Policja: 186 mandatów w święta

Dyskusja dla wiadomości: Policja: 186 mandatów w święta.


  • asd (AkNlSL), 2012-04-10 15:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I moj bylby 187 ale ze sa jeszcze policjanci normalni to bardzo dziekuje :).

  • Kamil (ArCgjL), 2012-04-10 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To ładnie państwo zarobiło.

  • Muminka, 2012-04-11 00:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak i ciekawe na ci te pieniązki polecą.

  • biedny poseł (A5fEmg), 2012-04-11 00:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak to na co na ''głodowe'' hehe pensje dla urzędników no i na premie :-P.

  • Anonim (evggod), 2012-04-11 06:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I bardzo dobrze bo jeśli się jezdzi przepisowo to się nie dostaje mandatów.

  • woriot (ArCgjD), 2012-04-11 10:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Anonim, źle mówisz. Ja jeżdżę bardzo przepisowo i dostaje cały czas jakiś mandat za byle co. Jechałem 120 km/h koło cmentarza na śluzowej. I mnie złapali za nadmierną prędkość. Ja tego nie rozumnie.
    2012-04-11, 10:15Jak policjanci ochotę mają to nawet trzeżwych zatrzymają bo w ich portfelach kasy jest mało bo kierowcy coraz częściej po pijaku za kułko nie wsiadają.

  • Sure, 2012-04-11 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~woriot napisał(a): Anonim, źle mówisz. Ja jeżdżę bardzo przepisowo i dostaje cały czas jakiś mandat za byle co. Jechałem 120 km/h koło cmentarza na śluzowej. I mnie złapali za nadmierną prędkość. Ja tego nie rozumnie. O, właśnie :) Ostatnio zatrzymano mi dowód rejestracyjny za rozszczelniony wydech, ale ja się pytam; czy pan policjant ma takie uprawnienia, że na ''odsłuch'' ocenia stan techniczny tłumika? No, ale ''miałam się cieszyć, że mandatu nie dostałam'' :P No to się cieszę :D.
  • Reklama

  • Rocky Balboa (vraLN), 2012-04-11 18:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Najlepiej to nie włączac się do ruchu!

  • zenek (Vv0f8), 2012-04-11 20:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Sluchajcie przeciez oni maja od gornie zaplanowane ile ma byc pieniedzy za mandaty to sie czepiaja wszystkiego ale cos wam powiem u nas jeszcze nie jest tak zle ale w lubuskim to naprawde wredne psy niech ich szlak jasny trafi i pioruny siarczyste i ogniste.

  • pies (AtPGVn), 2012-04-12 09:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego takie oburzenie, po kiego grzyba pije i jedzie a jedzie za szybko i takie tam. Używaj mózgu to Ci nie zgnije!

  • Sw Mikołaj (evggAH), 2012-04-12 16:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie po kiego "psie"
    Tylko np. z jakiego powodu ;)
    Piłeś nie jedź.
    Proste :)
    A To że policja się przyczepia do wszystkiego to standard w tym kraju.
    Pieniążki do skarbu państwa...
    A państwo... Nadal biedne...

  • etc (ejpEqa), 2012-04-12 16:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozdrawiam panów policjantów z Autka marki KIA którzy przed wczoraj wszczeli poscig za qadem w okolicach krzyzowej ;d Ps: Na tak ruchliwej drodze zawracać na ręcznym? ;d.

  • jojo (AtPyoK), 2012-04-12 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Takie to już "pieskie" życie. Nic się nie zmieniło. Jest limit i trzeba go wykonać więc czepiają się byle g... na. Czemu nie zrobią porządku na Zgorzeleckiej, Sierpnia 80, Piaskowej i paru innych ulicach gdzie zapomniano co to przepisy ruchu drogowego, a panowie i panie z prewencji niech wezmą się za porządki na podwórkach i osiedlach a nie "diagnostykę" samochodów. Pozdrawiam.

  • emeryt (AtPxMF), 2012-04-12 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    -jojo nie podpowiadaj władzy co ma robić i czym się zajmować.

  • qwe (vrKLU), 2012-04-13 14:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Władza jest w warszawie tak powiedział mi ostatnio policjant :d.

  • 1
  • 2

Reklama