Niezwykłe Jasełka w Tomaszowie Bolesławieckim

 • Anonim (vkVa8), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Tomaszowa Bolesławieckiego zaprasza na spektakl który się odbędzie 6. 01. 2012r (piątek) o godzinie 16. 00 w Domu Kultury w Tomaszowie Bol. Wstęp wolny. W programie: Na przystawkę: Skecz "Wigilia na wsi". Danie główne: "Jasełka na wesoło". Na deser: Skecz " Jasełka w więzieniu". Zapraszamy na niezły ubaw.

 • Anonim (An27qJ), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ma być świetny ubaw. Ja się wybieram.

 • Anonim (AFQZ4P), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kurcze z chęcią bym obejrzała. Czemu tego ktos nie nagra i nie wrzuci do neta?

 • Anonim (vrisp), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Było nagrywane i z czasem ukaże sie to na necie. W każdej miejscowości można takie coś zorganizować tylko trzeba zebrać chętnych do przedstawienia. W tym przedstawieniu brało udział 16 dzieciaków z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i dwóch strażaków z OSP (w tym ja). Te dzisiejsze jasełka były moimi ostatnimi bo dzisiaj zrezygnowałem z funkcji opiekuna MDP. Mam już dość gadania ludzi... że co ja mam z tego że działam społecznie z dziećmi.

 • Anonim (AFQZ4P), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Napewno WIELKA SATYSFAKCJĘ. Szkoda że uległ Pan pewnie głupim komentarzom "zazdrośników". Ludzie, którzy w niczym nie potrafią sie wykazać, nie mają żadnych zdolności ani zainteresowań, a przede wszystkim kultura jest im obca, zazwyczaj gadali, gadają i gadać będą, bo tylko to im wychodzi najlepiej obok słomy z buta. Pozdrawiam.

 • Anonim (AtPxMF), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli ma Pan satysfakcję z Tego co robi z młodzieżą, to proszę się nie przejmować tym co ludzie maluczcy mówią. Każdy, kto cokolwiek robi dla dobra innych, spotyka na swojej drodze przeszkody. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą.

 • Anonim (AE7h5M), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na pewno WIELKA SATYSFAKCJĘ Proszę nie rezygnować, a głupotą i zazdrością ludzką się nie przejmować, sami nic nie robią, a drugim przeszkadzają...

 • Anonim (An27qJ), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nch Pan nie rezygnuje-to co jest robione dla Tych dzieciaków z osiedla to wielka nauka i frajda. To ich wielkie zaangażowanie w każdą akcję -.
  Jak zbiórka dla powodzian, organizowanie festynu, jasełka. Wspaniały gest na dzień mamy (uczestniczenie młodych we mszy a później prezenciki dla mam)Podziwiam Pana za pracę z młodymi, a ludzieiom nikt nigdy nie dogodzi. A co ma Pan z tego-satysfakcje i uznanie u ludzi normalnych. ŻYCZĘ POWODZENIA W DALSZEJ PRACY Z MŁODYMI.

 • Anonim (AkmOfg), 7 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykro mi ale dzisiaj złożyłem pisemną rezygnacje. To sie nadal za mną ciągnie. Moja praca z młodzieżą przeszkadza również władzą OSP, bo za dużo sie dzieje...