Urząd Miasta przypomina o wymianie dowodów osobistych

Dyskusja dla wiadomości: Urząd Miasta przypomina o wymianie dowodów osobistych.


 • Anonim (ANunQ6), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  mam czekac 2 miesiece i 7 dni czy to jest normalne przeciez jstesmy w uni paranoja w tej polsce

 • Wymiana trwa od kilku lat i paranoja to ludzie. Wszystko na ostatnia chwile i potem narzekanie. Ja wymialem rok temu i zajeło mi to 15min w urzedzie i 3tyg czekania.

 • Anonim (ANugxy), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  nie bedzi taki madry

 • Anonim (eQ5PKz), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy to taki naród, że gdyby nawet urzędnik do ich domu przyszedł z gotowymi drukami z prośbą o wypełnienie i wymianę dowodu, to zostałby wykopany za drzwi! Wszystko na ostatnią chwilę, a potem narzekania, nerwy i przekleństwa... z powodu braku zapobiegliowści. Podobnie zresztą jest z PITami kiedy w ostatnie dni ogonki są kilometrowe... a można było przyjść wcześniej, wejść na 2 minuty i .... wyjść. Także Waldziu patrz po sobie.

 • Anonim (ePSuLr), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tu masz racje!kilka lat wymiany i ogłaszania o konieczności wymiany. Ile można prosić ludzi i po co skoro i tak to wszystko mają gdzieś! Po prostu 31 grudnia i wszyscy mają mieć wymienione dokumenty. I nawet minuty dłużej. Urzędnik też człowiek niech sobie odpocznie...

 • Anonim (AWEJG2), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kochani to jakaś paranoja! jakiś pajac pisze prawo żeby wyminiać jakiś świstek zielonego papieru a potem całe stado "baranów" (wybacie dosadność) ustawia się w kolejce żeby podążyć wyznaczoną ścieżką! ludzie a na co nam dowody?????!!!! wszelkie instytucje potrzebują dokumentu ze zdjęciem ! wszyscy niemal mamy paszpory! ja mam w nosie nie będę wydawał kasy bo ktoś tak wymyślil..sory! to jest totalny absurd który należy skrupulatnie i bezwzględnie wyeliminować

 • Anonim (ANGgbi), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, tak, Zibolu ! Wolność Tomku w swoim domku ! Żadnych obowiązków, żadnych dokumentów, Polska niech nierządem stoi ! Czy aby sam nie jesteś najwiekszym "baranem" ???!!!