Boleslawiec.org jest najpopularniejszym bolesławieckim portalem

Dyskusja dla wiadomości: Boleslawiec.org jest najpopularniejszym bolesławieckim portalem.


 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kpiny sobie robicie tymi danymi z dnia 01.01.2008 kogo zaczepialiscie na ulicy w tym dniu pijaczkow powracajacych z imprez a moze mocherowe berety. Jestescie zalosni.

 • Anonim (A7bypY), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i w końcu jakiś konkret w postaci tych rankingów w tym całym konkurowaniu lokalnych portali. Do tej pory wszystkie pisały o sobie 'najlepszy, najczęściej odwiedzany' itp itd ale bez pokrycia - puste gadanie. Teraz widać czarno na białym, co i jak. Express odpada widać w przedbiegach :) Nic tylko pogratulować liderowi - tak trzymać w tym nowym roku :)

 • Anonim (A7bypY), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~homer, ta firma tworzy statystki on-line a nie biegając z pytaniami :) czytaj ze zrozumieniem...

  Z tego co widzę, każdy z tych portali korzysta z ich statystyk, więc... są wiarygodne.

 • Anonim (ANGgcf), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuły na poziomie, informacje jasne i czytelne, można się szybko dowiedzieć istotnych rzeczy. fachowy i dobry portal. Zdecydowanie wyróżnia się wśród innych. Dobre informacje video, robione z pomysłem i ciekawie, nie takie tam bla bla! Ja tam bez statystyk uważam, że ocena wiarygodna! Pozdrawiam.

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  sukcesem jest bardzo wysoki wynik niekomercyjnego drugiego portalu

 • Anonim (AN0lHK), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak przy okazji rankingów, brawa za relacje z sesji rady miejskiej, jest to duży krok w stronę pluralizmu mediów w naszym mieście. Szkoda, że jedyny i nikogo nie stać na tyle odwagi.

 • Anonim (A7fwWR), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W koncu normalne porownanie stron. Wynik boleslawiec.org bardzo dobry, tym bardziej ze boleslawiec.org zaczal dzialac pozniej niz ten bolec dla gimnazjow. Jakosc boleslawiec.org jest wysoka jak widac i ludzie to doceniaja! Zycze powodzenia w tym roku , oby tak dalej.

 • byloby dobrze gdyby nie ta cenzura wypowiedzi odwiedzajacych...

 • Anonim (ApFQkW), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mir.ko - co ma komercyjność do popularnosci? Z tego co ciągle czytam, to właśnie to jest wada, bo "choinka" reklam itd. Zdecydujcie się ludzie. Gdyby było kiepsko, to by nie było tylu odwiedzin. a do redaktorów: Proszę o podanie skali na wykresie!!!!!!Na oko widać, że nie jest procentowa. A jeśli nie, to skala jest niezbędna!!!!!!!!Przykład? B.org - 1000 osób dziennie, Bolec - 990. Wykres jest wycinkiem całego, na którym skala zaczyna się od 950. I chociaż różnica pozornie niewielka, na wykresie będzie kolosalna. To ogólnie znany myk:)))Bądźmy profesjonalistami do końca!! Jeśli się mylę, to sami oczyszczą się PAństwo z zarzutów. Jeśli nie otrzymam odpowiedzi, to wiarygodność spada:))Dobranoc i Wesołego Nowego Roku

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  to oczywiste co je różni, portal kometcyjny ma fundusze na wszelakie promocje w mieście i ciekawe artykuły, dalej dociera. doceniam b.org. myśle, że bolec przyciąga głównie ilością osób wypowiadających się na forum, szybkimi i poważnymi często rozmowami. więc news'y czerpię z tąd :) a w rozmowy i poznawanie ludzi wdaje się tam. pozdrawiam

 • Infografika mnie rozwaliła

 • Anonim, 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaja sobie robicie? Badanie na czterech respondentach?Kopiujecie tylko artykuły z bolec.A po co czytać kopie jak można orginał ;-)

 • Anonim (AN0mmH), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wyroki sądowe to wasza porażka na całej linii. Bagno jakim jest ten portal dzięki zaglądaniu ludziom w kartoteki śmierdzi okrutnie. Może i jesteście lepsi od innych bolesławieckich portali, ale wciąż słabi i na niskim poziomie, tak jak inne

 • Anonim (ANbpXk), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dla mnie ten portal jest mierny. Baardzo rzadko aktualizowany, nudny. Czasem przez dwa trzy dni nic się tu nie dzieje. Przesiąknięty komercją i chęcią zysku. Fuj.

 • Anonim (eQ5PLW), 11 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze mówiłem ze Boleslawiec.org jest najlepszy i teraz ktos niezalezny to potwierdzil. Wykres wszystko jasno mowi. Zawsze jest tak ze ktos jest najlepszy a reszta sie na nim wzoruje i juz. Taka natura.