dla siebie i nie denerwuj ludzi w takich sytuacjach!!