BKS po trzech sparingach

Dyskusja dla wiadomości: BKS po trzech sparingach.


 • Anonim (d1ZUlp), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co za kraj, jak zawsze inny kolor skóry budzi agresję - patrz zdjęcie nr 2.
  Wstyd! Czekam do jesieni i odlatuję.

 • Anonim (eGd8dJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A gdzie filipiak bedzie grał.

 • Trenuje z Orkanem Szczedrzykowice, więc możliwe że tam.

 • Anonim (ANGvPA), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda bo to dobry gracz i warto go zachować w naszym klubie :(.

 • Anonim (ANx2q0), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieszny temat od kilku lat to samo: wielkie nadzieje, przykre realia, rezygnacja prezesa itd, czy w tym w tym roku będzie inaczej? - chyba nie.

 • Anonim (AE7g6a), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  12 sierpnia idziemy kibicować kolonii.

 • Anonim (ANud2n), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A w ogóle na którym boisku gra Kolonia?

 • Anonim (qfLbD), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Filip to faktycznie jest dobry zawodnik jednak stara prawda mowi ze z niewolnika nie ma pracownika. Chcial odejsc to odszedl. Nic na to nie poradzimy. Trzeba grac dalej. Tak prawde mowiac to Filip s starciu z lepszymi druzynami grajac przeciwko lepszym obroncom niewiele pokazywal. Sial natomiast postrach wsrod zawodnikow ze slabszy klubow. Ja mu zycze jak najlepiej.

 • Anonim (AN0bBk), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim z tego co słyszałem to Filipiakowi nie widziało się odchodzić z Bolesławca ale dostał dobrą finansowo ofertę. I o to mam pretensje do zarządu, że mógł bardziej powalczyć o tego gracza (jeśli walczył to zwracam honor). Ale żeby było optymistycznie to są szanse, że Filipiak wróci do nas już na rundę wiosenną lub następny sezon.

 • Anonim, 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak te lepsze zespoly mialy rozpracowany bks to co mogl chlop sam zrobic? Anonim wymien zespoly z ktorymi sobie nie poradzil? Luban? Na wiosne bramka... Kowary? Na jesien bramka, Lwowek? Na jesien bramka, Osiecznica? Na wiosne bramka, Mirsk? Na jesien dwie asysty bodajze. Ze lwowkiem gosc biegial za nim nawet jak podbiegl do linii bocznej napic sie wody. Zreszta jaka motywacje mogl miec w okregowce jak zostal zatrzymany na sile? Teraz jest wolnym zawodnikiem i moze robic to ci mu sie podoba... Powodzenia! A co do nastepcy to mlody Kamuda pasuje idealnie. Maly, zwrotny, z ciagiem na bramke. Mimo ze od trenera Cilinskiego dostawal malo szans to potencjal ma duzy. Mam nadzieje ze pan Zmudzinski to wszystko pouklada i w przyszlym roku wrocimy na stare smieci czyli do 4 ligi.

 • Anonim (ePEA7Z), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie chcę się kłócić. Chłopakowi życzę jak najlepiej. Niech się rozwija. Jeśli Zarząd go nie zatrzymał to znaczy, że się nie dało. Nie wiem czy chciał za dużo kasy czy były inne przyczyny. Są następcy i trzeba grać dalej. Młody Kamuda rozwija się wzorowo więc o napad możemy się nie martwić. Testowany jest "Maniek" więc jak dla mnie OK :).

 • Anonim (AtPGPO), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bramka Kowary. Bramka Lwowek. BramkaOsiecznica, bramka Mirsk a w Brzezniku NIE.

 • Anonim (AN0yIz), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obiecanki cacanki w tym Bolesławcu same, ludzie tutaj tylko dużo potrafią mówić a mało robić, wiec sie nie dziwcie że odszedł. Gorszego Zarządu nie widziałam. Teraz przynajmiej gra bez niepotrzebnych nerwów :) Wydaje mi się że odejście to jedna z najlepiej podjętych decyzji :) I nie łudźcie się że wróci :D Pozdrawiam :).