Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej

Dyskusja dla wiadomości: Tir potrącił kobietę na pasach przy ulicy Podgórnej.


 • Anonim (eQ5PK6), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To czarne, włochate wygląda jak kot...

 • Anonim (ANueqm), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przechodziłem tamtędy chwile po wypadku, nieciekawie to wyglądało. Oby kobieta wróciła do zdrowia.

 • Anonim (A7ZPsr), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No wiadomo...jak jest się kilka albo kilkanaście godzin za kółkiem to czujność i refleks to praktycznie spada do zera. Trzeba to zmienić, bo tiry na drodze to po prostu śmierć. Współczuje tej Pani i oczywiście życzę szybkiego powrostu do zdrowia.

 • Anonim (ePSuLD), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz zawsze wszyscy mówią że wina kierowcy czy tira czy osobówki, a pomyśl jak wyjdzie ci tak baba na droge metr przed maseke to ani refleks ani najlepsze hamólce nipomogą. Nauczmy się przechodzić przez drogę a będzie mniej takich wypadków jak ten. A dla tej kobiety życzę powrotu do zdrowia.

 • Anonim (AkNsZO), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  zgadzam sie z tą wypowiedzia "do Tomka" ale akurat w tym przypadku kobieta miała zielone światło...

 • Anonim (ANnhlK), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I kolejna osoba zostala potracona ... co sie dzieje w tym Boleslawcu ??? Az strach ! Dobrze ze juz tam nie mieszkam ... Zycze tej biednej kobiecie by szybko wrocila do zdrowia ...........Z tego wniosek , ze nie tylko na swiatla trzeba patrzec ale i rowniez , po prostu sie rozgladac czy nic nie jedzie ... Same swiatla nie wystarcza by uniknac takich przypadkow ...

 • Anonim (AN0mD0), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To czarne to mocherowy beret ..

 • Anonim (AkNsIL), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To czarne to nie kot . to Pani czapka i jej zakupy. ..

 • Anonim (eQ5PKN), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czemu właściwie ma służyć foto, na którym widać beret, filet z kurczaka, rozerwaną reklamówkę i cebulę?

 • Anonim (AsdUR5), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to już kolejny taki wypadek w tym miejscu - tylko że poprzednio piesza zginęła. Może ktoś coś by z tą sygnalizacją zrobił? To chyba nie powinno tak być, żeby i samochód, i kobieta mieli naraz zielone światło?

 • Anonim (AkmVwM), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo te zdjęcia robili pewnie profesjonaliści z bolesławieckiej kablówki.2007-12-04, 22:23"kamilak" poczytaj trochę kodeks drogowy to się dowiesz więcej niż wiesz przyjacielu. Zmienić przepisy dla jednego zdarzenia drogowego? Po prostu więcej wyobrazni ze strony kierowcow a tym bardziej ze strony pieszych.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  oczywiście że jest to dopuszczalne że samochód i piesi maja zielone światło tylko pieszy w takim wypadku ma bezwzględnie pierwszeństwo tak jak w przypadku gdy kierujący ma zieloną strzałkę taką zieloną strzałkę należy potraktować jak znak STOPPowrotu do zdrowia życzę !

 • Anonim (AkmVwM), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam się z tobą kolego "as" ale zielone światło dla pieszego nie oznacza że może on bez zachowania szczególnej ostrożności wchodzić na przejście dla pieszych, oczywiście w tym przypadku ewidentna wina kierowcy ciężarówki, ale to i tak nie usprawiedliwia braku wyobrażni pieszych. Poszkodowanej życzę szybkiego powrotu do zdrowia a kierowcy bezkolizyjnej jazdy

 • Anonim (ApHAhl), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No fakt...zgadzam się, że jeżeli ktoś wyskoczy przed maskę to nic nie pomoże. Ale w tym wypadku kierowca tira mógł zachować większą ostrożnośc i zatrzymać się przed ,,zebrą'' i upewnić, czy nikt akurat w tym momencie przez pasy nie przechodzi

 • A ja słyszałem od pewnej dobrze poinformowanej Pani która dowiedziała się od innej Pani że poszkodowanym był mężczyzna który wpadł na samochód osobowy, odbił się od niego i wpadł pod koła ciągnika siodłowego. Ciągnik zaś przejechał kołem po twarzy mężczyzny. Następnie karetka zabrała denata. Poczta pantoflowa jest najwiarygodniejszym nośnikiem informacji. Przypuszczam że po dalszych replikacjach news-u mężczyzna wyjdzie z tego cało, wyjezie na Madagaskar i założy rodzinę alternatywną z małpą wąskonosą przypadkowo poznaną w eskimoskim iglo CDN... LUDZIE LITOŚCI, NIE ZMYŚLAJCIE !!!