Kto odpowie za zniszczenie chodnika

 • Anonim (ANbpuK), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam. Wczoraj 14. 05. 2012 około godziny 18 jadąc samochodem na skrzyżowaniu obok "wieżowca-urządu miasta" musiałem troszkę dłużej poczekać na skrzyżowaniu ustępując wyjazdu kanonadzie samochodów ciężarowych wyjażdżających z placu Popiełuszki. Samochody ciężarowe przewoziły wyposażenie wesołego miasteczka, które oferowało swoje usługi w dniach 10-14. 05 2012. Swoje odczekałem i przejechałem skrzyżowanie. Niestety nie zauważyłem od razu tylko po około pół godzinie jeszcze raz przejeżdżając to skrzyżowanie, iż w miejscu wyjazdu z placu na ulice, chodnik jest połamany. Wyraźnie widać że to te samochody ciężarowe połamały ten chodnik. Zastanawia mnie co teraz, za późno żeby dzwonić na policję. Czy urzędnicy dosiegną owo wesołe miasteczko i rozliczą ich za uszkodzony chodnik. W załaczniku zdjęcie.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AN0IZp), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie, za to zapłaci miasto, czyli m.in. Pan.

 • Anonim (v3raR), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Następnym razem dla wszystkich mieszkańców darmowa karuzela :) ie ma tego złego...

 • Dlaczego w fontannie nie ma wody, ani ławek obok? Przecież kiedyś ten skwer tętnił życiem.

 • Anonim (AtPxVi), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ławki są, tylko nie tam gdzie trzeba. Pos#$% przez ptaki.

 • W fontannie nie ma wody, ławek nie ma i trawa wymiętolona przez wesołe miasteczko. A więc pasuje tam ten piękny infokiosk z ulicy Mickiewicza, który jest obity dechą w miejscu wyświetlacza :)
  Proszę go tam ustawić , zagraniczni turyści będą mogli sobie tam odpukać w niemalowane

 • Anonim (AtPye4), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja jako dzieciak kąpałem się w tej fontannie.

 • Anonim (AE7gJY), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  J dziękujemy za obywatelski donos.

 • Anonim (AsRc3P), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaplaci za to miasto z pieniedzy ktore normalnie kasuje za wynajecie placu pod owe wesole miasteczko, normalnie takie rzeczy sa tak zalatwiane a bynajmniej powinny i brane pod uwage za kazdym razem.
  2012-05-15, 23:11Fakt fontanna jest wody nie ma, lawek tak samo, minus dla wladz miasta zwlaszcza przed zblizajacym sie latem.

 • Anonim (ej7jcc), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zrobili ci nową fontannę w rynku i ławki też są a zanim ktoś się wezmie za naprawe tego chodnika to lata miną.

 • Anonim (ANuys5), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma tam nic, bo przecież działka jest na sprzedaż. A, że za taką cenę, że od kilku lat nikt jej nie chce, to wydaje mi się, że to sie nie zmieni szybko. Boom na inwestycje mija.

 • Anonim (AtPyeu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piekny zielony teren w środku miasta, od kilku lat sukcesywnie jest dewastowny i niszczony. Po tylu latach uruchomienie fontanny jest juz nieopłacalne, ale nim ktos kupi ten teren miasto powinno ustawić tam ławki, latem miło posiedzieć i odpocząć. Pamiętam świetność tej fonntanny, sama się w niej kąpałam. Zawsze był tam tłum ludzi a dzieciaki były przeszczęsliwe mogąc się w niej popluskać. Przychodziły tam całe rodziny, wyciągały kocyki, układały się na trawce i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz fontanna tylko straszy, a szkoda, bo mogła być swojego rodzaju wizytówką dla miasta... u nas niestety o takie rzeczy się nie dba. Łatwiej było zainwestować pieniązki w nową fonnatną, nieszczęsne infokioski i obkupczone ławki ustawione tak gdzie nie powinny stać. Myslę, że pewnego dnia podjedzie tam duzy spychać i zrówna wszystko z ziemią i temat fontanny raz na zawsze zostanie zakończony... szkoda :(.

 • Anonim (AtPxqW), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja chcę fontannę jak dawniej.