Życie czy Trawka

 • Oto namacalny dowód że ludzie nie chcą zawalczyć o swój los. Przedstawiam dwa linki z Facebook. Jeden dotyczący ustanowienia minimalnej stawki godzinowej oraz kwoty wolnej a drugi popierający wolne konopie. Wynik jest miażdżący -daje jednak bardzo wiele do myślenia na temat że najbardziej brak jest myślenia.2012-01-05, 14:04Projekt dla najniżej zarabiających.
  http://www.facebook.com/PrawoDoPrzezycia.
  2012-01-05, 14:05Wsparcie dla uwolnienia zażywania konopi.
  http://www.facebook.com/WolneKonopie.

 • Anonim (AtPx2M), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiesz Przemysławie jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić "po trawce"...
  Co do postulatu "Prawo do Przeżycia" pełna zgoda i tu nachodzi mnie wątpliwość czy miejscowi członkowie Ruchu Palikota identyfikują się z tymi "najniżej zarabiającymi" Wątpliwość wynika z uwagi na miejsce Waszego spotykania... macie tam jakieś zniżki czy co... ? Jeżeli mnie zaprosicie w miejsce gdzie piwo będzie w cenie do 3 zł. Przybędę :).

 • Anonim (ej7qmX), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemysławowi oraz reszcie popleczników rządzącego układu polecam Manifest dr Teda Kaczynskiego.

 • Spotkanie mogą odbywać się w miejscach gdzie bez skrepowania można rozmawiać o swoich sprawach oraz tam gdzie nie musimy płacić za lokal.
  Ruch Palikota powstał z niezadowolenia obywateli. Jeśli chce Pan coś zrobić zapraszam. Piwo po 3 jest w sklepach.
  2012-01-05, 21:28Nie jestem zwolennikiem trawki ani innych używek - jestem przeciwnikiem wsadzania do więzienia za palenie trawki.

 • Anonim (ejpj9o), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  SADZIC, PALIĆ, ZALEGALIZOWAĆ. A alkochol wycofać, albo podnieść cene za butelke o 200 procent. Ten kraj to banda Alkocholików i pijaków...

 • Jestem przeciwnikiem wsadzania do więzienia za palenie trawki.

  Podobnie jak ja i wielu innych dlatego też za palenie do więzienia się raczej nie trafia. Większość takich spraw kończyło się grzywną.

 • Jest wiele przypadków gdzie czysta trawka pomaga normalnie funkcjonować w wielu chorobach ale i są 2-3 układy gdzie działa ona szkodliwie. To trudny temat, powinno przeprowadzić się szereg badań na ten temat. Jestem ogromnym przeciwnikiem palenia trawki przez młodzież a tym bardziej wsadzania jej za to do więzienia...

 • Znajomy przesiedział w Lubaniu kilka miesięcy(za nagminne awantury pod wpływem alkoholu) i stwierdził że areszt śledczy właśnie w Lubaniu przepełniony jest rowerzystami i kierowcami aut złapanymi pod wpływem alkoholu którzy "siedzą" od kilku tygodni(w przypadku rowerzystów którzy nie są w stanie zapłacić grzywny) do kilkunastu miesięcy a także młodymi osobami zamkniętymi za posiadanie m.in. zioła.

 • Anonim (ANxutn), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinna być zalegalizowana ale pod surowa kontrola wiekowa.