Film z netu na telewizorze LCD

 • Witajcie, o ile nie ma problemu z powiększeniem obrazu do pełnego ekranu na monitorze komputera oglądając filmy np. z zalukaj. Pl, o tyle na monitorze telewizora LCD podłączonego do netu nie jest to możliwe przy użyciu odpowiedniej ikonki (tej samej co oglądając film z netu na kompie) Podobnie jest z YouTube, naszą Azart-Sat i innymi. Film można co prawda oglądać, ale lepiej wyglądałby powiększony do pełnego ekranu. Duży format wskakuje jedynie z aplikacji You Tube zainstalowanej fabrycznie na telewizorze. Macie jakieś sposoby?

 • Zależy czy masz:
  Hdmi z kompa do tv,
  Analog z kompa do tv,
  W tv opcję zmiany obrazu,
  Jakiego odtwarzacza w kompie używasz,
  Jakiego masz windowsa,
  I najważniejsze,
  Czy filmy są legalne :)
  Więc... ?

 • Hm, być może za słaba karta graficzna lub źle poustawiane klonowanie obrazu.

 • Telewizor zasysa bezpośredni z netu (Wi-Fi). Nie podłączam kompa. Wchodzę w telewizorze na stronę np. zalukaj. Wszystko jest tak jak na monitorze kompa za wyjątkiem możliwości powiększenia obrazu do pełnego formatu ekranu tv. Film się włącza, ale klikając (tak jak to robię w kompie) na ikonkę powiększania obrazu - telewizor nie reaguje.
  2012-10-04, 11:18Oczywiście mogę zrobić zoom w tv, ale to marny efekt.

 • No to znaczy, że nie można i już. Lepiej komputer podłączyć..

 • Klonowanie jest najgorszym z możliwych trybów pracy na dwóch lub więcej monitorach czy TV... Lepsze jest rozszerzanie pulpitu i przeciąganie na TV tego, co chcemy oglądać...