Wpadł z 2100 porcjami marihuany

Dyskusja dla wiadomości: Wpadł z 2100 porcjami marihuany.


  • iAmVIP, 2012-11-07 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    10 lat....na własny użytek sobie miał, a Waśniewska za morderstwo dalej sobie chula na wolności i robi co chce....oh God..

  • kotłownia (ANGMxG), 2012-11-07 15:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    IAmVIP ty pałąku.

  • trotyl (AtPGPS), 2012-11-07 15:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawa dla policji :).

  • kot pali (AEwTAu), 2012-11-07 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakby wprowadzono legalizację to biedni policjanci nie mieliby jak się wykazać, a statystyki poleciałyby "na łeb na szyję. ".

    Pomijam już fakt, że zakaz to jest martwy przepis gdzie dochody lądują nie tam gdzie trzeba. Policjanci łapią płotki a grube ryby budują kolejną chałupę a w salonie wybierają kolejne auto.

    A co do zabójczyni dziecka, to myślę że nawet jak uciekła za granicę to i tak ją dorwą i dostanie więcej do odsiadki. "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy".

  • iAmVIP, 2012-11-07 16:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~kotłownia napisał(a): IAmVIP ty pałąku.

    Turlaj frytki do Betlejem

  • blond 89 (hj2w0), 2012-11-07 17:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wy sie […] wescie za inne zeczy a nie ze ziomek sobie na wlasny uzytek posadzil, Brawo głupole... Nigdy nie ma was tam gdzie trzeba... faktycznie BRAWO KARIEROWICZE!

  • aa (AN0r5X), 2012-11-07 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i znow bc wiesniaki.

  • Reklama

  • sruba (Aphvx7), 2012-11-07 18:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejny cpun ktory zachl; ysna sie marzeniem o bogactwie, popierdzi troche w wiezienne loze to moze zrozumie ze gdyby to sadzil w holandii to mogl by to robic na wlasny uzytek ale nie tutaj-haheheha za duzo wycpal i sie mu powywracalo w tym uwedzonym muzgu. Pozdrawiam myslacych a reszta niech siedzi lub placi za takie wybryki :).

  • oli (AEYyQp), 2012-11-07 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~sruba napisał(a): Kolejny cpun ktory zachl; ysna sie marzeniem o bogactwie, popierdzi troche w wiezienne loze to moze zrozumie ze gdyby to sadzil w holandii to mogl by to robic na wlasny uzytek ale nie tutaj-haheheha za duzo wycpal i sie mu powywracalo w tym uwedzonym muzgu. Pozdrawiam myslacych a reszta niech siedzi lub placi za takie wybryki :)

    Ta w holandii legalne ale nie taka ilosc i to na wlasny uzytek pierdzial by tak samo jak w polsce.

  • anonim (An27qJ), 2012-11-07 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Mamy prawo do szczęścia a nie mamy szczęścia do prawa
    Przecież lepiej sie naje* i szukac zadymy niz zapalic i sie wyluzowac nie.

  • Grzegorz (AE7hoO), 2012-11-07 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Durny i zacofany naród. Byle gówniarz może kupić alkohol, papierosy. A za maryśke można pójść nawet siedzieć. Co za głupota. I od razu zamknąć mordę tym, którzy będą wypisywać jakie to szkodliwe i uzależniające działanie ma maryśka. Gówno prawda. Nikt mi nie powie, że maryśka jest bardziej szkodliwa niż alkohol. Jestem wolnym człowiekiem i jeśli mam ochotę napić się z kolegą piwa lub wódki to robię to. Jeśli mam ochotę spalić z kolegą blanta to też mi wolno. Tak powinno być w normalnym kraju. Mam w dupie zdanie księży w tym temacie, sami trudnią się pedofilią, jednocześnie mowiąc mi jak mam żyć i co mi wolno, a co nie. Ludzie przejrzyjcie na oczy, ja was nie namawiam do niczego, ale nie macie prawa krytykować kogoś, kto zapalił sobie maryśkę. Każdy ma swój rozum i niech postępuje wg własnego uznania. I jeśli ktoś nazywa osobę palącą maryśkę ćpunem to chyba zamienił się z gównem na rozum. Równie dobrze, można byłoby was nazwać alkoholikami, bo przy weekendzie wypijecie parę piwek, lub kieliszków. Żal mi was ludzie.

  • juma (An27qJ), 2012-11-07 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tyle palonka... nic się nie zmienia ludziom w głowie się przewraca, zalegalizować.

  • grass (AkNj3Y), 2012-11-07 21:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ciekawe ile bylo przed wrzucieniem na szale.

  • donald (AFjScD), 2012-11-07 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widzę, iż na wadze prawie 300 g plus drugie 300 to razem 600, jak im wyszło 2100 porcji? To jest zagadka, za którą matematycy oferują 1 mln $.

  • Gall Anonim (AkgJz5), 2012-11-07 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ;feature=player_embedded.

Reklama