Nauczyciele ze szkół średnich otrzymali nagrody

Dyskusja dla wiadomości: Nauczyciele ze szkół średnich otrzymali nagrody.


 • Anonim, 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pozdro dla nauczycieli z ZSB. Zasłużone nagrody.

 • Anonim (AE7wJC), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozpacz człowieka ogarnia jak widzi te wymiętoszone garnitury, niedopasowane kolorystycznie buty i krawaty naszych "mężów stanu z bożej łaski". Przy pensyjce około 10 k zł chyba można, do cholery, ubrać się chociaż przyzwoicie.

 • Anonim (AkNzWE), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak kejter masz rację kiedy patrzy się na włodarzy chwilami ręce opadają.
  Tutaj sam siebie przerósł Pan Chwojnicki...

 • Anonim (AN0hq8), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gratulacje dla nauczycieli i szanownej Pani dyrektor ZSOiZ żadna szkoła nie ma lepszego grona pedagogicznego, a Pani dyrektor swoimi staraniami w pełni sobie zasłużyła na tą nagrodę!

 • Dzień edukacji -- jak jest wszyscy widzą -- A powinno być tak. Po pracy wszyscy którzy mają na to ochotę mogą się zrzucić na składkową imprezkę w lokalu lub mieszkaniu prywatnym -- Podatnikom nikt nie finansuje świąt. Nawet święto pracy zostało spuszczone do szamba.

 • Anonim (AE7wBT), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemysławie - nauczyciele też są podatnikami.

 • Anonim (AE7rD9), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i właśnie robią zawsze składke i po pracy idą sobie do jakiegoś lokalu.
  2012-10-16, 13:49Oczywiście w dniu swojego święta.

 • To tylko pozorna prawda -- na to aby nauczyciel / pracownik budżetowy / mógł otrzymać wypłatę ubezpieczenie oraz opłacić podatek musi zapłacić podatnik pracujący poza budżetem. Ja nigdy nie podważałem prawa nauczycieli do godnych pensji. Natomiast zawsze kwestionuję trzynaste pensje i nagrody.

 • Anonim (ANG8Cp), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po to żeby ten podatnik "pracujący poza budżetem" mógł w ogóle jakiś podatek płacić to musi najpierw skończyć przynajmniej szkołę podstawową. A to nie jest możliwe bez pracy nauczycieli!
  Nagrody ci się nie podobają bo nikt ci ich nie chce dać, ale gdybyś jakąś dostał zaraz dorobiłbyś teorię dlaczego ci się należałą.

 • Anonim (An27qJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawa dla siostry Ani M. Z ZSOiZ jest najlepsza! Anioł nie człowiek!
  2012-10-16, 17:40To nie ma już Barbórki, Dnia Hutnika, Dnia Leśnika, Dnia Służby zdrowia Dnia Budowlańca, Stoczniowca itd itp? I Zakłady pracy już nie świętują w postaci imprez dla pracowników i nagród? :) Oj, Przemysław żebyś się nie zdziwił. :) No ale ty prywaciarz, ty swoim pracownikom to po 4000 na konto i niech spadają darmozjady, nie :).

 • Anonim (AE7wBT), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przemysławie, twoja logika jest pozorna. Przekazywanie wiedzy to też towar, towar który ma swoją wartość.

 • Niestety wydatki nie są pozorne. Skoro Pani/Pan lubi komuś sponsorować zabawy i nagrody proszę to robić prywatnie bez udziału innych.
  2012-10-16, 19:04Nauczyciele powinni być godnie wynagradzanie a nie obdarowywani szemranymi nagrodami. Myślę że ta uczciwa część nauczycieli podziela moje zdanie.

 • Anonim (AE7hAB), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielki szacunek dla nauczycieli a szczególnie dla tych co osiągają wysokie wyniki. W końcu powierzamy im to co najcenniejsze - nasze dzieci. Uznanie też dla tych którzy wspierają szkoły z racji pełnionego urzędu.

 • Anonim (qnO6L), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest chory kraj, nauczyciele i gornicy swiete krowy, co roku z naszych podatkow dostaja miliony na te swoje swieta i okolicznosciowe podarunki, a poten w budzecie placza ze pieniedzy brakuje nie dosc ze duzo zarabia nauczyciel to jeszcze premie co roku, to jest chory kraj i afrka w europie! Ludzie sa nie po takich studiach i pracuja za 1500 a prawnicy czesto nie maja, a gdzie jkies tam nauczycielow do prawnikow porowywacc? Wezmie sie ktos w koncu za nich?

 • Anonim (An27qJ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PRZEMYSŁAW! NIE MA BARBÓRKI? TY, W JAKIEJ TY w jakiej ty Polsce żyjesz, chyba innej jak mój szwagier, bo on w KGHM co roku ma zajebistą Barbórkę z zajebistymi premiami, wypitką- karczma piwną i łohoho! :) I powiedz jemu i kilkudziesięciu tysiącom górników, że im: " nie przystoi" :) ) :) Tylko stań tak z 10 metry dalej, bo nie ręczę za niego :) ) :) ).