Poród w Bolesławcu

 • Anonim, 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam chciałabym uzyskać opinie na temat porodu w bolesławieckim szpitalu. O warunkach, salach lekarzach i wszystkim co istotne.

 • Anonim (ArejF6), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja rodziłam w bolesławcu 3 miesiące temu, mimo, że prawie kazdy mi odradzał, a ja jestem mega zadowolona, personel fantastyczny, położne cudowne i cierpliwe, lekarze? No cóż, moja ciąże prowadziła doktor K. I jestem jej niesamowicie wdzięczna za opiekę za równo w gabinecie jak i na oddziale, jedynie o doktor K. Mogę coś powiedzieć bo jedynie ją znam i mam o niej jak najlepsze zdanie, a reszty lekarzy po prostu nie poznałam na tyle aby cokolwiek o nich pisać, uważam jedynie, że obowiązki swoje spełniali prawidłowo, ja myślę, że w każdym mieście można jakoś po ludzku przeżyć te kilka dni po porodzie, trzeba tylko być ludzki dla położnych, pielęgniarek z noworodkowego, salowych a one odwdzięczą się tym samym. Nie można wymagać aby lekarze czy pielęgniarki były cały czas przy naszym łóżku, pamiętajmy, że szpital w leśnej górze to tylko fikcja a rzeczywistość jest całkiem inna.

 • Anonim (Am6u2s), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W bolesławieckim szpitalu rodziłam 2 razy. Raz 10lat temu córeczkę i rok temu synka :) Do tego w obu przypadkach bardzo długo leżałam na patologi ciąży. Nie było żądnych problemów. Lekarze i pielęgniarki spełnili swoje obowiązki wzorowo.

 • Anonim (ANGe2H), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja rodziłam w złotoryi aż trzy razy i jestem mega zadowolona bo o bolesławieckiej porodówce słyszałam wiele złego.

 • Ja urodziłam synka 2, 5 roku temu i narzekać nie mogę :) Zarówno lekarze jak i pielęgniarki wypełniali swoje obowiązki prawidłowo. Co do warunków to nie wiem jak jest teraz ale wcześniej zależy na jakiej sali się leżało. Ja leżałam na 4 osobowej z łazienką i toaletą, wiem, że były tez takie bez łazienki. Jeśli miałabym znów urodzić dziecko nie miałabym co do Bolesławieckiego oddziału położnictwa żadnych obaw. Pozdrawiam i życzę szybkiego i łagodnego porodu oraz zdrowia dla Ciebie i Maleństwa.

 • Anonim (AtPxj3), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławiecki szpital to dno jak zatrudnia takich jak ruska...

 • Anonim (AtPGO8), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dno to pisze takie brednie. Polscy lekarze też pracują za granicą i ciekawe czy tamtejsi tubylcy też tak "ładnie" wypowiadają sie na ich temat. Założę sie ze nie bo z takiej kultury i tolerancji znani jesteśmy tylko my.

 • Anonim (A54m82), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widocznie mam ku temu powód... i zapewniam Cię, że poważny!

 • Anonim (AqBgES), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaka ruska?

 • Anonim (1nK3z), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja rodziłam w Bolesławcu 3 lata temu i naprawde jest DOBRZE. Lekarze się BARDZO starają, nie ma co narzekać. A jak komuś nie odpowida to niech jedzie do NIEMIEC tam jest jeczcze lepiej.

 • Anonim (AE7yf0), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodziłam niespełna 2 lata temu. Ciążę prowdził lekarz który nie jest i nie był zatrudniony w bolesławieckim szpital. Z całego serca polecam tak przed porodem jak i po. Położne super zainteresowanie lekarzy moim stanem i stanem dziecka miło mnie zaskoczyło. Spokojnie mogę polecić nasz szpital.

 • Anonim (AHd7ZU), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szpital można polecić, ale jak już napisałą kk nie wszystkich lekarzy.

 • Anonim (AtPxSk), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie rodzilam w boleslawcu... chciałabym wypowiedziec sie na temet naglego przypadku na oddziale dzieciecym lecz tam nie ma tam wpisów dzisiaj bylam z 2 latkiem na oddziale ma goraczke i od 3 w nocy placze z powodu bulu ucha nie przyjeli mnie bo jak mówili nie mam skierowania ale z kad... jest 8 a ndziecko dalej placze.

 • Anonim (ANG2dZ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anna - to idź do lekarza pierwszego kontaktu. Takie są procedury - od godziny 8-18. 00 nie dostaniesz się na oddział dziecięcy bez skierowania. Co innego w nocy - trzeba było o 3 pojechać i nie byłoby problemu.

  Już jest 12sta, więc na pewno załatwiłaś sprawę.

 • Anonim (ekhtkw), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rodzić w Bolesławcu czy wybrać inny szpital?